Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!- (870. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.739
Cevap
309
Favori
1.788.295
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 868869870871872
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tabi ki OPPO İşlemcisi yeter...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • efebora06 kullanıcısına yanıt
    çok fark var mı arada hocam, ayrıca xiaomi f1 kullandım daha önce ben memnunun bir arkadaşıma bu iki cihazdan birisini alacağız, Oppo Reno2 Z kullanan bir tanıdığınız var mı hocam, memnun mu varsa? ayrıca kağıt üzerinde belki işlemcisi iyi görünebilir ama pratikte bazen öyle olmayabilir diye sorayım dedim hocam tşkler cevap için
  • 9T kullanarak bir şey soracam güncelleme ne zaman gelecek bilgisi olan varmı yaa
  • ertank07 kullanıcısına yanıt
    Telefonun ses ve güç tuşları alüminyum. Plastik olsa zamanla aşınma yapabilir diyeceğim ancak alüminyum epey dayanıklıdır. Ses tuşuna bir kez basarak ekrandan kaydırma yaparak ses değiştirilebilir öneri olarak. Kimi zaman fabrika hatası olabiliyor kimi zamanda telefonu insan gibi kullanmıyorlar, bilemeyiz.

• cihangürpınar C kullanıcısına yanıt
    Ne güncellemesi? Android 11 mi ? Miui 12 mi ?

• Ahmet© kullanıcısına yanıt
    Google snapdragon&mediatek yazın yorumlara göre karar verin...

• Tmm bakacağım teşekkür ederim. Bir de bu cihazda pubg oynayanlar sorun yaşıyor mu hiç? Çok aktif bir şekilde bu oyunu oynuyor arkadaşım.

• quote:

Orijinalden alıntı: efebora06

Ne güncellemesi? Android 11 mi ? Miui 12 mi ?
    Miui 12 güncellemesi merak içerisindeyim geldi mi acaba
    Her gün oynarım daha bir takılma görmedim gragiklerde yuksek açtığı halde

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • myctapha kullanıcısına yanıt
    Tamamdır hocam çok teşekkür ederim

• Beyler bi yardım size zahmet Mi 8 ve Mi9t alma şansım var sizce hangisini almalıyım..? İşlemci ve ön kamera nedeni ile mi8 e gidiyor aklım ama mi9t ninde performansı okadar geride değil ve güncel oluşu aklımı çelmiyor değil 3 şey aklımı kurcalıyor kamera kaliteleri, ön kameranın bozulma ihtimali, ve işlemci performans farkları..Sizce tercihim ne olmalı az önce Mi9t sipariş edip tekrar geri çektim Mi8 çeliyor aklımı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rameowerr -- 1 Nisan 2020; 21:22:7 >
  • Güzel dilekleriniz içinde teşekkür ederim, tekrardan sağlıcakla kalın.
  • cihangürpınar C kullanıcısına yanıt
    Aşağıdaki adreste Miui 12 güncelleme takvimi açıklanmış. Orayı inceleyin lütfen.
    https://c.mi.com/thread-2956434-1-0.html
  • rameowerr R kullanıcısına yanıt
    Mi 8 işlemci olarak daha önde. Kamerada ois var ve 4k 60 fps video çekebiliyor. Ancak 9t daha güncel cihaz. Birde 9t oldukça büyük. Mi 8 ve iPhone X boyut olarak birebir. Mi 8 kamera mp olarak düşük olsa da oldukça iyi fotoğraflar çekiyor. Sanırım mp dışında farkları var.

Farklar böyle.
  • Oled ekranda koyu modun sarj suresini oldukca arttirdigini soyluyorlar bu led ekran icin de gecerli mi acaba?

• Bykclk kullanıcısına yanıt
    ★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!-

Örnek olsun diye bu resmi ekliyorum. Amoled oled ekranlarda her piksel kendi ışığını üretebilir. Siyah sahnelerde pikselin ışığını tek tek kapatabiliyor. Diyelim siyah sahne var simsiyah çünkü orada hiç ışık yanmıyor.

Ama ips yada led panellerde arkada sabit beyaz bir aydınlatma tabakası var. Bu tabaka arkadan ışığı sabit verir ön kısımdaki lcd ekran da renkleri üretir öyle gösterir. Siyah sahnelerde resimde gördüğün gibi panel arkadan gelen ışığı kesmek için pikselini siyah yapar ama gördüğün gibi ışık sızar, yani tam siyah olmaz. O yüzden de mobil cihazlarda haliyle güç tasarrufu sağlar bu durum. Lcd ips yada arkadan aydınlatmalı telefonlarda siyah tema işte karanlık mod vs yapmak aksine şarj'a etkisi olamyacak panel daha çok arkadan gelen ışığı kapatmak için çalışacağı için daha çok şarj tüketebilir.

• Bu uygulama kasasındaki haberleri nasıl kapatabiliriz?

Benim var, aldiginin 2. Gunu keske seni dinleyip 9t alsaymisim dedi. O kagit uzerinde hizliymis gibi gorunen islemci gerçek hayatta yari performansi zor yakalıyor. Antutu geekbench vs puanlari arasinda bile dunyalar var. Ha gunluk sosyal takilacam falan diyorsaniz rahatca is görür. Kamera da gayet tatmin edici 2z nin. Ama bir 9t degil iste :)

• Teşekkürler elinize sağlık

• theVerge T kullanıcısına yanıt
    Yeni eviniz hayırlı olsun. Sizden çok şey öğrendik. teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 868869870871872
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.