Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!- (702. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
26.740
Cevap
309
Favori
1.788.337
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 700701702703704
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Siz android 10'a güncelledikten sonra hard reset yaptınız mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kobra.005

https://sourceforge.net/projects/revos/files/estable/RedmiK20/20.1.31/
    Teşekkür ederim Arkadaşım. ROS-MIUI_RedmiK20_20.1.31_v11-10.zip bunu mu yüklüyeyim ?
    Birde en güncel bu var ROS-MIUI_RedmiK20Pro_20.1.31_v11-10.zip

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mylove -- 13 Şubat 2020; 22:8:35 >
  • Mylove kullanıcısına yanıt
    Evet hocam twrp üzerinden kuruyorsunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kobra.005

Evet hocam twrp üzerinden kuruyorsunuz
    Birde en güncel bu var ROS-MIUI_RedmiK20Pro_20.1.31_v11-10.zip
    O pro versiyonu için dikkat edin telefon açılmaz. Yanlış rom yüklemeyin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sonic35 kullanıcısına yanıt
    Evet yapmıştım. Teknik olarak %100 gereklidir diyemem ama vaktim ve sabrım varsa keyfime göre yapıyorum.

• Belki bu konuya sorulmaması gerekiyor ama sizce bu fiyata alınacak başka cihaz var mı arkadaşlar? Cihazı garantili almak istiyorum ama xiaomi nin bol bol sorun çıkartması ve Türkiye’deki çöp garantisi aklımı karıştırıyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    K20 için en günceli ve benimde kullandığım rom verdiğim link hocam. Pro modelini kurmayın

• Bu bilgisizlik ve aceleyle is yapilarak cihazlara kalici hasar verirsiniz. Tamamen bilgilenmeden gerekli videolari izlemeden is yapmayin. Son sayfalarda bir custom rom muhabbeti aldi gidiyor. İlk sayfada var zaten cevaplar ama sorular hep ayni. Bir hevesle is yapmayin arkadaslar..

• KadoReyz kullanıcısına yanıt
    İstisnai bir durum olmadıkça her zaman çıkmış olan son versiyonu alır, son versiyon arada çıkan guncellemeleri de kapsayarak gelir zaten. Kutudan çıktığı gibi update ederseniz sonrasında da hard reset atın temiz temiz kurun.

Son güncelleme hakkında şöyle ocak başında yazılanları okuyun en azindan fikir verir. Ben yaklaşık 1 aydır bu versiyonu kullanılıyorum, cihazı her geçen gün daha çok begenmeme engel olmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ALIENWARE -- 13 Şubat 2020; 22:50:44 >
  • Bildirim ledi yandığında kamera kapaginin yanından ışık sızması olan varmi?
    Simdi.farkettim.Onceki Mi9T cihazimda yoktu
    ★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!-

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oldsoundman -- 13 Şubat 2020; 23:9:56 >
  • Arkadaşlar iphonedaki itunes yedeklemesi gibi bir sistem var mı ? Bütün ayarlarımı duvar kağıdımı uygulamalarımı, tamamen telefonu yedekleyip telefonu güncelledikten sonra temiz kurulum için yedeği geri atmak istiyorum. En basiti ve kayıpsızı nedir ?

• Evet, geceleri karanlık ortamda güzel iş yapıyor
  • Root yoksa yok böyle bir şey.. Cihazı bağlayın PC ye resimleri videoları alın. Tüm kurulumları sıfırdan yapacaksınız. Gmailin izin verdiği şeyler yedekleniyor sadece..

Stok android de bu var ama önermiyorum.
    https://www.androidcentral.com/how-restore-your-apps-and-settings-new-android-phone

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theVerge -- 13 Şubat 2020; 23:26:55 >
  • Samsung note 4 den mi9t ye geçmeli miyim ? Tavsiye eder misiniz arkadaşlar ?

• AdiGe38 kullanıcısına yanıt
    tabii ki geçmelisim
  • Xioaminin pc suite uygulaması var ancak ben hiç kullanmadım, deneyebilirsiniz.

http://pcsuite.mi.com

Telefonun içinde yerel yedekleme var fotoğraf -video hariç ayar rehber vs yedeklemeye yarıyor. Foto video için Manuel kopyalamalisiniz.

Xiaomi bulut hizmeti var ancak uzun sürüyor, hızlı bir İnternet bağlantısı gerekli.

Rootsuz yapabilecekleriniz bunlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: memomur

Arkadaşlar merhaba az önce miui11 in bir sürümü geldi güncellerim ama ana ekrana dönemiyor cihaz. Sistem başlatıcı sürekli olarak duruyor hatası veriyor. Cihaz garantili. Ne yapmalıyım? Teşekkürler
    Dostum teşekkürler ilgin için ama resmi garantili cihazım güncelleme geliyor ve cihaz kullanılamaz hale geliyor. Bunu normale dönüştürmek için de doğal olmayan işlemler yapmam gerekiyor. Bana cok saçma geldi. Bunlarla uğraşacak olsaydım yüzde 40 daha az para verip garantisi cihaz alırdım.

• AdiGe38 kullanıcısına yanıt
    Samsung note 4 ten mi 9t ye geçtim. Geçilir ve telefonun keyfi sürülür

• 
Sayfa: önceki 700701702703704
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.