Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12 - ANDROID 10 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!-

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
24.208
Cevap
423
Favori
1.518.679
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 20 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 1736
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 961
  • Ortalama Mesaj Aralığı 31 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 685
  • Favoriye Eklediklerim 455
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • efebora06 (2132 mesaj) theVerge (1065 mesaj) Espa (961 mesaj) sirulas (438 mesaj) ALIENWARE (356 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (8796 mesaj) Mobil (9682 mesaj) Mini (1198 mesaj) Uygulama (4531 mesaj)
  • @
74 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Xiaomi >> ★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12 - ANDROID 10 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!-
Giriş
    443 Mesaj
    Gencler yeni bir grup kuruyorum. Adi, Miui 12 gelmeyenler ve sevenler dernegi 🤣🤣🤣Katilim ucretsiz 🤣

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Teğmen
    171 Mesaj

Saolun ilginiz icin. Sabah tam günes dogarken farkettim. Cok kararsiz calisiyordu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Bahsedilenler: 01Mrt, ado1231

Bana gelen dosya ismi farklı çünkü Miui 12 beta tester programına katılmıştım. 1 ay kadar once gelen 12.0.1 sürümü üzerine 160mb olarak geldi 12.0.2. Ya hem beta hem de stable versiyon icin aynı sürüm no sunu kullaniyorlarki literatüre tamamen ters ya da global forumdakiler ile Turkiye forumunda olan yöneticilerin birbirlerinden haberi yok (:

|
    |
    ugurcansayan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Abi özgürsünden kasıt nedir, ben yıllarca iPhone da kullandım android cihaz da kullandım. Androidte yaşadığım sıkıntının onda birini iPhone da yaşamadım. Şu da bir gerçek ki şu an bu mesajları yazdığımız telefonun arayüzü bile iPhone a benzetilmiş ayarlarından ekranına kadar. Fan boyluk yapmıyorum ama harbiden android kötü be kardeş. Şu da var mi 9t iyi telefon güle güle kullanalım 😁

|
    |
    NexusElite kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

• Yüzbaşı
    775 Mesaj
    Miui 12 den sonra google inanılmaz yavas çalışıyor neden acaba

• Yarbay
    4441 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: enige

Abi özgürsünden kasıt nedir, ben yıllarca iPhone da kullandım android cihaz da kullandım. Androidte yaşadığım sıkıntının onda birini iPhone da yaşamadım. Şu da bir gerçek ki şu an bu mesajları yazdığımız telefonun arayüzü bile iPhone a benzetilmiş ayarlarından ekranına kadar. Fan boyluk yapmıyorum ama harbiden android kötü be kardeş. Şu da var mi 9t iyi telefon güle güle kullanalım 😁
    Gecen Arkadaş cihazini değiştirecek, resimleri nasil aktaracam diye yana yana iTunes olan bilg. ariyordu.
    İnternetsiz dosya veya baska bir sey paylasacaksin yok halen, İnternet olmadan dosya olarak haritayi indirmenin geçmişi daha 2,3 sene.Millet Luncher gibi kolayliklari sanirim 11 sene sonra görmüş olacak ( Eylül) Hadi onu gectim senelerdir duvar kağıdı degistirmenin ötesinde baska bir seyi olmayan arayüz.
    Android de kapasa herseyi, o da stabil olur. Ama Android ile İos elma ile armut. Bu kadar kisiye gore ozellistirilebilen, kisinin hukmedildigi değilde kişinin hukmettigi bir sistem birakinda biraz hata barindirsin..

Güvenlik olayına da hiç girmeyelim, 2009'dan beri bir fiil Android kullanırım, ( 1 hafta İos kullandım Allah var) Şirketimin Banka hesaplarından tutunda, Google reklam hesapları dahil telefondan yönetirim. Allah için ne virüs girdi, ne de hack oldu. Ama İos'un merkezini patlatıp da milyonlarca kişinin fotoğraf ve banka hesaplarının ele geçtiği çok olaya şahit olduk.

Kısaca, kim neden hoşlanıyorsa kullanmakta özgür ve birbirlerine göre avantajları ve dezavantajları var elbet sistemlerin. Ama şu daha iyi bu daha iyi gibi kavramları pek benimsemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi edarguner -- 22 Temmuz 2020; 11:55:28 >
    |
    |

• Yarbay
    5469 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Buradan verileri temizleye basın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    tekin-71 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Lenovo Y500 SLI
  • Teğmen
    233 Mesaj
    Arkadaşlar bu 12 güncellemesi ile aşağıya gelen yatay çizgi nasıl kapatılıyor. Uygulama arası geçiş yapılan çizgi

Ekran-Tam ekran görünüm kısmından ayarlanıyor.

|
    |
    efsanex kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    8079 Mesaj
    uygulama çekmecesini nasıl bu adamınki gibi yatayda 6 şeklinde yapabilirim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jül Sezar -- 22 Temmuz 2020; 12:30:49 >

• Yarbay
    4097 Mesaj

1 sayfa geride var
    |
    |
    MuharremAylar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Aynısı bende de oldu. Sanırım bir grup için geri çektiler. Kısa süre içinde tekrar gönderirler muhtemelen.
    |
    |
    ado1231 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

Orijinalden alıntı: ugurcansayan

MİUİv11.0.5.0 kullanıyorken gelen V11.0.6.0 güncellemesi
    Sizin telefonun sürümü ile benimki farklı imiş hocam, bendeki QFCMIXM modeli. Bu modele gelen güncelleme ufak boyutluydu ve Haziran ayında dağıtıldı. Zaten bazı sürümler 11.0.6 sürümünü almadı bile.

|
    |

• Teğmen
    215 Mesaj

MIUI 12 ile şarj döngüleri yerine 24 saatlik döngüler şeklinde gösteriyorlar artık. Bayağı insanın kafası karıştı, pil ömrünü takip edip öncesiyle kıyaslamakta zorlanıyorlar. Xiaomi yine çakallık peşinde.

|
    |
    sonic35 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |
  • Yüzbaşı
    580 Mesaj

9T yi aldığımdan beri yaklaşık 7-8 aydır bu konuyu takip ediyorum. Amma iPhone sever geldi buraya, bir noktada 9T leri zorla mı sattılar acaba diye düşünüyorum (: Bu fiyatlara piyasada iPhone 7 var, taş devrinden kalma cihaz kullanmak isteyenler için gayet güzel bir seçenek (:

Miui ilk günlerine iOS'dan esinlenerek başladı zaten. Zamanla kendi tasarım dillerini oturttular ve buna devam ediyorlar. Android ve iOS zaman zaman birbirlerinden özellikler kopyalarlar. Mecbur, artık bir noktada rakip sistemin faydalı özelliklerini kendi kullanıcılarına sunmak zorundalar. Ayarlar arayüzü 2 işletim sisteminde de beyaz zemin üzerine renkli simgeler mevcut. 4 tekeri ve kaportası var diye BMW'ye Mercedes kopyası demek gibi birşey bu.

Tekrar ediyorum, 9T sıkıntılı cihaz, iOS severler bence satıp iPhone 7 almalılar (:
    |
    |
    enige kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Masal Oku
Gülüş Tasarımı
kripto para haberleri
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,403
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.