Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!- (472. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
26.739
Cevap
309
Favori
1.788.120
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 470471472473474
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Peki MACRO çekimi redmi note8 e göre nasıl?

Örnek böcek macrosu çekip atar mısın buraya?
  • quote:

Orijinalden alıntı: iilkeerr

Arkadaşlar günaydın, bu gece 1 de telefonu şarja takıp yattım ve sabah 07.30'da kalktım ve kalktığımda telefonun şarjı %87'ye düşmüş. Pil kullanımı fotoğraftaki gibi. İmei attırmadan önce böyle bir problem yoktu. Ne yapabilirim ?

Bu problemi ben de yaşıyorum. Cihaza IMEI atmak için bootloader kilidini açıyolar, o nedenle şarj çabuk bitiyor. IMEI atılmış cihaz kullanan birçok kişi bu problemden yakınıyor ben bir çözümünü bulamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Enver5 -- 5 Aralık 2019; 0:41:39 >

• Merhabalar tüm MIUI severlere selamlar. Cihazım Mi 9T Imei repairli, TWRP 3.3.1-0607 sürümü yüklü. Xiaomi.eu veya Mi Globe romlarından birini kurmak istiyorum. Çok konuyla karşılaştım rom yüklerken sıkıntı yaşayanlar gibi. Aklıma takıldı:

- İlk sorum bu TWRP ile mi yüklemeliyim yoksa TWRP 3.3.1 -1109 sürümü ile mi yüklemeliyim, MIUI 11 Stabil sürümlerinden birini yüklemek istiyorum.

- İkinci sorum TWRP 1109'u indirdim bu forumdaki bir konudan, bilgisayardan yüklemeliymiş fakat içerisinde İmaj dosyası (.img) da mevcut, bunu şu anki TWRP üzerinden kursam sıkıntı çıkar mı?

- Üçüncü sorumsa bu MIUI tabanlı romlar hakkında Youtubeda, Google da veya forumumuzda çeşitli aramalar yaptım Xiaomi.eu'nun ve Mi Globe'nin çeşitli değişiklik listeleri (changelog) ve ne içerdiklerini (features) buldum fakat bunlar sanırım tüm cihazlar için geçerli, model bazlı özel bilgilere rastlayamadım mesela Mi 9T için bu romların ne gibi faydaları var? Siz hangisini, neden tavsiye edersiniz?

- Dördüncü sorum olarak benim cihazımda şu an Miui 10 yüklü, daha önce Miui 11 yüklemiştim ama batarya kısmından hiç memnun kalmamıştım (wipe atmadan kullanmıştım). Şu an Miui 11.0.3.0 sürümü çıkmış, batarya ile ilgili iyileştirmeler yapılmış mıdır? Kullanıp deneyimleyen var mı?

- Ayrıca bonus bir soru olarak şu an bilgisayara erişimim yok. Herhangi bir sıkıntıda illaki bilgisayar mı bulmam gerekir? Telefon üzerinden çözemez miyim?

İlgi ve alakanız için çok teşekkürler, iyi günler dilerim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: BATUrgut

Arkadaşlar şu ekranın açık olduğu süreyi falan daha anlaşılır görebileceğim bi uygulama var mı ayarlarda net saat dakika vermiyo sadece en son 80 üstü şarj edildiğinden itibaren kaç saat geçtiğini gösteriyo
    Ampere'yi indirin

• emresteely kullanıcısına yanıt
    Miuitr forum'a sordunuz ? Buraya da sordunuz ? Bi xda sitesi, gsm turkey sitesi, 4pda sitesi buralara da sorun dört dörtlük olsun

Konu hakkında daha önce cevap yazıldı...
  • efebora06 kullanıcısına yanıt
    Miui forumdaki cevabı tam yeterli bulmamıştım bu yüzden buradaki uzman arkadaşların da görüşlerini almak istemiştim, bunda ne gibi bir sorun gördünüz?

