Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!- (422. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
26.739
Cevap
309
Favori
1.788.298
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 420421422423424
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    N11 farklı satıcıdan aldım Benimkini normal kutuya koyup göndermişler hasar yok gibi kutuda ama sarsıntıdan etkilenmiş olabilir belki sizce iade edilmeli mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alfa105 -- 19 Kasım 2019; 21:1:55 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Miu 11 geçtikten sonra telefon ekranının en altında yer alan navigasyon ve yönlendirme tuşlarının yerini ayarlamayi bulamadım. Geri tuşunu sağdan sola almak istiyorum. Bilen var mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • efebora06 kullanıcısına yanıt
    Bu mantık benimde aklıma geldi tabiki. Ben satıcıya soruyu sorduktan hemen akabinde (2-3 dk içerisinde ) ürün tamamen kaldırıldı, bazı ürünler satışa kapanır "Satışa kapalı" denir ama yorumlar, sorular vs. gözükür. Bu tamamen kaldırdı.
    Daha öncede Mi telefon almıştım, Delta servis olduğu için çok sorgulamadım ama başım ağrıyınca Xiaomi türkiye alayım diye çaba gösterirken böyle bir şey dikkatimi çekti. Genpa dan mail bekliyorum yinede tecrübesi olan varmı, bu şekildemi jelatin üst kısmı açılıyormu diye merak ettim.
  • Kargo nasıldı havalı poşete mi koymuşlar

• Alpheratz kullanıcısına yanıt
    Miui 10 da tam ekran kısmındaydi o seçenek yer değiştir gibi bişey yazıyordu

• RiorraW R kullanıcısına yanıt
    Yetmez tabiki facebook servisleri ve cihazdan kalkmayan gereksiz Google ve kendi uygulamalarını usb hata ayıklaması açıp xiaomi adb tools adında bir program vardı pro konusunun ilk sayfasında var oradan onu indirip cihazı kablo ile bağlayın uygulama listesinden facebook u bulup kaldırıp kaldırdığınız listede o facebook servisinin olduğunu da göreceksiniz

• anneme aldığım techpazar cihazı da kargoya verilmiş. Yarın gelince fotosunu atarım

• harock kullanıcısına yanıt
    Hocam ben de Google play hizmetleri fazla pil tüketiyor size zahmet nereden ayarlıcağını söyler misiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: eediz

anneme aldığım techpazar cihazı da kargoya verilmiş. Yarın gelince fotosunu atarım
    Ben de Techpazar dan almıştım, bugün kargoya verilmiş, bakalım bizimkinde ne sürprizler olacak.
  • Arkadaşlar kesin olarak iphone 7 plustan geçeceğim fakat mi9tpro ile oneplus 7t ile arasında kaldım. iki cihazda gayet güzel gözüküyor fakat one plus 7t de bir kaç olumsuz yorum gördüm. bütçe olarak problem degil fakat siz tercih edecek olsanız hangisini tercih ederdiniz?
    Dediğim gibi ikisine de bütçe ayırabilirim.
  • jakabo1982 kullanıcısına yanıt
    Neyi nereden ayarlayacaksınız Google hesabınızı ayarlardan bulun gereksiz servislerin senkorizasyonunu durdurun atıyorum Google fit mi ney vardı eğer kullanmıyorsanız o ve ona benzer diğer servislerin senkorizasyonunu kapatın siz arada senkorizasyonu yapıp tekrar kapatırsınız olmadı

• YETISEN kullanıcısına yanıt
    Bütçe sıkıntı değilse tabi ki oneplus
    Android kısmında en stabil yazılıma sahip firmalardan biridir, liderliğe oynar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Espa

Bütçe sıkıntı değilse tabi ki oneplus
    Android kısmında en stabil yazılıma sahip firmalardan biridir, liderliğe oynar.
    Teşekkür ederim. Custom romlarla aynı stabilite yakalanaz mı?
  • LacWer L kullanıcısına yanıt
    EEA official android 9 miui 11 romda ben de çok sorun yaşadım pil ile ilgili. 2 günde bir falan cihaz aşırı ısınıp boştayken aşırı pil tüketiyodu.Yeniden başlatınca düzeliyodu ancak. 2 gündür eu 9.11.14 romundayım. Hiç sorunla karşılaşmadım. Haftalık beta rom olmasına karşın daha stabil. Pil performansı daha iyi stabil roma göre.

1 ay önce aynı beta romu denemiştim, kullanılacak gibi değildi. Şu anda mükemmel olmuş diyebilirim
    Oneplus 7T'yi Türkiye'de satan var mı? Pasaport kayıtlılar dışında, çünkü güven olacağını sanmıyorum onlara.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SondurakBarcelona

Oneplus 7T'yi Türkiye'de satan var mı? Pasaport kayıtlılar dışında, çünkü güven olacağını sanmıyorum onlara.
    Her iki cihazı da garantisiz yurt dışı düşünüyorum hocam ama resmi olarak dediğin gibi yok.
  • Eğer MIUI 11'e güncelleyip telefona format atmayan varsa müsait bir vakitte muhakkak atsın. Bende de kendi kendine şarj tüketme olayı vardı. Formattan sonra hiç yaşamadım. Telefon daha akıcı oldu ayrıca.

• evolez E kullanıcısına yanıt
    Sağolun hocam. Bende artık rom işlerine girecem herhalde. Hiç bulaşmıyım dedim ama malesef bulaşıcaz

Anladım. Ben kendim Oneplus 5 kullanıyorum, Mi 9T'yi anneme aldık yakın zaman önce. Oneplus'tan çok memnunum, yazılımı, donanımla uyumu, donanım kalitesi, güncelleme desteği vs. üst düzeyde. Garanti konusunu ve fiyat farkını önemsemiyorsan Oneplus al derim, hele iPhone'dan geçiyorsan yazılım açısından daha mutlu edecektir bence. Ama ben bugün telefon değiştirecek olsam Türk piyasasında resmen bulunmadığı için ve yurtdışı cihazlarda artık SIM sınırlaması ve 1500 lira kayıt ücreti olduğu için Mi 9T'yi tercih ederdim sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SondurakBarcelona

Anladım. Ben kendim Oneplus 5 kullanıyorum, Mi 9T'yi anneme aldık yakın zaman önce. Oneplus'tan çok memnunum, yazılımı, donanımla uyumu, donanım kalitesi, güncelleme desteği vs. üst düzeyde. Garanti konusunu ve fiyat farkını önemsemiyorsan Oneplus al derim, hele iPhone'dan geçiyorsan yazılım açısından daha mutlu edecektir bence. Ama ben bugün telefon değiştirecek olsam Türk piyasasında resmen bulunmadığı için ve yurtdışı cihazlarda artık SIM sınırlaması ve 1500 lira kayıt ücreti olduğu için Mi 9T'yi tercih ederdim sanırım.
    Çok teşekkür ederim değerli yorumunuz için. Bu tarz telefonlar imei repair ile sorunsuz kullanılabiliyor diye biliyorum. Yani başka cihazın imeisini bu telefonlara bir kaç işlem ile işliyorlar.
  • 
Sayfa: önceki 420421422423424
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.