Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!- (881. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
26.739
Cevap
309
Favori
1.788.312
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 879880881882883
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: efebora06

Ver 50 TL uğraşma...

Yanlışlıkla komple IMEI sileceksiniz ondan sonra geri dönüş de olmayacak..
    Kim yapıyor ? Güvenilir mi kardeşim vede garanti veriyor mu
  • FerreT kullanıcısına yanıt
    Özelden yazdım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu imei için bile teşekkür ederim hocam.
    Defalarca yaptım arkadaşlara vs

Imei yapmak isteyen arkadaşlara yardımcı olurum seve seve

• Telefonu 2 aydır kullanıyorum. Şuana dek gayet memnunum. Sanki kullandıkça batarya daha iyi gitmeye başladı. Android 10 mıuı 11.0.4. Çift hat, çift whatsapp, çift mail senkronizasyon açık. 3 saat civarı telefon görüşmesi, 1 saat civarı iş arası boşlukta Twitch yayını izleme. Ne yaptıysam şu android kullanımını %25 altına indiremedim🤦🏻 ★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!- ★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!- ★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!-

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• krmtrylcn kullanıcısına yanıt
    Çözümüne çare bulamam hepimiz muzdaribiz ama şu pil yüzdesini %10'un altına düşürmemeni tavsiye ederim pil sağlığın açısından

• Freddy Krueger kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler bilgi için dikkat edeceğim buna👍🏻

• Arkadaşlar merhaba. Yaklaşık 7 aydır telefonu kullanıyorum. Son zamanlarda, telefonu yeniden baslatmazsam şarj olmuyor. 3 saat önce şarja takmıştım. geldim hala %20 ve hızlı şarj görünüyor.

• lostlast kullanıcısına yanıt
    şarj kablonu ve adaptörünü değiştirip denedin mi? olmadı bir de şarj soketini diş fırçasıyla temizleyip hava tutmayı dene. yazılımsal ise direk garantiye yolla
  • Değerli arkadaşlar merhaba, danışmak istediğim bir konu var. Telefonda çektiğim videoları sosyal medyaya yukledigimde ya da başkasina gönderdiğimde netliği ve kalitesi ciddi anlamda düşüyor. Bunun sebebi ne olabilir ve nasıl düzeltebiliriz?Yardımcı olursanız sevinirim.
  • Dostlar Samsung s8 telefonumu 1700tlye sattım. 2.el cihazı arıyorum tekrardan. 1700tl bütçem var.

Seçenekler

Mİ 8
    Mİ 9T
    SAMSUNG S8 PLUS
    SAMSUNG S9(BİRAZ DAHA FİYAT DÜŞMESİNİ BEKLEYİP ŞUAN 2000TL)

Ne tavsiye edersiniz? Kesinlikle 2.el alacağım. Alternatiflere açığım
  • Yoo hiddetlenmedim yada sinirlenmedim kardeş, sana öyle gelmiş olabilir .)
  • Android 10 dan beri hiç güncelleme gelmedi,güvenlik güncellemesi vs. de yok acaba bende mi bir sorun var.
  • deadman92 kullanıcısına yanıt
    Xiaomi seni fişlemiş olabilir

Ayarlar-Cihaz kısmının ekran görüntüsünü yükleyin bakalım hangi romdasınız....
  • Merhaba arkadaşlar,
    Benim 9t de son zamanlarda Bluetooth ile arabada görüşme yaptıktan sonra kendini kapatıyor ve reboot ekranı açılıyor. Böyle bir sorunla karşılaşan oldu mu aranızda? Ne yapmam gerek

• Selam arkadaşlar, geçen haftalarda birisi bahsetmişti, AOD'ye beta güncelleme gelince bildirim simgeleri renkli oldu diye. Umarım stabil sürümde düzeltilir diye umut ettim ama olmamış, az önce stabil güncelleme geldi. Sürekli kullandığım, amoled ekran kullanmanın en keyifli yanlarından biri olan bu özelliği mahfettiği için Xiaomi'yi asla affetmeyeceğim (: Bu özelliğin amacı zaten minimum renk kullanarak bildirim göstermek vs. Muhtemelen gelen tüm bildirimleri göstermek için böyle kolay bi yola başvurdular.

★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!-

• etufan E kullanıcısına yanıt
    Uygulama kaynaklı sorunlar, iPhone dışında neredeyse hepsi kalite düşürüyor.
    Telegram kullanabilirsiniz istediğiniz kalitede gönderim yapabiliyorsunuz. 1080p 60 Fps bile gidiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BostanKorkulugu kullanıcısına yanıt
    S9 tabiki. Xiaomi telefonlarda video çekim çok iyi değil. S7 Edge kullanıyordum onun video çekimi daha güzeldi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 879880881882883
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.