Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!- (424. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
26.739
Cevap
309
Favori
1.788.270
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 422423424425426
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hangi kullanıcıdan aldınız?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eediz kullanıcısına yanıt
    Genpa sitesinde yapılan sorgu garanti sorgusu değil,yazıyor zaten sorgu ekranında.
    "Cihazınızın GENPA satışlı olup olmadığını öğrenmek için IMEI numarasını yazarak "Göster" butonuna basınız.
    Yaptığınız IMEI sorgulama işlemi garanti kontrolü için değildir. Sadece cihazınızın Genpa satışlı olup olmadığını göstermektedir."

• cappa_tr C kullanıcısına yanıt
    genpa satışlı olmaması ne anlama geliyor peki? benim sorguladığım imei genpa çıkışlı değil çünkü

bu arada imei sorgusu yaptığımda aşağıdaki şekilde çıkıyor
    ★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!-

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eediz -- 20 Kasım 2019; 11:9:12 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • umutsen U kullanıcısına yanıt
    bir kaç şarj döngüsünden sonra biraz daha iyi olabilir, şu haliyle de piyasada çoğu telefonu tokatlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Bana da fatura gelmiş Techpazar dan almıştım.
    Bırak Genpa yı BTK da bile kaydı yoBit pazarından aldığın "Garanti benim abi" muhabbetiyle aynı. Sadece daha çok beklemiş olduk ve dolandırılmış hissettik kendimizi.
    Bu esnaf her türlü beterliği hak ediyor. Bankalar versin belalarını.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sivridis

Bırak Genpa yı BTK da bile kaydı yoBit pazarından aldığın "Garanti benim abi" muhabbetiyle aynı. Sadece daha çok beklemiş olduk ve dolandırılmış hissettik kendimizi.
    n11 den aldim iki imeilde edevlette ithalat kayitli cikti hocam sizde kayit yoksa ustune gidin kaydettirin

• quote:

Orijinalden alıntı: Sivridis

Hocam sabırlı olun. bnde mobifon magazasaından aldım bnmde ilk başta öyledi snradan düştü btkya kayıt yapıldı.
    okuldan 2 arkdşımda techpazardan aldı onlarında henüz işlenmemiş bu haftaiçi işlenir.
    Peki hocam gelince şu kontrolleri yapay mısınız, bu şekilde anlaşılır Xiaomi Türkiye garantili olup olmadığı
    https://www.log.com.tr/aldiginiz-cihazin-xiaomi-turkiye-garantili-oldugunu-anlama-yolu/

quote:

Bunun için dört farklı yöntem bulunuyor. Birincisi kutu dışında bulunan özel Xiaomi ve EVOFONE çıkartması. Ürünü almadan önce bu çıkartmaları kontrol etmek gerekiyor. Özel bandrol üzerinde “Xiaomi Türkiye Garantili EVOFONE” yazısı bulunuyor. Ayrıca cihazı açtığınızda aynı çıkartmaya sahip bir garanti belgesi ve GENPA logolu bir diğer teknik servis bilgilendirme notu çıkıyor. Tüm bunlar cihazınızın Türkiye garantili resmi ürünler olduğunu gösteriyor.

• umutsen U kullanıcısına yanıt
    Bu rakam birşey ifade etmezki. Her uygulamanın şarj performansı farklı. Ek olarak performansın oturması için bir hafta sabit ayarlarda telefon kullanılmalı

• mrbaronx kullanıcısına yanıt
    Oneplus 7 pro'nun ekstra özelliklerini kullanıyorsan değer kullanmıyorsan değmez

Techpazar dan aldığım Mi 9 T GENPA garantili çıktı.
    GENPA non sitesinden baktığımda orada görünmüyordu ancak aşağıdaki numarayı arayıp önce 5 sonra 4 ü tuşlayarak çıkan müşteri temsilcisine imei yi verdiğimde cihazımın Genpa garantili olduğunu bildirdi.
    02123590359

• Beyler dün gece yatarken telefonumun şarjı %85 falandı fakat sabah uyandığımda %19'a düşmüştü.Herhalde yine dilimiz yanıcak xiaomi bataryasıyla.

Var mı aynı sorunu yaşıyan ya da bilgisi olan biri?

Telefonu daha 3. kere şarj ettim :)

mi 9t 64 gb
  • er10 E kullanıcısına yanıt
    pil kısmını atarsanız nereden kaynaklandıgı hakkında fikir ediniriz
  • ★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!-

• er10 E kullanıcısına yanıt
    Ben de 30 la yattım sabah 8 di. Baktım programlardan biri yemiş. Gece yatarken arka planı kapamak lazım.

• Sivridis kullanıcısına yanıt
    bende dediğiniz şekilde kontrol ediyim. bakalım ne diyecekler

• ★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!-

Tavsiyem gece için zamanlayıcı kurun. Benim sabaha kadar şarjım 2 felan düşüyor.

Ayrıca pil düşmanı facebook instagram Twitter vs chrome dan ana sayfaya ekle olarak kullanıyorum. Yine uygulama aynı şekilde çalışıyor ama chrome dan açmış oluyorum. Pil tüketemiyorlar.

Nadir kullandığınız uygulamaların pil tasarrufu menüsünde Arka plan uygulamalarını engelle seçeneğini seçin böylece duracaktır. Ara sıra uygulamalara girip arkada neler çalışıyor kontrol edin

• İmel atilan cihazlar 2 sim yuvası kullaninca 4.5 g kullanilabiliniyor mu?

Pille ilgili sorun yaşayanlara şaşırıyorum. Cihazın pili çok iyi gidiyor bence. 3 haftalık kullanım sonucu ortalamam bu şekilde. Eski telefonu günde 2 kere şarja takıyordum.
    Not: Hiç oyun yüklü değil oyun oynamıyorum telefonda

• 
Sayfa: önceki 422423424425426
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.