Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!- (855. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
26.739
Cevap
309
Favori
1.788.299
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 853854855856857
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aod nedir rootlu cihazlarda mıdır global garantili cihaz 11.0.4 sürüm kullanıyorum malesefki hiç memunun degilim açıklarsanız sevinirim teşekkür ederim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben de şöyle birşey paylaşayım telefonu geceleri şarja koyuyorum 2günde bir,arkadaş ta kaldım onda xiaomi a3 var haliyle onun şarj adaptörü
    hızlı değil ,sonra serviste bir türlü %100 den düşmedi önceki kullanımlarıma göre baya farkettirdi, neden böyle dedim bi an,yavaş şarj etkisi
    aklıma geldi. Daha iyi dayanıyor gibi geldi bana.
  • quote:

Orijinalden alıntı: warrior33

Aod nedir rootlu cihazlarda mıdır global garantili cihaz 11.0.4 sürüm kullanıyorum malesefki hiç memunun degilim açıklarsanız sevinirim teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theVerge -- 26 Mart 2020; 16:51:0 >

• warrior33 W kullanıcısına yanıt

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • theVerge T kullanıcısına yanıt
    Hocam sizi DH nin girişine koyalım, açılan konuların sorulan soruların %90 i azalır

• ALIENWARE kullanıcısına yanıt
    Güzel soruları detaylı cevaplıyoruz, aynı sorular olunca cevapların kalitesi düşüyor haliyle

Bir yandan işle uğraşıyoruz bir yandan covid-19 ile mücadele ediyoruz bir yandan günlük yaşantımızı aksatmamaya çalışıyoruz. Haber kanalları, gazeteler, bakanlar hepsi kafayı yemiş şekilde covid-19 konuşuyor. Tatil eden yok, ohal yok, sokağa çıkma yasağı yok.. bunaldık vallahi bu durumlardan. DH deki konularda da kafalar yanmaya başlamış..
  • Merhaba. Bu gün mi 9t ile aranıza katıldım. Öncesinde Samsung s10 plus kullanıyordum. Değişiklik olsun diye bu cihazı tercih ettim. Alışma sürecindeyim. Fakat canımı en çok sıkan nokta YouTube Vanced yükleyememek oldu. Kendi sitesinden ve konunun başında yazan tüm sürümleri denememe rağmen banamısın demedi. Oturum açamadım. Micro G bir çok sürümünü denedim nafile. Chrome devre dışı bıraktım android web view devre dışı bıraktım genelde olmadı. Ya giriş yaptıktan sonra kabul ediyorum kısmında kalıyor, yada uygulama hiç açılmadan çöküyor bu konuda yardımcı olursanız. Bir diğer sıkıntı ise whatsappdan görüntülü arama geldiğinde ekran kilitliyse kamera açılmıyor. Bunlarla ilgili yardımcı olursanız mutlu olurum. Şimdiden teşekkürler.

• Luttarte kullanıcısına yanıt
    Gelistirici seceneklerini acin. En altta miui optimizasyon var onu kapatin.

Play storedan sai uygulamasini kurun.

vanced.app sitesinden once microg yi indirin uyumlu vanced apks surumunu indirin.

microg yi kurun, sai uygulamasindan vanced apks dosyasini gosterip kurulum yapin.

Dediklerinizi hemen deniyorum

• Selamlar. Eu custom rom kullanıyorum. Son sürümde sık sık arayüzde takılmalar oluyor. Bununla alakalı çözümü bilen var mı? Daha önce bunun gibi problemle karşılaşan var mı acaba? Teşekkürler.

• Her telefonda aynı performansı vermiyor hocam maalesef.

• Bu arada birsey sorayım. Henüz 2 gün olmasına rağmen ahize kısmı müthiş toz topluyor. Zaten delikleri küçücük. Hemen kapanıyor. Nasıl çözüm buldunuz buna? Anca süpürgeyle çekiyorum da temizleniyor. Çok rezil bir durum

Çok teşekkür ederim. Sorunumu çözüldü sayenizde. Dediğiniz şekilde sıkıntısız yükledim. Şimdi tek sorunum whatsapp aramalarda ekran kilitliyse kamera açılmaması :)

• Pi kullanıcısına yanıt
    Aldığımdan beri hiç temizlemedim halen temiz duruyor, Spigen kılıf engelliyor sanırım. Siz kot cebine filan mı koyuyorsunuz?
    Çok enteresan. Elimde olmadığı zamanlar eşofman cebinde, montun cebinde, arabada durur hocam. Anlamadım gitti. 10 liralık normal silikon kılıf var bende. Sizin kılıf hangisi? İnce güzel bir kılıf tavsiyeniz varsa alabilirim

Şimdi baktım da bendeki kılıf spigen den daha korunaklı. Şarj yeri ve kulaklık kapakcigi var. Ayrıca kamera kısmı korumali

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pi -- 26 Mart 2020; 21:52:9 >
  • Pi kullanıcısına yanıt
    Takoz Spigen var. Toplantilarda filan ozellikle cikariyorum ters koyuyorum herkesin gozu desende Telefonundaki kaplamayi nerden yaptirdin diyorlar. Onun disinda hep kilifli.

Ciddi manada takıntılıyım. Spigen Ultra Hybrid Crystal Clear mi yoksa Spigen Liquid Crystal 4 Tarafı Tam Koruma mi var sizde. Fiyatları da bayağı yuksek bunların yalnız. 112 lira mesela bir tanesi. İyice bir araştırayım sunlari

• Pi kullanıcısına yanıt
    https://www.spigen.com.tr/urun/xiaomi-mi-9t-kilif-spigen-rugged-armor-matte-black

Teşekkürler bir inceleyeyim

• 
Sayfa: önceki 853854855856857
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.