Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 11 - ANDROID 10 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!-

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
21.630
Cevap
419
Favori
1.267.143
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Xiaomi >> ★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 11 - ANDROID 10 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!-
Giriş
    631 Mesaj

Xiaomi servisi olan cihazımı bul kapatıldığı zaman cihaz kararsızlaşıyor. İlk sayfada batarya tasarruf önerilerinden olan cihazımı bul servisini kapat seçeneğinin önerilerden kaldırılması iyi olur.
    |
    |
    Shanks0 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Yüzdeler doğru hesaplanmıoyr takılma ona derim. Ekran süresi değerine göre karşılaştırma yaparsan daha sağlıklı olur.
    |
    |
    cesiler1992 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Benim başıma da geldi. Güncellenen xiaomi uygulamalarında biri ya da miui 11 yapıyor bu durumu. Recoveryden wipe data yapıp sonra otomatik başlatılan uygulamaları kapattım bir daha başıma gelmedi.
    |
    |
    EnzoLodovico kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Enver5

Bu problemi ben de yaşıyorum. Cihaza IMEI atmak için bootloader kilidini açıyolar, o nedenle şarj çabuk bitiyor. IMEI atılmış cihaz kullanan birçok kişi bu problemden yakınıyor ben bir çözümünü bulamadım.

Alıntıları Göster
    hocam bende araştırıyorum. bir çözüm bulursanız haber verir misiniz ?
    |
    |

Analog bir mekanizma degil o sebeple kesilmeside mumkun degil. Telefonlarda onu koruyan teknojiler mevcut suan zaten. Batarya doldugunda akim cekmeyi birakiyor ekstra bir seye gerek duymuyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    tomacco kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ne Mutlu Türk'üm Diyene!
  • Teğmen
    124 Mesaj
    Hepsiburada Mi Store dan aldığım cihaz 15 gün sonra elime ulaştı.
    Geldiği gibi hiçbirşey kurmadan miui11 kurdum. Ama sıfırlamayı unuttum.Bütün uygulamaları kurdum.Direk kullanmaya başladım.

Burada yazılanlara bakınca insan endişeleniyor telefonda sorun mu var acaba diye.
    Telefonu gece %52 şarzla birkaç dakika kullanıp bıraktım. Sabah kalktığımda %51 e düşmüştü.

Şu anlık hiçbir sıkıntı yok. Ekran şahane. LG G6 dan geçtim. Telefon uçuyormuş gibi hissediyorum :D
    Yine 22 Kasımda HB dan sipariş verdiğim ekran koruyucu gelmediğinden gözüm gibi bakıyorum.

Bir sorum olacak. Önceki telefonda kameradayken çektiğim son resme bakmak için tıkladığımda hangi uygulama ile açılacağını seçiyorduk. Ben google fotoğraflar galerisini kullanıyorum. Ama bu telefonda öyle bir ayar seçenek göremedim. Direk kendi galerisinden açılıyor. Böyle bir ayar var mı tecrübeli arkadaşlar yazarsa sevinirim ?

• Binbaşı
    1034 Mesaj
    Ben galiba miui 10 a dönücem. Zaten çok bir fark yok bari bataryamız bitmesin.

|
    |

Mümkün değil, her hafta 2 GB tam rom paketini indirmek zorundasınız, çünkü her hafta yeni kullanıcılar (kobay) yükleyebilsinler diye
    |
    |
    [Eren] kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Sifirdan kurmuyorsunuz her seferinde 2gb lik dosyayi indirip hicbir wipe islemi yapmadan direk kuruyorsunuz. Her hafta yuklemek cok mantikli degil tabi degisiklik listesine bakar sevdiginiz yada isinize yarayan bir sey ise yuklersiniz.

|
    |
    [Eren] kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ne Mutlu Türk'üm Diyene!
  • Çavuş
    42 Mesaj
    Merhabalar, mi 11 sürümü problemli diyen arkadaşlar, bl açıksa eu custom rom deneyebilirler mi? Okuduğum şikayetlerin hiç biri başıma gelmedi. Üstüne bir kaç kişi bl açıldıktan sonra sarj az gidiyor demiş. Ben genellikle 8 10 saat alıyorum. BL açık, plaka yazılmış şekilde. Kurulum için ilk sayfadaki talimatları izleyin ve temiz kurulum yapın, herhangi bir problemle karşılaşmazsınız. Plaka yazma konusunda problem yaşayan arkadaşlar özel mesajdan iletişime geçebilir. Elimden gelen desteği sunarım. İyi forumlar.

|
    |
    |
    |

Hayirli olsun cihazin garanti genpa mi evofone damgasi falan varmi bende ayni yerden siparis ettim ama daha ulasmadi

|
    |
    car_lover kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Arkadaşlar samsung arayüzündeki kaydırarak arama ya da mesaj atma tarzı bir arama uygulaması lazım. Favorilere numara ekledim arama yapmak için uzun uzun uğraşıyorum. Rehber ismine basıyorum birde numara çıkıyor numaraya basarak arıyorum. Bunun bi kısa yolu yok mu ?

4362 Mesaj

Widget larda kisiler var ordan ekleyip direk arama yapmanizi saglayan widget ekliyor. Bu isinize yarar mi?

|
    |
    Le Citoyen kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ne Mutlu Türk'üm Diyene!

• Yüzbaşı
    819 Mesaj
    Telefonun yedeğini pc ye oluşturmak için önerdiğiniz program var mı? Xiaomi pc suite telefonumu görmüyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    3888 Mesaj
    Yeni aldık cihazları henüz MIUI 11'i kurmadık, sorunları neler yeni sürümün, kurmayalım mı arkadaşlar?

|
    |
    dayanan Cumhuriyet de o kadar kuvvetli olur.
    "
    Mustafa Kemal ATATÜRK
  • Yarbay
    3071 Mesaj

Daha kullanışlı bir şey arıyorum hocam sırf favori listemde 50 kişi var hepsini koyarsak ekrana bize yer kalmaz. 😂

|
    |
    theVerge kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4164 Mesaj

google amcaya samsung dialer apk yazın, indirip kurun sizin işinizi bu çözer, başka aramayın.
    |
    |

Google telefon uygulamasında favorilerdeki kişileri tek dokunuşla arayabiliyorsunuz zaten?

|
    |
  • Yüzbaşı
    631 Mesaj

Miui diler veya samaung diler indirmeniz lazım

|
    |
Reklamlar
Canlı Tv izle
emek server
Media Sözlük
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,531
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.