Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!- (421. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
26.739
Cevap
309
Favori
1.788.298
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 419420421422423
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ayarlara girin , arama kısmına pil yazın , Pil & Performans a tıklayın , Pil Kullanımına tıklayın , Donanıma tıklayın ve son olarak Ekrana tıklayın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DelNaja kullanıcısına yanıt
    Geçmişi sabikalı olan bir işlemciye tekrar tekrar şans vermek olmaz. Kamera konusunda GCAM yüklerseniz sizi memnun eder.
    Pop-Up kamera konusunda endişeniz olmasın. Mi serisi almaya bakın.
  • Marc Marquez kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • RiorraW R kullanıcısına yanıt
    Google Play hizmetleri ve facebook servisleri pilinizi sömürüyor ben o servisi facebook servisini kaldırdım mesela aynı zamada kullanmadıgın google play hizmetlerini de senkorizasyondan kapat ana sayfadaki ayarları da uygula
  • adt1 A kullanıcısına yanıt
    Bir ekran görüntüsü at da bakalım bulabilmiş misin ?
  • iPhone dan sonra cihaz aşırı büyük ve ağır geldi acaba elden çıkarmalı mıyım wifi ye bağladığımdan iade de edmiyorum çok kararsız kaldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: metall666

Çok teşekkürler.
    Ben bunu internette araştırmama rağmen bulamadım. Siz nasıl yapılacağı ile ilgili bilgiye sahip misiniz? Ben account detaylarinda böyle bir izin kısmına rastlayamadim maalesef:(
    Daha önce bende yaşamıştım. Güvenlik kısmında en altta 3.parti yazılımlar için bir seferlik şifre oluştur seçeneği mevcut. Onu kullanacaksınız oluşan şifre ile giriş yapacaksınız telefondan..

★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!-

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theVerge -- 19 Kasım 2019; 19:52:1 >

• DelNaja kullanıcısına yanıt
    Mi9T çok daha iyi bir cihazdır.
  • theVerge T kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim yardımınız için. Şimdi oldu:) Sadece mail adresimde bulunan folder'lar gelmedi. Onu da deneyerek bulacağım artık. :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Artık cihazdan beni soğuttu cihazı satma noktasına geldim. Bu android sistemi yüzünden telefon çöplük oluyor. 3 kere format attım hala aynı. Xiaomi şu lanet şeye hala neden çözüm bulmuyor. Yahu telefonu ben kullanmıyorum sanki tel kendi kendini kullanıyor

★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!- ★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!- ★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!-

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LacWer -- 19 Kasım 2019; 20:34:18 >

• harock kullanıcısına yanıt
    9 SE ile üste para alarak takas yapabilirsiniz 9 SE sizi memnun eder
  • truwan T kullanıcısına yanıt
    Merhaba Arkadaşlar

Bende dün N11 den DaicoTeknoloji mağazasından aldım. Genpa garantili yazıyor ama jelatin üst kısmından açılmış ve içerisine genpa.com.tr ile kullanım klavuzu konulmuş. Açıkcası biraz şüphelendim ve ürünü şu an açmadım.
    MI bandrolü yok, bildiğim kadarıyla Evofone olanlarda Mi Bandrolü var. Jelatin üstten açılması ve içerisine genpa.com.tr teknik servisler konulması bence çok kolay bir olay, hileye çok açık. IMEI de kayıtlı değil sorguladığımda, hadi IMEI kaydetme 2 gün içinde aktif olabilir ama ben özellikle genpa garantili diye aldım.

Merak ettiğim şu,bu normal mi jelatin üstü açık olup garanti belgesi koyulması ? sizlerden de xiaomi türkiye (evofone,genpa) garantili olanların Jelatin üst kısmından açılmış şekilde gelen varmı ?

★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!-
    https://i.hizliresim.com/nb07J5.png
    https://i.hizliresim.com/2OzgEL.png
    https://i.hizliresim.com/Lv5aba.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esaruhan -- 19 Kasım 2019; 20:45:46 >

• ErhanOfficial E kullanıcısına yanıt
    Kargo nasıl geldi baloncuklu veya havalı poşete koyup mu göndermişler yoksa düz kutuya mı koymuşlar

• harock kullanıcısına yanıt
    Facebook u kaldırdım fakaat o hizmetleri nasıl kapatacağım? Sadece senkronizasyondan kapatmak yeterlimi
  • Kargoyu nasıl gönderdiler baloncuklu veya havalı poşete koyup mu göndermişler yoksa düz kutuya mı

• esaruhan E kullanıcısına yanıt
    Hocam mantıken ÇİN'den kutu içerisine GENPA kağıdı konmayacağına göre ? Burada açıp koyuyorlar, sorun etmeyin...
  • esevetnov kullanıcısına yanıt
    Nerden aldınız cihazı

• quote:

Orijinalden alıntı: alfa105

Nerden aldınız cihazı
    n11 aksaray iletişim.
  • esevetnov kullanıcısına yanıt
    Kargo nasıl geldi baloncuklu veya havalı poşete koyup mu göndermişler yoksa düz kutuya mı koymuşlar

• quote:

Orijinalden alıntı: alfa105

son derece güzel paketlenmişti. havalı poşete sarılmıştı.
  • 
Sayfa: önceki 419420421422423
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.