Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!- (462. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.739
Cevap
309
Favori
1.788.159
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 460461462463464
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler global rom tam bir çöplük haberiniz olsun. Mecburiyetten 1 hafta kullanmak zorunda kaldım illallah ettim hem pil tüketimi hem de stabilite olarak gerçekten vasat. Bir rom düşünün içerisinde tiktok yüklü geliyor

Youtube advanced kurup orijinal youtube u kaldırıcam ama rom müsaade etmiyor kaldıramazsın diyor

Ne yapın ne edin bir an önce global rom çöpünden kurtulun EU roma atın kendinizi.
  • Arkadaşlar on kamera da sorun var, görüntü 1 2 sn geç geliyor yani elimi kaldirip indiriyorum, ben indirdigimde daha yeni kalkmış gibi gözüküyor boyle bir sorun yaşayan var mı, ne yapmam lazim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mrt__gl kullanıcısına yanıt
    İlk defa duydum bu sorunu. Geçici olarak gcam kullanabilirsiniz ön kamera da çok iyi gcam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • cesiler1992 C kullanıcısına yanıt
    ayarlardan otomatik başlatmadan uygulamaların otomatik başlamasını kapatın telefonu kapayıp açın daha sonra tam şarj edip bir deneyin. ben sorunu öyle çözdüm.

• mad2mad3 kullanıcısına yanıt
    Aod ve ikinci alan kullanıyorsan android sistemi çok gözükür ki normal ama hücre bekleme çok fazla şarj yemiş. Bunun nedeni büyük ihtimalle cihazın algoritmik olarak önerdiği şebekelerle kullandığınız operatörün sağladığı şebekelerin uyumsuzluğu. Turkcell kullanıyorum aod ve bluetooth sürekli açık 4.5g de 8 saat wifi de 9 saat ortalama oyunsuz ekran süresi alıyorum. Hat değiştirme durumunuz yok ise *#*#4636#*#* yapın oradaki seçeneklerden başında LTE yazanları sırayla deneyin. Hangisi şarj olarak iyiyse onu kullanın derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sirulas -- 1 Aralık 2019; 16:31:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sirulas

Aod ve ikinci alan kullanıyorsan android sistemi çok gözükür ki normal ama hücre bekleme çok fazla şarj yemiş. Bunun nedeni büyük ihtimalle cihazın algoritmik olarak önerdiği şebekelerle kullandığınız operatörün sağladığı şebekelerin uyumsuzluğu. Turkcell kullanıyorum aod ve bluetooth sürekli açık 4.5g de 8 saat wifi de 9 saat ortalama oyunsuz ekran süresi alıyorum. Hat değiştirme durumunuz yok ise *#*#4636#*#* yapın oradaki seçeneklerden başında LTE yazanları sırayla deneyin. Hangisi şarj olarak iyiyse onu kullanın derim.
    Bİlgi için teşekkür ederim. aod ve ikinci alan kullanmıyorum. oparatör değiştirmeyi zaten düşünüyorum. oparatör değişikliği yaptıktan sonra tekrar deneme yaparım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sirulas

4.5 g kullandigimda ortalama 9-10 saat ekran suresi aliyorum 3g de 7-8 saat mi11 rom

• quote:

Orijinalden alıntı: 128MilyarDolar

Beyler global rom tam bir çöplük haberiniz olsun. Mecburiyetten 1 hafta kullanmak zorunda kaldım illallah ettim hem pil tüketimi hem de stabilite olarak gerçekten vasat. Bir rom düşünün içerisinde tiktok yüklü geliyor

Youtube advanced kurup orijinal youtube u kaldırıcam ama rom müsaade etmiyor kaldıramazsın diyor

Ne yapın ne edin bir an önce global rom çöpünden kurtulun EU roma atın kendinizi.
    global okadar kotu dil hocam miroom kurdum ondada fotocekiminde galeriye geciste sorun vardi eu da duzelttilermi
    programla youtup kaldirabilirsin hocam adb pc de kuruluysa cok basit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jaws01 -- 1 Aralık 2019; 16:45:32 >

• quote:

Orijinalden alıntı: jaws01

4.5 g kullandigimda ortalama 9-10 saat ekran suresi aliyorum 3g de 7-8 saat mi11 rom

Alıntıları Göster
    Bende mi sıkıntı var acaba :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: jaws01

global okadar kotu dil hocam miroom kurdum ondada fotocekiminde galeriye geciste sorun vardi eu da duzelttilermi
    programla youtup kaldirabilirsin hocam adb pc de kuruluysa cok basit

Alıntıları Göster
    EU beta son sürüm 9.11.28 de galeriye geçiş düzeltildi.

Global stabil rom çöplük dostum bunun üzerine tartışmam bile. Stabilite olarak EU nun yanından geçemez.
  • quote:

EU beta son sürüm 9.11.28 de galeriye geçiş düzeltildi.

Global stabil rom çöplük dostum bunun üzerine tartışmam bile. Stabilite olarak EU nun yanından geçemez.

Alıntıları Göster
    hepsini kullandim mipro 2 tik onde mirom ve eu romdan oda ucretli ucreti

• quote:

Beyler global rom tam bir çöplük haberiniz olsun. Mecburiyetten 1 hafta kullanmak zorunda kaldım illallah ettim hem pil tüketimi hem de stabilite olarak gerçekten vasat. Bir rom düşünün içerisinde tiktok yüklü geliyor

Hocam telefon ilk alindiginda hangisiyle geliyor

• Selamlar bende mi9t yurtdışı var ve kapanacak yarın imei nasıl atılır yardımcı olacak varmı ?
  • legolas3869 L kullanıcısına yanıt
    Konu başında yazıyor. Bootloader açıldı mı açılmadıysa hemen başvuru yapın yoksa cihazın arka kapağını açıyorlar işlem için. Başvuruyu yapın bl açılana kadar bekleyin. Açıksa konu başındakileri uygularsınız..
  • quote:

Orijinalden alıntı: theVerge

Konu başında yazıyor. Bootloader açıldı mı açılmadıysa hemen başvuru yapın yoksa cihazın arka kapağını açıyorlar işlem için. Başvuruyu yapın bl açılana kadar bekleyin. Açıksa konu başındakileri uygularsınız..
    teşekkür ederim cevap için bootlader açıkmı değilmi nasıl kontrol ederim ?
  • İmei atılmış cihazın da efs yedeğini alsak, daha sonra olası bir sıkıntıda efs yedeğini geri yüklersek attığımız imei geri döner mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tb_fb -- 1 Aralık 2019; 20:22:15 >
  • Arkadaşlar ekran süresi değerlerini çok kafaya takanların dikkatine o yüzde değerleri çok doğru hesaplanmıyor. Sadece ekran süresi değerini dikkate alın yüzdeleri sallamayın. Örneğin sadece 5dk podcast indirdiğim podcast addict programı yüzde 23 gözüküyor ve o süre zarfında da çok şarjımı harcamadı.

★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!-

★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!-

• legolas3869 L kullanıcısına yanıt
    Siz açmadıysanız zaten başka hesapla açmamışlardır. Cihaz açılırken çıkan logonun altında ortada unlocked yazar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: legolas3869

Selamlar bende mi9t yurtdışı var ve kapanacak yarın imei nasıl atılır yardımcı olacak varmı ?
    bugun bl kilit icin basvuru yapin sim karttan eslestirme yapilmasi lazim birdefaya mahsus sim kapanirsa yapilmaz gec kalmayin

• 
Sayfa: önceki 460461462463464
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.