Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!- (420. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
26.739
Cevap
309
Favori
1.788.295
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 418419420421422
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar eskiden 6 saat ekran süresi alıyordum şimdi 5 sonra 4 saate kadar düştü pil tasarrufu açmadan alıyordum ve ekran sürem fotodaki itibari ile 2 saat 15 dakikadır. Sizce ne yapmam gerekir ne yapmalıyım. Tavsiyeniz nedir. Oyun oynamadım hiç bu arada belki 10 dakika oda en fazla. ★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!-

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• truwan T kullanıcısına yanıt
    Bende aynı yerden aldım, Evofone bizde kayıtlı değil diyor. Genpa sim kartı taktıktan 24 saat sonra arayín dedi. Garanti belgesinde de ithalatçı Nile danısmanlık yazıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar, xiaomi Türkiye garantili mi 9t aldım, şarjdayken bildirim görünmemesine rağmen arada bildirim gelmiş gibi titriyor. Tuş kilidini açtığımda bildirim görünmüyor, telefonda son sürüm yüklü. Bunu yaşayan ya da çözümünü bilen var mı acaba?
  • YouTube videoları tam ekran olmuyor,kenarlarda siyah boşluk kalıyor. Tivibu izlerken sorun yok,ekranın tamamını kaplíyor. Çõzüm yolu var mı? Chrome'da YouTube videosu açınca tam ekran oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sanri12 -- 19 Kasım 2019; 17:50:18 >
  • RiorraW R kullanıcısına yanıt
    Kullandığım rom modeli vs nedir
  • Herhangi bir rom kullanmıyorum hocam. Sizce neden böyle.

• quote:

Orijinalden alıntı: sanri12

YouTube videoları tam ekran olmuyor,kenarlarda siyah boşluk kalıyor. Tivibu izlerken sorun yok,ekranın tamamını kaplíyor. Çõzüm yolu var mı? Chrome'da YouTube videosu açınca tam ekran oluyor.
    Video formatı ile ekran formatı aynı olmadığı için tam ekran olmuyor. Fotoğraf büyütür gibi iki parmağın ile yakınlaştırma hareketi yaparsan tam ekran olur fakat videoyu sığdırmak için biraz kırpıyor. Zevkine göre kullanabilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: yekzan

Arkadaşlar, xiaomi Türkiye garantili mi 9t aldım, şarjdayken bildirim görünmemesine rağmen arada bildirim gelmiş gibi titriyor. Tuş kilidini açtığımda bildirim görünmüyor, telefonda son sürüm yüklü. Bunu yaşayan ya da çözümünü bilen var mı acaba?
    güncellemeleri yapıyor şarjdayken titreşimler ondan. birde mi hesabı yedekleme yapıyor genelde.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sertay_a kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim, sorun yok o halde.

• Arkadaşlar merhaba.

Xiaomi telefonum ile küçük bir sorum yaşıyorum. Çözümü bilen varsa ve paylaşırsa çok sevinirim.

Kısaca anlatmam gerekirse, Yahoo hesabımdaki mailimi telefonun kendi mail preogramı ile kullanmak istiyorum. Ancak Yahoo hesabımı telefonun maili ile eşleştirmeye çalıştığımda her ne kadar kullanıcı adım ve şifrem doğru olsa da hata veriyor ve eşleştiremiyorum. Bu sorunu başka mail hesaplarımda (Gmail, Yandex vs.) yaşamıyorum. Anladığım kadarılya Yahoo ile alakalı bir durum var. Aranızda benim gibi bu sorunu yaşayan var mı acaba?

Yardımcı olacak birisi varsa çok sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metall666 -- 19 Kasım 2019; 18:13:29 >
  • Eyvallah

• metall666 M kullanıcısına yanıt
    Yahoo default olarak izin vermez baglantiya, oncesinde pc den yahoo yu acip imap pop3 baglantilarina izin vermeyi deneyin.

