Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!- (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.739
Cevap
309
Favori
1.788.266
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • k20 pro 6/128 2500 tl kayıtsız alınırmı arkadaşlar , biraz beklesek düşermi daha
  • TURKISH-HANDERE T kullanıcısına yanıt
    bildiğim kadarıyla k20pro global değil,Çin'e özel ve band 20 yok.bu konuda çeşitli açıklamaları yazmış arkadaşlar,4g,rom olayları falan..fiyat ise çok iyi...( 2500 ??? )
  • talatcaner kullanıcısına yanıt
    hattım turkcell ve merkez konumda yaşıyorum o yüzden band 20 sıkıntı olmayacak, rom global yüklenecek, bi arkadaşım getiriyor yurt dışından 15 gün sonra gelecek inşAllah :)
  • TURKISH-HANDERE T kullanıcısına yanıt
    öyle ise hayırlı olsun,o fiyata süper bir cihaz :)
  • Ordan Geçenbay kullanıcısına yanıt
    Telefon da ekran koruyucu yok,kutudan çıktığı şekilde kullanıyorum.one plus 7 pro ya göre on kamera açılma ve tekrar içeri girme yavaş , özelikle yüz okuma da ,parmak izi de yavaş ama öyle eksikliğini hissetirecek sekilde değil.Fiyat yarı yarıya ,o kadar da olsun artık.
    Mi 9t resmi çektikten sonra portre ayarları vs güzelleştirme olayı güzel , one plus saf android e yakın olduğu için özelleştirme çok yok .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TURKISH-HANDERE

k20 pro 6/128 2500 tl kayıtsız alınırmı arkadaşlar , biraz beklesek düşermi daha
    hocam nerdeymıs biz de alalım pro modeli için fiyat çok iyi k20 o fiyatan satmaya çalışan çok
  • Merhaba telefona GCam kurup kullanan varmı ?
    Gece modu stok kameradan çok çok kötü çekiyor.
    Gcam linkini ilk sayfada paylaşılan yerden aldım ve ayarları da orda söylendiği şekilde yaptım ama gerçekten kötü çekiyor.

İkinci bir sorum
    Yüz tanıma sistemi ile alakalı
    Ekranı uyandirdiğımız zaman Pop-Up kamera açılıp sistemi devreye sokması gerekmiyor'mu ?
    İlla ekranı yukarı mı kaydırmamız gerekiyor ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi by_hope -- 22 Temmuz 2019; 4:7:15 >
  • Gcam ve Stok
    ★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!-
    ★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!-

• quote:

Orijinalden alıntı: aslanx1

Bu telefonun yurtdışı fiyatı 2000 tl civarı, bence almak isteyen biraz beklesin fiyat düşmesi lazım.....
    Evet Malezya'dan 128 GB'lığını 2070 TL'ye satın aldım.
    Elimde fazladan bir tane de mavi renk var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: striker76

Evet Malezya'dan 128 GB'lığını 2070 TL'ye satın aldım.
    Elimde fazladan bir tane de mavi renk var.

Alıntıları Göster
    Elden nereden alabiliriz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brgst

hocam nerdeymıs biz de alalım pro modeli için fiyat çok iyi k20 o fiyatan satmaya çalışan çok

Alıntıları Göster
    445 dolar 20 gün sonra teslim
    465 dolar 1 hafta sonra teslim

ben 445 dolar 20 gün sonra teslim olarak aldım

k20 pro mavi 6/128 model

• by_hope kullanıcısına yanıt
    Gece cekimlerinde gerçekten çok fark var gcam ile stok kamera arasında.

Normal çekimde kumlama yapıyor mu çok burdaki resimlerde kumlama yok gibi.

Mate 20 lite kullanıyorum en büyük sıkıntı hafif karanlık ortamda bile noise kumlama yapiyor.

• Ben bugün yurtdışından aldığım carbon black 6/64 cihazımı sattım. Bir haftadır evde kullanmadan duruyordu. Bootlooder kilidini açtım. Aldığımdan biraz daha yüksek fiyat veren olunca sattım. Şimdi biraz fiyatının düşmesini bekleyeceğim. Sonra ya Mi 9T 6/128 ya da K20 Pro 6/128 alacağım...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İmei atmayı bulan oldu mu ? Elimdeki hurda telefonun imeisi silincek ben atamadan

• Sudafed kullanıcısına yanıt
    Normalde stok kamerada kumlama yapması gcam da yapmaması lazımdı tam tersi oldu :)
    Gündüz fotoğrafları çok iyi.
    Gece çekim modunda Mate20lite daha iyidir tripod ile
    Ama buda güzel baya açıkçası ben böyle bir performans beklemiyordum.

• Uzun zaman sonra ilk defa android bir telefon kullanıyorum. Klavyesine alışamadım. Acaba bu telefonun klavyesini türkçe yapabiliyor muyuz

• ClutchPlayer kullanıcısına yanıt

Google ın klavyesi Gboard kullanıyorum
    Oldukça çok seçenek var.

• Bu arada başka bir siteden GCam indirdim
    Öncekine nazaran daha iyi sonuçlar aldım.

Sitenin linki
    https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/dev-san1ty/

• quote:

Orijinalden alıntı: TURKISH-HANDERE

445 dolar 20 gün sonra teslim
    465 dolar 1 hafta sonra teslim

ben 445 dolar 20 gün sonra teslim olarak aldım

k20 pro mavi 6/128 model

Alıntıları Göster
    Hangi satıcı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.