Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!- (852. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26.739
Cevap
309
Favori
1.788.295
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 850851852853854
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Snapdragon islemcili ise burdakini uygulayabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • theVerge T kullanıcısına yanıt
    Evet hocam snapdragon işlemcili SD 665 var yanılmıyorsam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Pi kullanıcısına yanıt
    Android sistemi bende de sürekli en tepede olmasına rağmen pil tüketimi ortada. 2 günden aşağı gitmiyor şu sıralar pil

★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!-
    ★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!-

• Xiaomi Eu kullanan var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kesinlikle güncellemede hata var hocam. Aynı sorunu yaşayan bir sürü kullanıcı var. Bu kadar yüksek olması lazım. Kilidin kalkmasını bekliyorum. Ondan sonra binecem tepesine vuracak kırbacı vuracam kırbacı

• frenze kullanıcısına yanıt
    Eu V11. 0.7.0 kullanıyorum hocam

• Merhaba arkadaşlar,

Özellikle son dönemlerde bu cihaz alınırmı diyen arkadaşlara da belki ufak bir katkı olur düşüncesiyle yazıyorum.

Cihazım garantili,

Son güncellemeyi yükledim. Cihazımda hiçbir sorun yok. Akıcılık, hız, herşey yolunda. Ekran süresinden anlamam, beni çokta ilgilendirmiyor. Pil süremde düşme yok. Cihaz hala aynı hızında stabil olarak çalışıyor. Bütün bildirimler geliyor. Herhangi bir gecikme, donma, takılmı belirtisi yok. 1 haftalık gözlemlerim sonucu ulaştığım sonuçlar.

Bu cihaz benim için hala bu fiyatlara alınacak en iyi cihazlardan biri, tabii bilgim kadarıyla.

Son dönemde bu cihazı almak isteyenlere duyurulur.
  • krki K kullanıcısına yanıt
    Merhaba dostum.
    Herhangi bir bug vb var mı.
    Şarj süresi nasıl.
    Eea Global kullanıyorum 24 saat bekleme ile 8 saat ekran süresi alıyorum mobil verinde ve memnunum ama bir kaç özellik eksiği hissettiğim için eu roma geçmeyi düşünüyorum.
    Ne düşünüyorsun Eu rom hakkında.

Ayrıca 11.07 sürümü bulamadım Mi9T için. Link alabilir miyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frenze -- 25 Mart 2020; 11:31:52 >
    bir kaç özellik eksiği hissetmek nasil bir duygu acaba?

Ben geçen ay eu rom daydım.
    instagram dan direct bildirimleri gelmiyordu deli etti beni. tek artısı netflix yüklenebiliyor olması.
    Eea Global e geçtim. istemediğim google uygulamalarını kaldırabiliyorum boş birşey yok.
    Daha bir mutlu etti.

Batarya kullanımı açısından fark yok.
  • spinmaster kullanıcısına yanıt

Peki bu.guncelleme hakkında ne düşünürsünüz

• attci kullanıcısına yanıt
    Kurun çekinmeyin, gayet stabil. Tavsiyem büyük android yükseltmelerinde temiz kurulum yapmanızdır, bu sayede daha stabil kullanabilirsiniz. 2 gün bekleme süresi 10 saate yakın ekran süresi alıyorum bu güncellemeyle

• Bizim telefonlarda
    Sürekli Bluetooth açık bırakmak.
    Sürekli konum servisi açık bırakmak.
    Çok şarj yer mi?
    Mâlum arabada ve Bluetooth kulaklıkta sürekli açık bırakmak gerekiyor.
    Hâ birde miband4 bileklik için

• attci kullanıcısına yanıt
    Konum şarj yer ama bluetooth şarj yemiyor kardeşim. Bende miband kullanıyorum, şarja etkisi yok deneceknm kadar az diyebilirim.

• Temalar uygulamasindan yaptigimiz duvar kagitlari nereye kaydoluyor bilen var mi? Arkadasima gondermek istiyorum ama nereden gonderebilecegimi bulamadim.

• Telefonu android 10 a guncelledikten sonra sifirlama yaptim fakat sistem uygulama guncelleyiciye bazi guncellemeler gelmedi.uygulama cekmecesi yok mesela 1 aydir bekledim gelmedi.bu neden olabilir.

• YAZICI61-16 Y kullanıcısına yanıt
    1 ay beklemeniz gerek yoktu. Poco launcher kurun geçin. Ikisi de xiaomi uygulaması.

• Mikrofonla ilgili bir ayar bölümü var mı video çekerken rüzgar sesini hatta elimin telefonu tutma sesini bile çok alıyor pubg oynarken arkadaşlar benden çok rahatsız edici ses geldiğini söylüyor böyle bir durumu yaşayan çözümünü bilen var mı

• efebora06 kullanıcısına yanıt
    Sen hangi romdasın arkadaşım.

• 
Sayfa: önceki 850851852853854
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.