Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!- (999. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26.739
Cevap
309
Favori
1.788.281
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 99799899910001001
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Samsungun exynos işlemcisi, ve mediatek işlemcilet çekim konusunda snapdragonun gerisinde kalıyor ne yazık ki. Bu yüzden Samsung alacağım zaman snapdragon işlemcili tercih ediyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • efebora06 kullanıcısına yanıt
    Sen de haklısın ne diyim Bakalım sözlerinde dururlarsa eğer haftaya gelmiş olur bana da (beta).

• LacWer L kullanıcısına yanıt
    Çokta matah bir özellik degil esasen. Xiaomi burda üst model cihazları biraz cilalamaya çalışıyor. Kullanmak istenirse zaten apk lari mevcut ve gayet güzel çalışıyor. Örneğin Pro nun kamerasında Ay çekim modu var ve gayet güzel çalışıyor. 9T de olmaması için hic bir sebep yok, pazarlama politikası, fakirler ölsün Porsche den selamlar mantığı (:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ALIENWARE -- 20 Mayıs 2020; 1:55:6 >
  • lazer__ kullanıcısına yanıt
    Ağlayacağım telefonu kisitlaya kisitlaya teknoloji körü oldum yine alamıyorum o süreleri 😄😄

• quote:

Orijinalden alıntı: LacWer

Xiaomi'nin öve öve bitiremediği Super Wallpaper bizim cihazda çalışmayacakmış. Bir işi düzgün yap be Xiaomi. Samsung'a özenmeye başladı iyice. Samsung da böyle bir özelliği öve öve duyurur o yıl yayınladığı 100 cihazdan anca 3 4 tanesini nasibini alır
    Ben kurdum kilit ekranı ve ana sayfaya uyguladım çokta sağlıklı çalışıyor miui 11 de

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• BekirARSLAN kullanıcısına yanıt
    zaten androidin en güzel tarafı bu. olmayan özellikte apk ile falan hal oluyor işte madem oluyor ne diye uğraştırıyorlar ver işte herkes kullansın

• quote:

Orijinalden alıntı: LacWer

zaten androidin en güzel tarafı bu. olmayan özellikte apk ile falan hal oluyor işte madem oluyor ne diye uğraştırıyorlar ver işte herkes kullansın
    Telefon rootlu olsa t pro nun uygulamalarını bir şekilde portlarim zamanının htc kullanıcısı olarak htc üstünde yapamayacağım şey yok :) xiaomi üstünde uğraşmak için nedense hevesim kalmadı artık root rom işleri sıkıcı çünkü neredeyse tüm özellikler saf Android bile var Overclock içinde root yapmaya değmez işlemciler yeteri kadar hızlı.

Belki xda da biri portlama yapar şu kamera uygulamasını vs

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BekirARSLAN -- 20 Mayıs 2020; 3:1:21 >
  • Ay çekim modu yazmış biri. Bizim telde yok dimi? hiç deneyen oldu mu?

• ben şimdi bu imei işlemini uyguladım ama şu satırları sildikten sonra sinyal gitti
    dd if=/dev/zero of=/dev/block/bootdevice/by-name/modemst1
    dd if=/dev/zero of=/dev/block/bootdevice/by-name/modemst2
    dd if=/dev/zero of=/dev/block/bootdevice/by-name/fsg
    reboot
    sonra imei yüklemesi yaptım sinyal gelmedi. yardımlarınızı bekliyorum.
  • arkadaşlar qpst programı ile yapamadım. qfil programı ile de multi sim seçeneği seçili iken yükleme yapınca düzeldi sinyal alabildim.
  • dostlar dile kolay 1000 sayfaya gelmiş...
  • antibiotic1 A kullanıcısına yanıt
    Hocam nasıl kötü yorumlar tam olarak? Yani ben 8saat wifi süresi aldığımda üzülüyorum az aldım diye. Geçiş yaptığım s6 edge'de telefonu şarjdan çıkarıp 4saat ekran süresi alabilirdim maksimum. 5saatlik şaejdan uzak sürede hemde.

Hatta eğer sadece youtube-netflix izlerseniz 13 14 saat almak işten bile değil.

Batarya sorunu şöyle aslında. Batarya gayet iyi gidiyodur. Sonra bi güncelleme yapıyosun. Ve süre ciddi anlamda düşüyor. Ama bir şekilde sorun çözülüyor. 2saat bile alamadığım günler oldu mesela benim. Sonra bir şekilde çözdüm sorunu.

• Free WiLL kullanıcısına yanıt
    Çubuklara bakmayın yanıltıcı oluyor. Ayarlardan pil ve tüketime girin ve ayrıntılar sekmesinden hücresel ağ grafiğini açıp bakın. Telefon iyi çekiyorsa yeşil olmalı ama sadece 2G yapınca yeşil hale geliyor, 3G'de sarı ve turuncu, 4G'de ise yer yer kırmızı olduğunu görebiliyorum.

Redmi Note 5 Pro kullanırken böyle bir durum yoktu. Ayrıca bazen telefon görüşmelerinde sinyal zayıf hatası alıyorum ve kapanıyor.
  • Ghost touch sorunu gözümü korkutuyor ama her türlü alacağım sanırım.
    Başka telefon var mı çentiksiz full ekran, ben sırf bu yüzden alacağım, umarım pişman olmam.
  • Worawerz W kullanıcısına yanıt
    Oda sallıyor zaten ben ucak modu da kullandım dun wowifide oyun yok vıdeo cok az sosyal medya 10.30 saat ekran süresi aldım. Sen rahat ol
    ★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!-
    ★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!-

• quote:

Orijinalden alıntı: 01Mrt

Ghost touch sorunu gözümü korkutuyor ama her türlü alacağım sanırım.
    Başka telefon var mı çentiksiz full ekran, ben sırf bu yüzden alacağım, umarım pişman olmam.
    Oppo var ama donanımı mi 9t kadar iyi değil ekranı amoled değil falan ben satın almadan önce çok baktım mi 9t ayarında yok yani

• berkanil B kullanıcısına yanıt
    Ben 12.30 saat ekran süresi gördüm yalan yok ama bunu sadece bütün anlamıyla film izleyerek yaptım biraz uç gibi bu durum haklısın vallahi

• quote:

Orijinalden alıntı: 01Mrt

Ghost touch sorunu gözümü korkutuyor ama her türlü alacağım sanırım.
    Bu fiyatta bu donanım ve tasarımda başka telefon yok gibi. Özellikle de tasarımı cezbedici.

• arkadaşlar WhatsApp diyelim bi kağıdı çekip göndermek isterken flaşı açınca ekran bembeyaz oluyor flaştan dolayı bu sorunun çözümü var mı

• velorin V kullanıcısına yanıt
    Flaşı açma?

Ayrıca kamerada AI seçeneğini açarsan doküman çektiğini anlayarak ona göre ayarlıyor çekimi.
  • 
Sayfa: önceki 99799899910001001
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.