Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!- (853. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26.739
Cevap
309
Favori
1.788.299
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 851852853854855
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!-

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Önerebilceğiniz şarj ve performans açısından rom öneriniz var mı sürümle birlikte

• Deniz4000 D kullanıcısına yanıt
    Sade bir rom istiyorsanız MİUİMİX Stabil

https://androidfilehost.com/?fid=4349826312261733092

Özelleştirme bol olsun dersen de RevOs öneririm

https://downloads.sourceforge.net/project/revos/estable/RedmiK20/20.1.31/ROS-MIUI_RedmiK20_20.1.31_v11-10.zip?r=&ts=1585163337&use_mirror=netix

• frenze kullanıcısına yanıt
    Ben bir bug göremedim hocam. Çok hızlı akıcı ve animasyonlar harika görünüyor. Şarj süresi bir önceki global 11.0.4 e göre bir tık daha iyi bence. Linkini de aşağıya bırakıyorum.
    Ha unutmadan TWRP ile yükledim. Nasıl olduğunu bilmiyorsan yaz açıklama yaparım.

https://downloads.sourceforge.net/project/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/xiaomi.eu/MIUI-STABLE-RELEASES/MIUIv11/xiaomi.eu_multi_HMK20ProMI9TPro_V11.0.7.0.QFKCNXM_v11-10.zip?r=&ts=1585164075&use_mirror=netix

• krki K kullanıcısına yanıt
    Burası 9T PRO konusu değil ki ?

Ayrıca arkadaş 9T için öneri istemiş ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: warrior33

Hangi operatör ve nasıl yaptınız bilgi verebilirmisiniz
    operatör Türkcell

ilk sayfadaki gibi *#*#86583#*#* yaptım.
    sonra ayarda volte ile ilgili bir yer geldi. ayarlar>sim kart ve mobil ağlar>turkcell kısmına geldi.

ordan volteyi aktif ettim. sonra da HDSES yazıp 2200 mesaj attım. 1 saat içinde açıldı. yukarıda volte yazmaya başladı.

• quote:

Orijinalden alıntı: many@ik

operatör Türkcell

ilk sayfadaki gibi *#*#86583#*#* yaptım.
    sonra ayarda volte ile ilgili bir yer geldi. ayarlar>sim kart ve mobil ağlar>turkcell kısmına geldi.

ordan volteyi aktif ettim. sonra da HDSES yazıp 2200 mesaj attım. 1 saat içinde açıldı. yukarıda volte yazmaya başladı.

Alıntıları Göster
    2222 olmasın ?
  • efebora06 kullanıcısına yanıt
    tekrar baktım da aynen dediğiniz gibiymiş.

• serdengecdi48 S kullanıcısına yanıt
    güç tasarruf modunu açınca o özellik çalışmıyor.

• Arkadaslar bildirim ve arama da flash yanıp sönmesi için ayar var mı bulamadım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CheErnesto -- 25 Mart 2020; 23:59:49 >
  • CheErnesto kullanıcısına yanıt
    Arama sırasında var ama bildirim geldiğinde yok...

Telefon ayarlara girip en üst ara kısmına ÇAL yazın..

★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!-

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efebora06 -- 26 Mart 2020; 0:3:18 >
  • efebora06 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim dostum

• ★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!-

Arkadaşlar pil sürelerim gerçekten harika ama hücre bekleme nedense bir iki gündür çok üstte. Neden olabilir?

• Sánchez kullanıcısına yanıt
    Çekmemiş olabilir cihaz. Detaylardan çekip çekmediğini görebilirsiniz.

• Bu arada şarj sorunum vardı önceki mesajlarda belirttiğim gibi. Miui optimizasyonu kapattım. Ondan mıdır nedir düzeldi.

Bir de aod ne kadar şarj yiyor denediniz mi? Amoled yanığı vs olur mu acaba?

• Pi kullanıcısına yanıt
    Miui optimizasyonla alakası yok hocam. Şarj sorununun temel problemi genelde arka planda uygulama çalışmasından kaynaklı. Aod bende saatte %2 civarında pil tüketiyor, kapattım o yüzden. Uygulamaların arka plan pil kullanımını kapatınca pil sürelerim uçtu gitti aşağıdaki gibi

• Tavsiyelerde miui optimizasyonu kapatın diyordu. Ben de yaptım. Yaptığım tek değişiklik buydu. %28 şarjla 8.40 saat ekran sürem var şimdilik. Ha belki de sistem yeni olduğundan yeni oturuyor da olabilir

• Pi kullanıcısına yanıt
    Sistem 1 haftaya oturuyor zaten ortalama. Ben pilimin uzun gitmesi için; yavaş şarj kullanıyorum, 100 olduktan sonra bi 30 dk daha bekleyip öyle çekiyorum, aod kullanmıyorum, whatsapp instagram harici uygulamaların arka plan kullanımını kapatıyorum, %40'tan itibaren güç tasarrufuyla kullanıyorum.

• Yavaş şarj etmenin pilin ömrüne bir katkısı mı varmış? 🤔

• ALIENWARE kullanıcısına yanıt
    Tabi ki yavaş dolan yavaş biter, hızlı dolan hızlı biter mantığı var
  • 
Sayfa: önceki 851852853854855
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.