Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12 - ANDROID 10 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!-

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (2 Mobil) - 4 Masaüstü2 Mobil
5 sn
24.227
Cevap
424
Favori
1.520.709
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 8 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 1737
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 966
  • Ortalama Mesaj Aralığı 31 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 688
  • Favoriye Eklediklerim 456
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • efebora06 (2132 mesaj) theVerge (1065 mesaj) Espa (966 mesaj) sirulas (438 mesaj) ALIENWARE (356 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (8808 mesaj) Mobil (9688 mesaj) Mini (1199 mesaj) Uygulama (4531 mesaj)
  • @
75 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Xiaomi >> ★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12 - ANDROID 10 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!-
Giriş
    642 Mesaj

Aynen dostum sıkıntılı cihaz 9t 😂 yağ gibi maşallah hiç kafama takmıyorum pil vs gitsin illa ki zamanla bitecek ömrü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    ALIENWARE kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Google fotoğrafları açamıyorum haliyle değiştiremiyorum, silip tekrar kurmayı denedim olmadı nasıl yapabilirim?

|
    |
    cohannan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Arkadaşlar ben miui 12 yi pil konusunda sevmedim hiç. Guncelledikten sonra wipe data yaptim. Wifide nette gezerken bile pili su gibi içiyor. Boyle giderse günü bile cikarmakta zorlanır. Orjnal 11 sürümünü indirip flashlayacam. Cihazim garantili bi sıkıntı olur mu? Teşekkürler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Teğmen
    133 Mesaj
    Pop op selfie kamera da zoom olmuyor. Her telefonda olurdu mi 9t de niye yok anlayamadım. Veya benim telefonda mı sorun var? Whatsapp kamerasında Zoom oluyor, kendi uygulamasında olmuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dengema -- 22 Temmuz 2020; 14:32:55 >
    |
    |

BL kilidi kapalıysa sürüm düşürme işlemi yapamazsınız.
    |
    |
    tekin-71 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Lenovo Y500 SLI
  • Yüzbaşı
    543 Mesaj
    Gelen sms'lerin göndericisini engellemenin bir yolu yok mu? Huawei'de mesaj üstüne geldiğimde çıkan menüden engelle dediğim anda bir daha mesaj gelmiyordu. Bayaa kurcaladım ama bulamadım.
    |
    |

Miroomda var o özellik 8 e kadar çıkıyordu yanılmıyorsam.

Bu arada belki düzelmiştir umuduyla güncellemeyi kurdum ama pil performansı rezalet maalesef değişen bir şey yok

|
    |
    Jül Sezar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

PSN : SucukEkmek
  • Teğmen
    105 Mesaj
    Bilmiyorum ben mi şanslıyım ama şarj konusunda wipe atmamama rağmen sorun yaşamadım. Eskisiyle hiç fark yok gibi hatta.
    |
    |
    Miui 11 de netflixi veya youtube vancedda bir videoeyu alttan çektiğim zaman sağ altta küçük bir şekikde video devam ediyordu. Arkadan başka işleri yapıyordum. Miui12 de olmuyor şu an çözümünü bilen var mı? Ve Youtube Vanced ve Google Chrome nasıl varsayılan yapabilirim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cagtay13 -- 22 Temmuz 2020; 17:17:16 >
    |
    |

5-6 ay sararmaz ise öp başına koy diyebiliyorum sadece. Ben sararmayan şeffaf kılıf görmedim. Önemli olan ne kadar sürede sararacağı. Onu da deneyip anlayabiliriz. 26 tl lik kılıf nihayetinde.
    |
    |
    silveraction kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ayrıca bildirim paneline eklerseniz seçeneklerden bulunduğunuz uygulama acıkken bildirim panelini çekip yine tıkladığınızda o anki uygulamayı kayan ekrana çeviriyor
    |
    |
    Python kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Tema marketi bizde Global sürümü yüklü bir ihtimal global olmayan market uygulamasını yükleyip deneyebilirsiniz
    Global olmayan son sürümhttps://www.apkmirror.com/apk/xiaomi-inc/miui-theme-app/miui-theme-app-1-8-3-1-release/miui-themes-1-8-3-1-android-apk-download/
    |
    |
    deaththroes kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

11.01 Sürümünü kullanıyorum. Mi Flash ya da otadan önceki sayfalarda verilen miui 12 'yi indirsem yükleyebilir miyim? yoksa illa önce 11.05'e mi geçmem lazım. Sıfır kurulumla geçmek istiyorum.

Vatan ne Türkiye'dir Türklere ne de Türkistan, vatan büyük ve müebbet bir ülkedir; Turan!
  • Yarbay
    8084 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Free WiLL

Miroomda var o özellik 8 e kadar çıkıyordu yanılmıyorsam.

Bu arada belki düzelmiştir umuduyla güncellemeyi kurdum ama pil performansı rezalet maalesef değişen bir şey yok
    miroom nedir?

|
    |

Telefon üstünden geçecekseniz tek tek güncellemeleri yapmanız gerekli siz yinede 2.3 gb olan recovery dosyasını sistem güncelleyici den bir yüklemeyi deneyin
    |
    |
    Sánchez kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: harock

Telefon üstünden geçecekseniz tek tek güncellemeleri yapmanız gerekli siz yinede 2.3 gb olan recovery dosyasını sistem güncelleyici den bir yüklemeyi deneyin
    mi flash ile pc üstünden kuramaz mıyız acaba
    |
    |

Vatan ne Türkiye'dir Türklere ne de Türkistan, vatan büyük ve müebbet bir ülkedir; Turan!
  • Er
    1 Mesaj
    Miui 12 sürümünde arama kaydı var mı. Yoksa kaldırılmış mı arkadaşlar?

Masal Oku
Cancer Clinical Trials
Europatrans evden eve nakliyat '' 444 69 95''
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,641
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.