Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!- (857. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
26.740
Cevap
309
Favori
1.788.337
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 855856857858859
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Turtle Punch

Turktelekomdan sim değişikliği istesem yaparlar mı , iPhone kullanırken de az çekiyordu sim ıslanmıştı bi kaç kere ondan olabilir belki
    Vodafone da ücretsiz yeniledim ben... Ama benim sim kartım 15 yıllıktı .... telsim yazıyordu simde düşün hey gidi cem uzan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kesinlikle uzak durun o kadar dandik ki inanamazsınız. ALacaksanız Tronsmart öneririm. F/P ürünü resmen T6 ürünü. Su geçirmez ve 15W ses kalitesi gerçekten muazzam.

https://urun.n11.com/hoparlor/tronsmart-element-t6-mini-bluetooth-hoparlor-P385501928

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theVerge -- 27 Mart 2020; 15:26:22 >

• quote:

Orijinalden alıntı: lazer__

Vodafone da ücretsiz yeniledim ben... Ama benim sim kartım 15 yıllıktı .... telsim yazıyordu simde düşün hey gidi cem uzan

Alıntıları Göster
    Diyorlar ki çaldı, hırsız!

Evet çaldı, ama gönüllerimizi

★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!-

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theVerge -- 27 Mart 2020; 15:40:1 >

• Grundig gsb 120 kullanıyorum muhteşem

★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!-★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!-★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!-

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efebora06 -- 27 Mart 2020; 15:40:52 >

• Ben bayadır bunu kullanıyorum. Gerçekten çok memnunum. Ses kalitesi ve yüksekliği çok iyi. Ayrıca şarj dayanma süresi mükemmel.

★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!-

• Benim elf gözlerimde mi sorun var yoksa ikinizde kanatlandınız mı?

★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!-★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!-

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theVerge -- 27 Mart 2020; 16:29:10 >

• theVerge T kullanıcısına yanıt
    Baktım karada korona var ,kanatlanayim dedim

Üst üste iyi denk gelmiş. :D
    BJK li olunca kanatlanıyor insan. :D
  • Arkadaşlar sizlerin kameraya toz giren yok mu bu benim 2 aylık telefona mi girdi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • jaws01 J kullanıcısına yanıt
    Bende de çok nadir oluyor sebebini bilmiyorum.

• jaws01 J kullanıcısına yanıt
    Bende de nadir oluyor ama sebebin bilmiyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • @theVerge@efebora06@Şem-i Ruhsar

Sağolun arkadaşlar, siz olmasaydınız dandik bir aleti alacaktım. Aletin bataryası bile eski tuşlu Nokia bataryasıymış.

İyi bir hoparlör için bütçeyi biraz daha arttırmam gerekecek.

• hocam siz amoled pro nun apksının download linkini vermiştiniz bi arkadaş sormuş yönetim ban atmıştı bana yazamamıştım.siz tekrar link verebilir misiniz ben de bi arkadaşa yükleyecektim ama temizlik programı indirdiğim apk yı silmiş :((
  • lazer__ kullanıcısına yanıt
    Yeni surum cikmis

https://dropapk.to/4m351tc4w9fp

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theVerge -- 27 Mart 2020; 20:12:12 >
  • yeni beta sürümünü yükledim. istediğin uygulamada karanlık modu off yapabilyorsun whatsapp hariç. nedense whatsapp bir türlü eskisi gibi olmuyor. sanırım whatsapp güncellemesi gelmesi lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: theVerge

Yeni surum cikmis

https://dropapk.to/4m351tc4w9fp
    çok teşekkür ettim
  • quote:

Orijinalden alıntı: lazer__

Telekom da çalışmıyor vodafone faturasız var bende çalışıyor
    Online İşlemler uygulamasından VoLTE aktif edip daha sonra ilk sayfadaki kodu uygulayınca Telekomde aktif edebildim. 1 haftadır uğraşıyordum böyle çözdüm.

• Sánchez kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun
  • 
Sayfa: önceki 855856857858859
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.