Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!- (477. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.740
Cevap
309
Favori
1.788.327
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 475476477478479
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sizde L3 yaziyorsa sadece SD izleyebilirsiniz. Bu sekilde kalacak. Fastboot ile kurulumlarda persist kismi yazilmaz. Sadece TWRP yazabiliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • emresteely kullanıcısına yanıt
    EU rom ek ozellik katmiyor zaten, var olan çin surumunu temizliyorlar ve en son kaynak kodlari ile derliyorlar. Ek ozellik ariyorsaniz miuipro veya miroom denemelisiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theVerge -- 6 Aralık 2019; 15:34:49 >
  • 01Mrt 0 kullanıcısına yanıt
    Valla otomatik kontrasttan kasıt renk ayarlarındaki Otomatik(önerilen) ve altında Doygun olan kısımsa evet otomatikteydi.
    bi ara doygun bi ara yine otomatik yaptım.
    Şu an oyle bir problem yok ama. Sacede ilk gün bir kaç sefer gerçekleşti dahada olmadı boyle bir sıkıntı.
    Şu anda da Otomatik olarak kullanıyorum zaten
  • Hb den aldığım spiegen kılıf bugün geldi. Çok güzel aynı zamanda piyasada 20-30 tl olanlar kadar kalın değil fakat malzeme olarak onlardan daha sağlam duruyor. Telefon biraz kaba oldu ama çin malı olanlar gibi değil. Gayet güzel tavsiye ederim.
  • dodi-- kullanıcısına yanıt
    sözlüklerde okuyun 1500 e veriyim deselerde almazsınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: theVerge

Sizde L3 yaziyorsa sadece SD izleyebilirsiniz. Bu sekilde kalacak. Fastboot ile kurulumlarda persist kismi yazilmaz. Sadece TWRP yazabiliyor.
    Android 9 var bende, global android 10 persist yüklesem sıkıntı olur mu. Birde twrp den imaj yüklemeye bastıktan sonra persisti seçip neyi işaretlemem lazım

• tb_fb T kullanıcısına yanıt
    Twrp de persist varsa onu işaretleyip alttan kaydırın tamamdır..
    Persist sekmesi olması lazım bazı twrp ler destekler bazıları desteklemez..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ByÇINAR kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam

• tb_fb T kullanıcısına yanıt
    hangi surumse o surume uygunu kullanilir

• quote:

Orijinalden alıntı: sirulas

Abartmışsın bayağı. Devamlı kullandığın uygulamalara bildirim geliyor. Sadece cihaza yüklü gelen google uygulamalarında bazen bildirim kafasına göre geliyor
    Sen öyle diyorsan öyledir

• arkadaşlar merhaba, telefonumda kendi kendine kapanma. %100 den %0 düşüp kapanma ve ani şarj düşüşkeri oluyordu ( %80 den % 20 ye falan ).

3-5 gün önce genpaya verdim.Sonucu yazıyorum buraya ki bu telefonu alacak arkadaşkar genpaya falan güvenmesinler.Telefona hiç güvenmesinler.Burdaki arkadaşlar bir tek sen yaşıyorsun biz çok memnunuz diyorlardı fakat internette gerek türk gerek yabancı forumlarad 100'lerce insan aynı problemleri yaşamış.

Bu mesajı okuyan arkadaşlar bu telefondan almayı düşünüyorlarsa kesinlikle uzak dursunlar.Şansınıza bozuk telefonda gelebilir.Bir problem yaşamadan da kullanabilirsiniz.Bunu kabul ediyorsanız alın.Garantiye falan sakın güvenmeyin.Gidin garantisiz alın alıcaksanızda.

Buyrun GENPA'nın cevabı

CİHAZIN PERFORMANSININ YETERLİ OLDUĞU VE FONKSİYONEL OLARAK BEKLENDİĞİ GİBİ ÇALIŞTIĞI TESPİT EDİLMİŞTİR. YAZILIM YÜKLENDİ GENEL KONTROLLER YAPILDI.

• er10 E kullanıcısına yanıt
    Yazılım yüklenmiş mi peki ?