• sanri12 kullanıcısına yanıt
    Videoyu acinca sagdan ve soldan parmaginla genisletme hareketi yap tam ekran olur

• theVerge T kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler.
    Ben bunu internette araştırmama rağmen bulamadım. Siz nasıl yapılacağı ile ilgili bilgiye sahip misiniz? Ben account detaylarinda böyle bir izin kısmına rastlayamadim maalesef:(

• arkadaşlar merhaba

biliyorum muhtemelen bu soruyu burada çok duydunuz ama fikir verebilirseniz çok sevinirim note 8 pro ile mi 9t arasında çok kararsız kalmış durumdayım sebepleri şunlar:

*birçok yerde mediatek g90t işlemcinin snapdragon 730'dan daha iyi olduğunu okudum fakat mediatek'in uzun süreli kullanımlarda sorun çıkardığını da söyleyenler var (telefonda oyun oynayan birisi değilim sosyal medya kullanıyorum genelde) işlemci konusunda fikirleriniz nelerdir?

*adından tam emin değilim ama pop-up denilen bir ön kamerası var açılır kapanır bi donanıma sahip açık halindeki tasarımını pek beğenemedim ve garipsedim tabi bunun haricinde korkum bu donanım çabuk bozulabilir mi acaba? telefonu bir anlık unutkanlıkla ekranı kilitlemeden cebimize koysak ön kamera açılsa o kameranın kırılmasını kimse istemez muhtemelen ön kamera konusunda kullanım görüşleriniz nelerdir bu kıstas alınabilir mi sizce telefon seçimi yaparken?

*note 8 pro ile mi 9t arasında kamera konusunda büyük bir belirsizlik var bir kısım note 8 pro daha iyi derken bir kısım mi 9t daha iyi diyor benim gördüğüm kadarıyla note 8 pro video çekimlerde baya sıkıntı yaşıyor ve gece modunda mi 9t daha iyi performans veriyor kamera konusunda görüşleriniz nelerdir?

*son olarak iki telefon arasında şu an neredeyse 600-700 lira gibi bir fiyat var bu fiyat aralığına değer mi? 15-20 gün sonra note 8 pro alabilirim ama bu telefonu almak için 1-1,5 ay daha beklemek zorunda kalabilirim

şimdiden teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DelNaja -- 19 Kasım 2019; 19:26:36 >

• DelNaja kullanıcısına yanıt
    Note 8 pro sorusuna sorulanlarla buraya sorulan sorular aynı değil ?

https://forum.donanimhaber.com/xiaomi-redmi-note-8-pro-anakonu--140245261-105#140865531

Alınacak cihazlar garantili mi ? Garantisiz mi olacak ?

Şahsen garantili plastik kasaya sahip REDMİ serisi yerine garantisiz Mİ serisini tercih ederim.

https://www.youtube.com/watch?v=nlg8q61H9tw

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efebora06 -- 19 Kasım 2019; 19:20:23 >

• quote:

Orijinalden alıntı: isimsiz55_55

Xiaomi redmi k30 aralıkta tanıtılacakmış konu dışı olacak ama beklemeye değer mi sizce
    k30 da çentik niyetine 2 ekran içi kamera olacakmış, çoğu kişiyi cihazdan soğutacak, ben note seriisini bu yüzden direk eliyordum samsungun bu kamera görüntüsü yüzünden

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • efebora06 kullanıcısına yanıt
    o kısmı yazmayı unutmuşum hocam özür dilerim tabi ki hangi telefon olursa olsun tr garantili almak önceliğim, fakat ikisini karşılaştırma konusunda farklı soru işaretleri var başta işlemci olsun, pop-up kamera olsun, genel kamera ve video kalitesi olsun vs vs
  • Arkadaşlar ekran süresine nerden bakacağımı bir türlü bulamadım yardım lütfen

• adt1 A kullanıcısına yanıt
    Ayarlar-Pil&performans kısmından hocam, kurcalayın o kısmı
  • 
Sayfa: önceki 418419420421422
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.