Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!- (868. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
26.739
Cevap
309
Favori
1.788.312
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 866867868869870
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Cok yanlis yerdesiniz bu cihaz size gore degil. One+ a bakiniz. Kutusunda kulaklik cikmaz hicbir Xiaomi cihazda..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • s-adebisi kullanıcısına yanıt
    Bolgenizi hindistan yapin Xiaomi Market acilacak uygulama menunuzde. Ordan indirebilirsiniz Mi Health uygylamasini.. Google olanda basarili, ayni isi goruyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theVerge -- 31 Mart 2020; 21:51:6 >
  • Arkadaşlar Chrome için hangi reklam engelleyiciyi kullanıyorsunuz ?

• KediTartaklayanBodyciFare K kullanıcısına yanıt
    Bunlari kullanabilirsiniz, VPN ve DNS bazli. Tum uygulamalardaki reklamlari engeller veya DNS ayarlarindan adguard eklemesi yapabilirsiniz. Hiz biraz duser ama reklamlar kalkar.

https://forum.miuiturkiye.net/konu/gizli-menu-ile-chrome-dahil-reklamlara-kesin-cozum-rootsuz.61409/

★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!-

• theVerge T kullanıcısına yanıt
    Hocam VPN olanlara baktım. Çok güvenilir bulmadım açıkçası. O yüzden sormuştum, VPN'siz var mıdır diye.

Root varsa AdAway kurun. Root yoksa ozellestirme yok, bunlardan birini kullanmaniz gerek. Amaciniz sadece Chrome ise Brave kurun. Chromium icine reklam engelleyici eklenmis halidir.

• Türk Telekom hattımdan bugün sabahtan beri SMS alamıyorum, ancak gönerebiliyorum.
    Servls numarası, ayarlar vs helal olması gereken gibi. Müşteri hizmetlerini aradım kontrol ettiler bir anormallik görünmüyor denildi ve kayıt oluşturdular. Playsotreden uygulama indirdim varsayılan yaptım yine aynı. Hattımı başka telefona taktım yine olumsuz. Ev içindeki herkes turktelekom kullanıyor birtek bende bu sorun var. Hatta telefon romunu bile değiştim, hardreset bile yaptım nafile.
    Bir çözüm falan yok müdür bunun. Ne bilim kod falan. Yardımcı olur musunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tb_fb -- 1 Nisan 2020; 0:10:46 >
    Brave tarayıcı samsung tarayıcı birde yandex var geliba bunların içinde veya eklenti olarak reklam engelleyici var. Ben brave kullanıyorum sade olduğu için ama siz bu dediklerimin üçünede bakın hangisi hoşunuza giderse.

• tb_fb T kullanıcısına yanıt
    Volte açıksa kapatıp denediniz mi veya 4g, 3g, 2g de denediniz mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: dr20mouse

Volte açıksa kapatıp denediniz mi veya 4g, 3g, 2g de denediniz mi?
    Denedim hocam, zaten başka telefona da takıp denedim ama değişen birşey olmadı. Volte ve şebeke seçimi de fayda etmedi .

• Telefon bu numaraya SMS yollamış ve ücret kesiyor bunu nasıl kapatabilirim ? ★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!-

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar bildirim ışığının rengini istediğimiz renge özelleştirebiliyormuyuz. whatsappta yeşil rengi sms lerde sarı rengi seçtim fakat hala tek renk kırmızı yanıp sönüyor.
  • tb_fb T kullanıcısına yanıt
    İlginç hatla da alakalı değil sanırım.

Ben turkcellde volte sorunu yaşamıştım ama TLMETRE servisini kapatınca çözüldü

• Kurulum esnasında görselde ki kısmı kapatın.

★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!-★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!-

Yetkilendirme iptal kısmından da sim etkinleştirmeyi kapatın

★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!-

• funnyman043 F kullanıcısına yanıt
    Tek renk çünkü değişmez...
  • Arkadaşlar ben de dün sipariş verdim bu telefonu internet aleminde çok övüldüğü için. gitti gidiyordan 128 gb 2449 tlye aldım. umarım memnun kalırım htc m8 den geçeceğim artık şarj dayanmıyordu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arsenal2013 A kullanıcısına yanıt
    Ya fiyat yanlış ya da GB yanlış ?

Hayırlı olsun...
  • Hep sorunlardan bahsetmeyelim değil mi (:

Stok Android'den geçen, daha önce Miui kullanmış ve ısınamamış birisi olarak Miui'a hep mesafeliydim, geri dönmeyi düşünmüyordum ama 9T'nin cazibesine kapıldım ve bi süredir burdayım, 9T'den de ciddi memnunum (: Belki bilen vardır ama yeni fark ettiğim 2 madde var, onları paylaşayım.

1- Bu amoled ekranlarda burn-in meselesi sıkıntı biliyorsunuz. Miui'da kendi çapında buna önlem almaya çalışıyor. Status bar ve navigation bardaki simgeler ara ara sağa sola kayarak yer değiştiriyor, çok hoş bir detay.

2- Cihazın ne kadar stabil olduğunun tek göstergesi bu değil tabi ama bu süre içinde ne takılma, ne yavaşlama ne de v.b. bir durum söz konusu. Eskiden haftada bir restart ederdim cihazı çünkü yavaşlardı, 9T ile restart tuşunun yerini unuttum (: Miui 11.0.4 stok versiyon.

• Arsenal2013 A kullanıcısına yanıt
    128 likler o kadar düştümü fiyat olarak ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 866867868869870
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.