Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!- (1129. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
26.739
Cevap
309
Favori
1.788.295
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11271128112911301131
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler selamlar miui 12 den sonra bt ile dosya gönderemiyorum. File unknown file not supported diyor. Benzer sorunu yalayan ya da çözümü bilen var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ardicli2000 -- 29 Temmuz 2020; 18:38:59 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • zamandayolculuketmişadam Z kullanıcısına yanıt
    site izin vermiyordur uygulamayla ilgili birşey değil

• Arkadaşlar kilit ekranındayken kontrol merkezinin açılmasını nasıl kapatabilirim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de telefonu güncellemiş bulunmaktayım. Ben çoğunluğun aksine çok beğendim yeni sürümü. Miui11 den daha akıcı olmuş bence telefon şarz konusunda ise şimdilik bir fark göremedim. (temiz kurulum yaptım)
  • Kontrol merkezi tam işlevsel olmamış biraz daha değiştirilmeli

• quote:

Orijinalden alıntı: Robert Neville

Merhaba arkadaşlar bunu en güvenilir nerede yaptırabilirim ve tahminen maliyeti ne olur?
    Çok geçmiş olsun hocam. Benim de en çok korktuğum olaylardan biri bu. Telefonu geçen 2 defa düşürdüm biri yüksekten olmak üzere. Sürekli bakıyorum kameraya çizilmiş mi falan diye. Önceki telefonumda kamera lensi çıktığı için kamera pert olmuştu. Gördüğüm kadarıyla da spigen rugged armor benzeri bir kılıf kullanıyorsunuz hocam. Düşerken işe yaramadı mı? Düştüğünü varsayarak soruyorum tabi.

• quote:

Orijinalden alıntı: cpurss79

Çok geçmiş olsun hocam. Benim de en çok korktuğum olaylardan biri bu. Telefonu geçen 2 defa düşürdüm biri yüksekten olmak üzere. Sürekli bakıyorum kameraya çizilmiş mi falan diye. Önceki telefonumda kamera lensi çıktığı için kamera pert olmuştu. Gördüğüm kadarıyla da spigen rugged armor benzeri bir kılıf kullanıyorsunuz hocam. Düşerken işe yaramadı mı? Düştüğünü varsayarak soruyorum tabi.

Alıntıları Göster
    Teşekkürler hocam, şarj aletinin metal kısmına geldi. O yüzden kırıldı yoksa kılıf gerçekten çok iyi şekilde koruyor.

• Arkadaslar miu 10.3.11.0 kullanıyorum ilk zamanlar enaz 8 9 saat ekran süresi alırken şimdi 5 saati geçemiyorum.Varmı yardımcı olabilicek.

• quote:

Merhaba arkadaşlar bunu en güvenilir nerede yaptırabilirim ve tahminen maliyeti ne olur?
    Kendin yaparsın basit bir işlem. Saç kurutma ile lensin olduğu kısmı kademeli olarak ısıt ve jilet yardımıyla ya da bulabilirsen ince demir pena ile yavaşça sök. Alacağın parça buhttps://www.akilliphone.com/incele/xiaomi-mi9t-mi-9t-pro-redmi-k20-kamera-lens-cami-102965

• quote:

Orijinalden alıntı: Free WiLL

Kendin yaparsın basit bir işlem. Saç kurutma ile lensin olduğu kısmı kademeli olarak ısıt ve jilet yardımıyla ya da bulabilirsen ince demir pena ile yavaşça sök. Alacağın parça buhttps://www.akilliphone.com/incele/xiaomi-mi9t-mi-9t-pro-redmi-k20-kamera-lens-cami-102965

Alıntıları Göster
    Teşekkürler ancak bu konularda el becerim pek yok o yüzden yapabilir miyim bilmiyorum.

• Manuel olarak yükseltip kullandım birkaç gündür. Son 24 saatin şarj durumu bu şekilde. Ya hesaplarken hata yapıyor ya da gerçekten sorunlu bir güncelleme.

★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!-
    ★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!-

• Arkadaslar selam. Bugun cihaz kendiliginden bootloopa girdi. Sarji bittikten sonra oldu bu durum. Orjinalligine hicbir mudahalede bulunmadim custom rom vs..

Benzer bisi basina gelen oldu mu?
  • quote:

Teşekkürler ancak bu konularda el becerim pek yok o yüzden yapabilir miyim bilmiyorum.

Alıntıları Göster
    Zaten kırık daha ne olabilir ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: Free WiLL

Zaten kırık daha ne olabilir ki

Alıntıları Göster
    Kasanın kırılması

• quote:

Orijinalden alıntı: genesis23

Manuel olarak yükseltip kullandım birkaç gündür. Son 24 saatin şarj durumu bu şekilde. Ya hesaplarken hata yapıyor ya da gerçekten sorunlu bir güncelleme.

Bence de güncelleme problemli. Tertemiz kurulum yaptım. Doğru düzgün telefonu elime almadan şarj bitiyor. Günde 3 kez şarj eder oldum aleti.

• 740turbowagon kullanıcısına yanıt
    Guc ve ses kisma tusuna basili tutunca gelen ekrandan wipe datayi sectim sonra reboot yaparak telefonu actim. Butun dosyalarim gitti.

Lanet olsun xiaomi`nin yapacagi yazilima. Stock telefon bootlopa giriyor sacmaliga bak.

xda`daki gelistiricilerin yaptigi unofficial Lineage OS`u yukleyecegim. Serbest gelistiricilerin yaptigi rom bile stock xiaomi romundan daha kararli olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 740turbowagon -- 30 Temmuz 2020; 0:44:54 >
  • 740turbowagon kullanıcısına yanıt
    Bu romu tavsiye ederim...

https://www.youtube.com/watch?v=F-52Llje4eU

• ★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!-

Ya arkadaşlar karanlık modu açınca oyunlarda üst bildirim panelini aşağı çekince siyah oluyor saati falan göremiyorum. Karanlık modu kapatmadan düzeltmenin yolu var mı. Resimde altını çizdim.

• Arkadaslar merhaba,
    Sarj konusunda problem yasayan bircok kisi olmus.
    Ben guncellemeyi direk indirip kurdum baska hic bisey yapmadim.Kesinlikle soyleyebilirim ki cok daha akici ve sarji cok iyi.
    Ben sayilara,teknik seylere bakmadim fakat 12 saatte yuzde yuzden yuzde yetmise indi.Sadece yuzde 30 batarya gitti ve bu guncellemeden once yuzde 40-45 iniyordu.Ben guncellemeyi yukledikten sonra pili yuzde 10 altina dusurdum ve yuzde yuze kadar sarj ettim bunu da belirteyim belki faydasi olmustur bunun.

• efsanex E kullanıcısına yanıt
    Karanlık mod ayarlarında istediğiniz uygulama için devredisi bırakma özelliği geldi miui 12 ile, o ayarı deneyebilirsiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 11271128112911301131
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.