• Son offical twrp sürümle eu kuran oldu mu ? Beğenmeyip geri eea veya global sürüme geçiş oldu mu var mı sıkıntı ★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!-

• ByÇINAR kullanıcısına yanıt
    kargoda hocam daha, henüz teslim almadım.Yazılım dedikleri nedir nasıl kontrol edilir?
    O sorun sistem uygulaması güncellemesi ya da miui 11 güncellemesi kaynaklı. Bana da benzeri oldu recoverydan wipe data yaptım ve bir daha başıma gelmedi. Sizin de başınıza bir daha gelmeyecek büyük ihtimalle ama garanti konusunda haklılık payınız var Xiaomi apple gibi ülkeye direk kendisi gelmediği için distrübütör firmalar pek tüketici dostu değil ve onların insafına kalıyoruz tüketici hakem heyetine gidilmedikçe.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sirulas -- 6 Aralık 2019; 19:57:29 >
  • fox5578 kullanıcısına yanıt
    Nasıl döndünüz bootloader kilidi açık mı sizde?

• quote:

Orijinalden alıntı: sirulas

O sorun sistem uygulaması güncellemesi ya da miui 11 güncellemesi kaynaklı. Bana da benzeri oldu recoverydan wipe data yaptım ve bir daha başıma gelmedi. Sizin de başınıza bir daha gelmeyecek büyük ihtimalle ama garanti konusunda haklılık payınız var Xiaomi apple gibi ülkeye direk kendisi gelmediği için distrübütör firmalar pek tüketici dostu değil ve onların insafına kalıyoruz tüketici hakem heyetine gidilmedikçe.
    11'de de aynı sorun vardı 10'da da.Telefonu aldığım yer olan Aksaray İletişim ise iade hakkınız yok dedi.Hakem heyetine başvurabilirsiniz dedi.O da 6 ay 1 yıl arası sürüyor :)
    Ben böyle saçma karalama kampanyası görmedim ya, hocam aşağı yukarı her markanın her modelinde bazı sıkıntılar çıkabiliyor. Neden bunu %100 karalama kampanyasına dönüştürüyorsunuz ki? Biz öyle bir sorun yaşamadık, teknoloji zaten şans işidir. Uzun kullanımlı kalite kontrolleri de yapılamadığı için cihazların bazen aksaklıkları ve arızaları kullandıktan sonra ortaya çıkabiliyor. Siz o telefonu 2 kere daha gönderin servise, eğer ki yapılmazsa ve bunu tüketi haklarının önünde kanıtlayabilirseniz telefonunuzun tüm parasını geri alabilirsiniz.

Sis cihazınıza recovery den wipe cache yapmısmıydınız ? Ondan sonrada devam etmişmiydi sıkıntılar..
    Onlarda bootloder açılmadan rom atamazlar sanırım.en fazla fabrika ayarlarına döndürmüşlerdir..

Hocam kusura bakma ama çoğu bu tarz hata bu wipe cache muhabbetinden oluyor ve malesef coğu kullanıcoda bunları sıfırlamayı bilmiyor..Android sistem olsun güvenlik olsun güncellemeler gönderiyor eskiye oranla..bunşarda rom içinde çakışma yaratabiliyor.bunlar stabile olması içinde wipe cache şart..

• emresteely kullanıcısına yanıt
    Yazılan şeyleri okumadan fanboyluk yapan insanlara hasta oluyorum.İnternette yüzlerde kişinin aynı problemi yaşadığını belirttim.Sadece benim başıma gelen birşey değil.Bende zaten alıcak olan kişilere aynı şeyi söyledim 'şans' bozuk da çıkabilir, bir şey olmayabilir de.2 kere daha göndereyim servise tamam, 6 ay 1 sene daha bekleyim tüketici hakem heyeti kararı için.Çok mantıklı gerçekten.Satıcı telefonun arkasında durmuyor, Genpa yalan söylüyor, telefon bozuk ama ben karalama yapıyorum değil mi :).Kafanız güzelmiş hayırlı olsun güle güle kullanın :)
  • 
Sayfa: önceki 475476477478479
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.