Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!- (484. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26.739
Cevap
309
Favori
1.788.150
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 482483484485486
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Mesaj herhangi bir zamanda gelebilir, sim takıldığında 4 aylık süre başlar. İlki bitince ikiye takar 4 ay daha kullanırsınız. Detaylar için ilk mesajı okuyun her şey orada..
  • theVerge T kullanıcısına yanıt
    Tamamdır teşekkür ederim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • theVerge T kullanıcısına yanıt
    Bende görüntülü aramayı kabul edene kadar açılmıyor. Herhangi bir ayar da yapmadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ücretsiz ve reklamsız hangi Office uygulamasını kullanıyorsunuz?
    Stok gelen wps uygulamasında çok reklam var ve çok yer kaplıyor.

• tomacco T kullanıcısına yanıt
    Android sürümü, wp sürümü nedir? Direk açılıyor normalde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theVerge -- 8 Aralık 2019; 12:53:56 >
  • tomacco T kullanıcısına yanıt
    Eğer editleme yapmayacaksanız bu 4 google uygulaması tüm biçimleri açıyor, pdf olanı kullanıyorum bende:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.apps.docs.editors.slides
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.apps.docs.editors.docs
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.apps.docs.editors.sheets
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.apps.pdfviewer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theVerge -- 8 Aralık 2019; 12:53:23 >

• Bu 40 mhz wifi bonding olayını deneyen var mı xposed modülü oluyor galiba 100 mbps interneti maksimum 50 mbps alıyorum ve sorun galiba bu bonding olayından kaynaklı yardımcı olabilecek var mı?
  • Selam arkadaşlar, cihazda yavaş şarj olma ayarı var mı? Gece sabaha kadar yavaş şarj olsun istiyorum.
  • Redux kullanıcısına yanıt
    Hatta oyle bir ayar olsunki alarm çaldığında %100 dolmuş olsun değil mi ?

Gönül çok şey istiyor ama şartlar el vermiyor :)

Maalesef öyle bir imkân yok hocam

• efebora06 kullanıcısına yanıt
    Sağlık olsun hocam. Teşekkürler. Bizde hızlı doldurup hızlı yaşarız.
    Bu süpersonik şarj aletinden varsa elinizde oldukça yavaş dolacaktır. Takılıyken kullanmanızı kesinlikle tavsiye etmem, gece şarjları için iş görebilir.

★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!-
  • Arkadaşlar ekran paylaşma ile telden netflix açıp tv den izlemek istiyorum ama ses var altyazılar var ama görüntü yok.
    S7 edge kullanıyordum sorun olmadan izliyordum ama mi 9t ile ilk defa denedim böyle bir sorun oldu nasıl aşabilirim?

• merhaba arkadaslar mi9t kullanicisiyim telefonla gelen rom EEA rom yani avrupa romla geldi bu ay bana ingiltereye 9 mesaj cekilmis her mesaj 1 tl toplamda 9 tl ucret kesilmis ben 7-8 defa rom attim tele bi kac sorundan dolayi her formattan sonra mesajlara girdimde ilk acildiginda sim etkinlestir gibi bisi cikiyor kabul ediyordum bu sim etkinlestirmedenmi 9 tl msj geldi benim ingilterede ne tanidim var ne de gonderdim msj var bu 1 tl lik ucret kesimi neden kaynakli olabilir musteri hizmetlerini aradim kaynagini bulamadi surekli sim
    etkinlestirme cikiyor ondan yapabilirmi bu konuda bilgisi olan varmi format attigimda sim etkinlestirmeyi nasil kapatabilirim
    447491163442 bu numaraya sms gitmis tekrar sms gitmemesi icin ne yapmam lazim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jaws01 -- 8 Aralık 2019; 17:12:59 >
  • jaws01 J kullanıcısına yanıt
    Ayarlar-uygulamaları yönetten sim kart etkinleştirmenin bütün izinlerini kapatıp, ayarlar-yetkilendirme geri alma dan komple kapatın.

★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!-

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efebora06 -- 8 Aralık 2019; 17:28:59 >
  • c34 kullanıcısına yanıt
    Tubemate
    http://tubemate.net/

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    pc den usb ile yavaş şarj edebilirsiniz. batarya sağlığı açısından iyi olur.

• arkadaşlar trenyoldan siparişi vermiştim 28 kasım günü ama hala tedarik aşaması yazmasından dolayı bugün sipariş iptal ettim şimdi tekrar başka bir yerden sipariş vericem ama bu seferde siyah mı yoksa kırmızı kararsız kaldım. sizce hangisi
  • ziyankar84 kullanıcısına yanıt
    Kılıf takılacağı için çok önemli değil hocam alın gitsin
    Zaman ayarlı priz kullanabilirsiniz. Ben öyle yapıyorum. Çok pratik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi avantis -- 8 Aralık 2019; 23:18:49 >
  • 
Sayfa: önceki 482483484485486
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.