Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!- (1097. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26.740
Cevap
309
Favori
1.788.331
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10951096109710981099
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Öncelikle vbmeta yükleyin sonra videomda anlattığım şekilde twrp yükleyin...

VBMETA LİNK.

Kurulumdan sonra klasörün içinden vbmeta-yukleme.bat dosyasını çalıştırmanız yeterli.
    Program içindeki yönergeleri takip ederek vbmeta yüklemesini yapabilirsiniz.

https://yadi.sk/d/EbmIEaZjPu6iGA

TWRP YÜKLEME

https://www.youtube.com/watch?v=uBKWZBQlzaU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efebora06 -- 18 Temmuz 2020; 9:16:9 >

• Cagtay13 kullanıcısına yanıt
    Bence sizin burda bu konuyu bu kadar devlet meselesi etmeniz daha büyük sorun. Bundan önce kullandığım cihazlarda da güncellemelerde bolca görsel geliştirmeler getirildi. Ama ekran süreleri çok oynamadı.

7-8 saat az demedim zaten ama 5saate düşmesi hoş değil. Ve miui 12 kullanan arkadaşlar ortalama 5 saat kullanabiliyormuş. Belki stabil güncellemelerle bu düzelir ama bu haliyle devam ederse bunu dile getirip güncellenmeli mi güncellenmemeli mi tartışmak kadar doğal bir şey yok.

Dediğim gibi haklısınız çok fazla ekran süresiyle alakalı post mevcut konuda. Önceden de söylediğim gibi ekran süresi yarı yarıya düşerse bunu itiraz etmeyen insanın vur kafasına al ekmeğini. Ne versen eline onu yer. Afiyet olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aflamania

Teşekkürler ve de fotoğraflar için elinize sağlık. Çekimleriniz efsane güzel olmuş. Sizden görüp aparatı ben de sipariş ettim şimdi, gelmesi için sabırsızlanıyorum
    Siparişi nereden verdiniz acaba? Ben de düşünebilirim.

• aflamania kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler Gule gule kullanin :) 24 x biraz karanlik kaliyor ve net alan derinliği yok gibi bişey. 12 x ile kullanmanizi tavsiye ederim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Dostlar redmi k30 pro ya IMEI atılıyor mu

• Dengema D kullanıcısına yanıt
    Erken sararma yapar mi acaba?

• Güncellemelerin geç gelmesinden dolayı rom vs düşünüyordum da orijinal global rom kalsın mı sizce?

• Diğer videolarimda CMD ve mı flash ile global Roma dönüş mevcut, izleyin...

https://www.youtube.com/watch?v=l_gES-5YHpc

https://www.youtube.com/watch?v=Yb398DUOBB8

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efebora06 -- 18 Temmuz 2020; 18:13:58 >
  • Dengema D kullanıcısına yanıt
    Yorumlara bakılırsa güzel ürüne benziyor yanında ekran koruyucusu vermeleri de güzel yakında alırım bende

• İmei konusunda fikrim sabit işi bilen ehil kişilere yaptırın derim.

Fastboot moda giriyorsa tekrardan rom yükleyin...
  • Sorunlar miui launcher kaynaklı gözüküyor sanki? Poco launcher kurup deneyin bir de. Eu rom stoktan 10 gömlek daha üstün. Hem akıcılık hem de stabilite olarak.
  • Sıfırdan mi flash ile rom yükleyin, yapabiliyorsanız twrp vs yükleyip tekrar yapın. Olmuyorsa @efebora'nın dediği gibi işi bilen birine yaptırın. Bu cihazlar kolay kolay çöp olmuyor her türlü kurtulur.
  • Twitter paylasimlarina bakilacak olursa tahminim 10 gün içinde max guncelleme herkese gelecek

• Arkadaşlar yardımcı olur musunuz?
    Video indirmek istiyorum 2 gb civarında ama tarayıcıdan inmiyor başlıyor sonra duraklatildi diyor
    Telefondan indirmem gerekiyor

• Opera , chrome denedim olmadı

• Telefonu kılıfla kullanmama rağmen etrafında çizikler oluştu. Bir çözüm yöntemi var mı?

• 
Sayfa: önceki 10951096109710981099
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.