Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!- (418. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
26.739
Cevap
309
Favori
1.788.251
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 416417418419420
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    IQ seviyen tek haneli değilse elbette farklı işler de yapabilirsin. Kasma kendini fazla. Başkalarına salça olmaya devam et. Ben biraz fazla gelirim sana. Üzülürsün sonra..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • arkadaşlar rica ediyorum artık bu atışmanıza bir son verin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: echto13

Bu evofone da telefon satmamak için elinden geleni yapıyor. Sadece kendi mi store'larından satıyorlar. Telefon almak için İstanbul' mı gitmemiz gerek, internet sitenizden de satsanıza.
    n11 de mağazaları var online satış yapıyorlar zaten.
  • Ercell16 E kullanıcısına yanıt
    Kvk da gorunür hocam ben ordan aldim. Bandrole aldanmayin milleti kandiriyorlar

• Ekran süresine nerden bakıyoruz arkadaşlar. Bulamadım da

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lawyer25 kullanıcısına yanıt
    Tek haneli evet. Kasmıyorum gayet rahatım.Sana salça olasım var madem aynı çöplükteyiz . Üz beni ne olur
  • iquique kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle...Bir gr faydası yok ,işi gücü milleti şikayet etmek...
  • Format data kısmından yes yazıp biçimlendirme yapınca dahili hafızadaki herşey silinir mi ?
    ★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!- ★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!-

• selamlar. oneplus 7 proya geçeceğim whatsappı yedeklemek istiyorum. birinci whatsappı yedekliyor ama ikinciyi yedekleyemiyorum. hesap seçmiyor. nasıl çözebiliriz bu olayı. farklı bir yedekleme yöntemi var mı
  • iquique kullanıcısına yanıt
    Bugünkü yazışmaları takip edebildiniz mi hocam? Durduk yere beni bi mesajın altına etiketleyip tam senlik diye yazmış. Şimdi bunun adı kaşıntı değil de nedir? Ban yemiş zaten kaç gündür piyasada yoktu. Cezası biter bitmez yine bana sarıyor. Kuyruk acısı geçmiyor tabi doğal olarak...

• ByÇINAR kullanıcısına yanıt
    Evet kırmızıyla uyarı yazmışlar zaten, her şeyi siler. Format data demezseniz dosyalarınız silinmez sadece uygulamalarınız, ayarlarınız gider.
  • Ercell16 E kullanıcısına yanıt
    bana da buna benzer bir cevap verdiler ama cihaz kvk garantili ise xiaomi ile alakası yok xiaomi türkiye garantileri evofone ve genpa ama benim cihazımın kvk de kaydı çıkıyor
  • umutsen U kullanıcısına yanıt
    11 e geçmedim hocam ben, 10 da yok ama kısayol iş görüyor

• umutsen U kullanıcısına yanıt
    11 e geçmedim hocam ben, 10 da yok ama kısayol iş görüyor

Sende ban yemişsin hiç demiyon ? Kuyruk falan yok benim,acısı olan sensin, sertay amca gibi engelle muhatap olma, sana mı kaldı beni takip etmek. Hakarate uğrayan olursa kendisi şikayet butonunu kullanır...
  • Xiaomi redmi k30 aralıkta tanıtılacakmış konu dışı olacak ama beklemeye değer mi sizce
    Muhatap olma kardeş!!!

Engelle ve bak forumuna,alıntılayıp durma...

Foruma şikayet harici bir faydan dokunsun....
  • 
Sayfa: önceki 416417418419420
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.