Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!- (1116. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
26.739
Cevap
309
Favori
1.788.299
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11141115111611171118
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bende de tam aksi sarz süresi 11 e gore daha fazla tüketim var. Wipe data yapmama ragmen. Ama zamanla gelen guncellemeler ile oturur diye düşünüyorum. Hayirlisi bakalim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • efebora06 kullanıcısına yanıt
    Bilgi icin teşekkürler

• tekin-71 kullanıcısına yanıt
    Aldığımdan beri hiç wipe falan yapmadım ama su hali hoşuma gitti diyebilirim yine Android kullanımı yüksek olsa da verdiği süre bana göre olumlu aldığımdan beri hiçbir zaman 8-9-10 saat görmedim görenler de heralde kısa kısa kapata kapata kullanıyor telefonu ben ful veri yada WiFi açık olarak kullanırım tercih meselesi gün çıkarırsa Bir telefon ve acil durumlarda hızlı şarj oluyorsa idealdir diye düşünüyorum malum 10-15 bin İPhonelerde şarj sürelerini ekran sürelerini biliyoruz onun için bu fiyatta olan telefonu bu yönde öldürmemekte gerekiyor diye düşünüyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • spinmaster kullanıcısına yanıt
    Bekleme gerek yok dosyayı indir manuel kurulum yap

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dvl25 -- 23 Temmuz 2020; 14:15:54 >
  • efebora06 kullanıcısına yanıt
    Hayır gizli mod kapalı. Form doldurma verilerini tutmuyor. Kaldığım sekmeden devam etme olayınk ayarları kurcalayıp çözdüm. Kaldı form verilerini tutmama sıkıntısı.

• Dvl25 kullanıcısına yanıt
    Cihazım garantili. Herhangi başka bir rom kurulu değil. Dosya nereden indiriliyor?
  • Genel anlamda beğenildi geliba 12. Ben yaklaşık 8-9 ay önce hepsiburada'dan garantili almıştım MIUI Global 11.0.6 var şuan. Yeni güncelleme gelmedi daha. Merakla bekliyorum artık.
  • Super walpaper apk ile kurulumda sarj olarak belirgin farkettiriyor mu ?

Birkaç sayfa önce paylaşılmış . Garantiyi bozacak bir durum değil dosyayi indir güncelleme ayarlarından güncelleme dosyasinicsec indir tamamdir

• @tekin-71
    Viayı bende kurmuştum, hızlı olmasının sebebi bu tip özelliklerinin olmaması zaten.
    Ne kadar özellik o kadar yavaşlama oluyor tarayıcıda ben chrome dan vazgeçemedim bu yüzden.

@efebora06
    Bu vianın PC sürümü var mı?
    Aynı dertten bende muzdaripim üç gün oldu gelmedi Manuel nasıl yükleriz ki root yok

• Selamlar, arkadaşlar konuya biraz baktım ama göremedim. Eşimin Mi9T Telefonda Miui 11 yükledikten sonra, bildirim ekranının kendiliğinden aşağı inmesi problemi var. Bazen az bazen çok olduğu için şimdiye kadar idare et demiştim. Miui 12 ile düzelmesini umuyorum. Yoksa servise göndericem. Bu problemle ilgili bilgisi olan varmı acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bekotime

Selamlar, arkadaşlar konuya biraz baktım ama göremedim. Eşimin Mi9T Telefonda Miui 11 yükledikten sonra, bildirim ekranının kendiliğinden aşağı inmesi problemi var. Bazen az bazen çok olduğu için şimdiye kadar idare et demiştim. Miui 12 ile düzelmesini umuyorum. Yoksa servise göndericem. Bu problemle ilgili bilgisi olan varmı acaba ?
    Dokunmak bozulmuştur. Daha önce bazı arkadaşların başına geldi. Bu telefonda kronik bir sorun herhalde. Ekranın değişmesi gerekiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: QRX

Dokunmak bozulmuştur. Daha önce bazı arkadaşların başına geldi. Bu telefonda kronik bir sorun herhalde. Ekranın değişmesi gerekiyor.

Alıntıları Göster
    Miui 11 yada android 10 yüklendikten sonra olunca, yazılımsal da olabilir diye düşünmüştüm . Neyse 12 i yükleyelim devam ederse göndeririz.
    Teşekkürler bu arada
  • 01Mrt 0 kullanıcısına yanıt
    İnşallah olur PC içinde

• quote:

Orijinalden alıntı: constantine05

Genel anlamda beğenildi geliba 12. Ben yaklaşık 8-9 ay önce hepsiburada'dan garantili almıştım MIUI Global 11.0.6 var şuan. Yeni güncelleme gelmedi daha. Merakla bekliyorum artık.
    Mi 9T Global için MIUI 12 v12.0.2.0 QFJMIXM https://c.mi.com/thread-3217288-1-0.html

Mi 9T Avrupa için MIUI 12 v12.0.2.0 QFJEUXM https://c.mi.com/thread-3219760-1-0.html

Bir sonraki sürümün çıkmasını beklemekte fayda var bence

MIUI 12'nin Mi 9T'lere global dağıtımı, birtakım minor bug (küçük çaplı, yazılımsal mantık hataları) sebebiyle durdurulmuş. Güncellemeyi almayanların acele etmemeleri ve bir sonraki yayımı beklemeleri rica ediliyor.

https://www.notebookcheck.net/Xiaomi-temporarily-halts-MIUI-12-rollout-for-the-Mi-9T-in-several-regions.482947.0.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugurcansayan -- 26 Temmuz 2020; 23:41:39 >

• ugurcansayan kullanıcısına yanıt
    Bu sürümün güncellemesini kasten geri çektiler, acaba güncellemede sorun mu var? Manuel olarak yükleyip kendi başımızı yakmayalım?
  • genesis23 G kullanıcısına yanıt
    Güncelleme de kesinlikle sarz problemi var. Bekleme, günlük kullanim vs cok olumsuz. Telefonu gece 40 da biraktim sabah baktım 12 sarz gitmis. Eskiden boyle degildi. Ben sadecw wifi se 11 saatleri gorurdum. Ben cok pisman oldum yüklediğime. Sadece wifi kullanimda eski sürümüne nazaran %30-40 daha cabuk bitiyor pil. Bu kadar kayiba kimse razi gelemez. Simdi ki sürümde ekran açık kalma suresini de kaldırip % ile çakallık yapmışlar. Yeni update de kim bilir ne zman gelir gelsede sorun çözülür mü muallak biraz.

• genesis23 G kullanıcısına yanıt
    Geri çekildiğinin açıklandığı kaynağın linkini paylaşırsanız mesajıma ekleyebilirim
  • 
Sayfa: önceki 11141115111611171118
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.