Sorun yok diğer sitelerde de uzman arkadaşlar olabilir onlarında görüşünü,tavsiyesini almak da fayda var
  • .i. . kullanıcısına yanıt
    Makro çekimi iyi değil. Yakından netleme yapamiyor. En yakın bu kadar netleyebildim. ★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!-

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    -Her zaman en son surum ne ise onu kullanin, konuda paylasilan stabildir bircok kisi tarafindan denenmistir.

-Eger telefonunuzda TWRP varsa img dosyasini cikarip atin hafizaniza Install menusu altindaki Install Image secenegi ile kurabilirsiniz.

-Cihaz ozelinde degisiklikler github commitlerinde yazar anlayabileceginiz seyler olmaz genelde. Genel degisikliklere odaklanmaniz daha mantikli. EU beta surumu her daim iyi oluyor. Yeni ozellikler veya duzeltilen hatalar beta da mevcut. Burdaki betayi deneme tahtasi olarak dusunmeyin, surekli guncel kaynak derleniyor o sebeple.

-Android 9 uzerine kurulu MIUI 10-11 batarya konusunda cok fark yaratmiyor. O sebeple hangisi hosunuza gidiyorsa kurun. 11 de yazi stilleri araliklari biraz garip bana gore. Android 10 tabanli MIUI 11 kullanacaksaniz onu onermem, orada sarj konusu halen duzelmedi.

-Olurda bir hata yaparsaniz USB-OTG niz yoksa kalirsiniz ortada. Data kismini formatladiginiz icin hafizanizdaki dosyalari okuyamiyorsunuz. Nasil atacaksiniz telefona dosyalari? Telefonsuz kalmaktan iyidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theVerge -- 5 Aralık 2019; 7:54:52 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Enver5

Bu problemi ben de yaşıyorum. Cihaza IMEI atmak için bootloader kilidini açıyolar, o nedenle şarj çabuk bitiyor. IMEI atılmış cihaz kullanan birçok kişi bu problemden yakınıyor ben bir çözümünü bulamadım.

Alıntıları Göster
    İmei atılmanın etkisi var mı gerçekten yoksa bir efsaneden mi ibaret.

• alikkkk A kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ediyorum.
  • LacWer L kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ediyorum. Ayarlardan değiştirdim. Sağolun
  • quote:

Orijinalden alıntı: kamil_3545

Makro çekimi iyi değil. Yakından netleme yapamiyor. En yakın bu kadar netleyebildim.
    telefonda makro çekim yok. makro çekim istiyorsanız 48 MP ile çekin sonra fotoğrafı büyütün.
  • Telefonun ekranindami lekeler olusuyor biraz aciklarmisiniz

• iquique kullanıcısına yanıt
    Genis aci kamerasi da yakinda makro cekim yapabilir onu da bi deneyin

• Uğur B U kullanıcısına yanıt
    Arka kapakta hocam silince gidiyor sonra yekelenince tekrar ortaya çıkıyor çözemedim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba cihazı alalı 2.5 ay falan oldu , Dün mesela telefonun şarjı %90 dı bir anda %8 kalmış hızlı hızlı indi sonra %4 te kaldı çok uzun bir süre Pil tüketimine bakıyorum öylr harcayan bir uygulama ve sistem yok , sizlerde de oluyor mu acaba ?

• Hocam bi ezilme falan mi var acaba yada isik acisina gore de arka taraf renk degistiriyo

• quote:

Orijinalden alıntı: Uğur B

Hocam bi ezilme falan mi var acaba yada isik acisina gore de arka taraf renk degistiriyo
    Ezik vs yok hocam pürüzsüz duruyor ezik olsa iade ederdim.

• mamoşbaba M kullanıcısına yanıt
    Modem dosyaları silinmemiştir. 2. Yöntem olan Twrp terminalden deneyin bir de.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 470471472473474
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.