Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!- (465. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.739
Cevap
309
Favori
1.788.296
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 463464465466467
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: efebora06

Beyhude çabalar bunlar 2 ay bekleyeceksin 1365 saat / 24 saat = yaklaşık 57 gün

Adela hocam işinin ehlidir
    malesef beklicez artık sizin önerdiğiniz kişi çok yardımcı oluyo saolsun 2 ay sonra hallederiz artık
  • efebora06 kullanıcısına yanıt
    Zaten mailimde de var ama şahsi numaralarımla karışıyor, bazen numaralar çoklu şekilde çıkıyor samsungda bunu iyi organize edebiliyordum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sorun yaşayanlar..
    Kesinlikle recoveryden wipe data yapın..
    Yoksa düzelmez cihaz..
    Önemli belgelerinizi dosyalarınızı yedekleyin..
    Fabrika ayarlarından sıfırlama değil..
    Tuşlarla recovery e girin (ses açma + power tuşuyla) wipe data yapın..
    Sorunlar yazılımsal hatalar pilin az gitmesi..

Bootloder açıksa eğer yine düzelmediyse mi flash exe den orjinal stock rom atın..

Bunlar yapılıp düzelmezse ancak o zaman fabrikasyon arızadan söz edilebilir..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!-

skorlar normal mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Dik Otur

Zaten mailimde de var ama şahsi numaralarımla karışıyor, bazen numaralar çoklu şekilde çıkıyor samsungda bunu iyi organize edebiliyordum.
    Tum numaralarinizi google a atin. Pc den gmaile girip kisileri acin. Tekrarlananlari birlestir diyin, birden fazla olanlari birlestiriyor. Bundan sonra tum numaralarini google a kaydederseniz ikinci ucuncu bir is yapmak zorunda kalmazsiniz.

• arakadaşlar trendyol dan telefon alıpta hala bekleyen varmı 28 kasımda sipariş alında hala tedarik sürecinde
  • ziyankar84 kullanıcısına yanıt
    Hocam şuanda kargo firmalarının durumu böyle. Hatta galiba yeni kargolarıda bir süreliğine kabul etmiyorlar.

★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!-

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dr20mouse -- 2 Aralık 2019; 10:55:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: [Eren]

global rom twrp ile olmuyordu sanırım miflash ile yapmalısın

Alıntıları Göster
    hocam muhtemelen global rom flashlanmiyor twrp den

• arkadaşlar merhaba,

sahibinden.com'da aşağıdaki ve buna benzer birçok ilan var. garantisiz(mağaza garantisini saymazsak) ve imei çakılı bir şekilde satıyorlar. alınır mı, buralardan alan varsa yorumlarınızı alabilir miyim?
    https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-cep-telefonu-modeller-1999tl-xiaomi-mi-9t-6-64gb-plusgrntli-plusmagzdn-plusglobal-vrsi-plustaks-plusk.tkst-763404461/detay

• iyi günler ben imei repair işlemi yapmıştım orjinal miui 10 üzerinden telden güncelleme istediğinde miui11i kuramadım hata verdiriyor twrpye geç,yor orjinal miui 11i nasıl imei gitmeden atabilirim bir de imei yaptıktan sonra telefon ya e çekiyor ya da 4g 3g-h+ göremiyorum çözümü var mı acaba?
  • mamo44 M kullanıcısına yanıt
    İmei repair işlemini işinin ehli birisine yaptırın. Twrp üzerinden yapılan işlemlerde imei silinmez.

Güncellemeye ait RECOVERY rom dosyasını indirip,telefon hafızasına atın ve ( yaklaşık 2,2,5 gb olur) twrp install kısmından yükleyin.
  • Arkadaşlar merhaba, telefona imei atma işlemim yapıldı ancak şöyle bir sorunum var. Telefon 4.5G çekmiyor sadece Edge çekiyor. Bu neden kaynaklanır ? Nasıl düzelir ?
    ★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!-
  • iilkeerr kullanıcısına yanıt
    Bir üst mesajda cevap yazıldı hocam

• üstad bende şuan son sürüm mevcut. Sorunun neden kaynaklandığını halen anlamadım.
    Imei repair tekrar yapılacak hocam bunun sürüm ile alakası yok

• efebora06 kullanıcısına yanıt
    anladım hocam sağol. imei işlemini yapan yerle tekrar görüşeyim.
    Kim yazdı ? Yazılım aldınız ?

• Beyler ben aldigimdan beri hatti sim2 de kullaniyorum. Duyduguma gore de imei repair sadece sim2 de oluyor? olay tam olarak nedir simdi sim1 e takinca repair olmuyor mu?

• ByÇINAR kullanıcısına yanıt
    tahtakalede elektronikçiler çarşısında Enes budak diye bir arkadaş var onun orada çalışan elemanlar yazdı.
  • 
Sayfa: önceki 463464465466467
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.