Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!- (486. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26.740
Cevap
309
Favori
1.788.331
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 484485486487488
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Şöyle ki tek kanladan aldığı için 40 mhz 2.4 ghz interneti 100 mbps olan interneti 50 mbps olarak kullanabiliyorum, evdeki diğer telefonlar 100 mbps alabiliyor bu arada hocam (Redmiler de hariç)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • worldpartner W kullanıcısına yanıt
    Iste ne derece ihtiyaciniz var siz belirleyip karar verin. 25Mbps internetim mevcut evde, saniyede 2-3Mb ile indirmeleri yapiyor bana yetiyor. Gun icinde 14 saat mobil aga bagli oluyor. Daha ustune ihtiyac duymadim hic

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theVerge -- 9 Aralık 2019; 9:2:15 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • theVerge T kullanıcısına yanıt
    Hocam hızlı olsun diye para verince kullanmak istiyoruz 😁

• quote:

Orijinalden alıntı: adematakan

Bu mesaj silindi.
    9.12.5 deneyen varmi sorunlari varmi batarya performansi nasil

• quote:

Orijinalden alıntı: sirulas

Recovery'den wipe data yapmalı cihaza. Hatalı güncellenen bir sistem uygulaması neden oluyor büyük ihtimalle bu duruma.
    Hocam cevap için teşekkürler. Kesinlikle çözülür mü yoksa servise vermek daha iyi mi olur ? Servisin de yapacağı büyük ihtimal aynıdır diye düşünüyorum ama...
  • CharlieSelim kullanıcısına yanıt
    Bende sorun çözüldü

• adematakan kullanıcısına yanıt
    Şu an kullandığın rom nedir ?
  • En güncel versiyon 11.0.3 müdür?
  • tomacco T kullanıcısına yanıt
    Linkten bakabilirsiniz, hatta linki yer imlerinize ekleyin ara ara kontrol edersiniz güncelleme gelmiş mi diye.

https://c.mi.com/oc/miuidownload/detail?device=1700361
  • Tabi ki var. Geçmiş sayfalarda bir arkadaş telefonunu hiç kullanamadan servise göndermek zorunda kalmıştı. Sonucu ne oldu emin değilim ama çok ciddi pil problemi yaşıyordu, sistem çok güç tüketiyor birkaç saatte tüm pil boşalıyordu. Ben de Türkiye Garantili cihaz aldım sıfır kutuyu açtım ikinci ayın içindeyim sıfır problemle kullanıyorum.

Almadan ne olacağını asla bilemeyiz :)) Eğer alırsanız umarım hiçbir sıkıntıyla karşılaşmazsınız.

Sevgiler.
  • Arkadaşlar merhabalar, bir konuda yardımınıza ihtiyacım var. Telefonu mağazadan sıfır aldım, ilk şarjı bitti doldurdum, telefon durduğu yerde pili bitti resmen. 1 saat ekran süresiyle falan şarj sıfırlandı, tekrar şarj ettim şimdi daha makul gözüküyor ama yine beklentimin altında. Mi Max 2 kullanıyorum belki beklentim de yüksektir.

Şimdi bu durduğu yerde şarj bitme olayı nedir normal midir? Hala sim kart takmadım, götürüp değişim için zorlamalı mıyım bu bir problem midir yoksa normaldir bir daha yapmaz diyebilir miyiz?

Yorumlarınızı bekliyorum, okuyan herkese teşekkürler.

• Lepanto kullanıcısına yanıt
    Tuketim detayi paylasir misiniz?

• adematakan kullanıcısına yanıt
    Alttaki mesajdaki gibi Wipe islemlerini yapin. Telefonu pc ye takip rom zip dosyasini ve magisk dosyasini atin. Sirayla kurun.

https://forum.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/141124159

• Lepanto kullanıcısına yanıt
    Aynu durum bende de var miui 11 den sanirim

• quote:

Orijinalden alıntı: kamil_3545

MIUI 11 yüklendikten sonra bende de oldu. Birkaç defa iki saatin altında ekran süresi aldım. Telefon sürekli kendi kendine ısınıyordu. Genelde de 3-4 saat aldım sanırım. Bir hafta sürdü ve kendi kendine düzelmeye başladı. Dün MIUI 11 Global ROMu tekrar yükledim. Şarjım %50, 20 saat önce şarj edilmiş ve ekran sürem 6 buçuk saat şuan. Yani hiç olmadı sıfırlansınız, çözümsüz bir sorun değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bf5 -- 9 Aralık 2019; 18:23:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: theVerge

Tuketim detayi paylasir misiniz?
    Hocam ekran görüntüsü almadım tekrar şarj edince de şuan ulaşamıyorum o durduğu yerde biten şarj döngüsüne.

Şuanki şarj bitince ekran görüntüsü alıp paylaşırım burada.

• quote:

Orijinalden alıntı: kamil_3545

11 güncellemesini yapmadım hocam burada sorun yaşayanları görünce, 10 yüklü şuan.

• 
Sayfa: önceki 484485486487488
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.