Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!- (1094. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.739
Cevap
309
Favori
1.788.236
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10921093109410951096
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Her zaman risk vardır. Google playden olsa dahi. Harici yüklemeleri saymıyorum bile.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • karakartal5534 K kullanıcısına yanıt
    Hocam samsung galeri en iyisiydi ama bulunmuyor malesef. Gallery go idare eder. Ama muhtemelen alışırsınız zamanla stok uygulamaya.

• efebora06 kullanıcısına yanıt
    Candan mühendislik bu yorumu beğenmedi.

• efebora06 kullanıcısına yanıt
    Miroom artık destek (güncelleme) vermeyeceğini açıklamış bilgin var mı?

• CattishTurtle C kullanıcısına yanıt
    Süre dolup kilit açınca sıfırlanır, bu arada kilit açılmadan cihazı sıfırlama veya mi hesabından çıkış yapma, bu sefer süre baştan başlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi masterakif -- 16 Temmuz 2020; 11:54:44 >
  • Şarj sorunu çözülmüş telefonların artık

• 3 bin tlye almıştım geçen sene hala aynı fiyatta hshshahhs

• Ilk sayfada uzun süre alanlar için süreyi kısaltma veya hemen açma yöntemi var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pişman olmayacaksınız alırsanız

• Sipigen rugged armor mi 9t kılıf var birde 5d tam kaplayan cam var ikisinde sıfır isteyen olursa ulaşsın bana

• akıldakalıcı kullanıcısına yanıt
    Bazı şeylere dikkat edildikten sonra sorun yaşamıyoruz. Ben şahsen diyeyim çok uygun fiyata 9t 128 gb aldım. Bu imei işleri rom root vs eskiden takılıyorduk g2 zamanları evveliyatı windows mobile htc hd2 ler daha da evveliyatı motorola mpx vs. vs. vs. e şimdi haliyle eskiden uğraşıyorduk zevkliydi ama yaş oldu 30, 30 yaşından sonra da insan öyle çok uğraşınca bunalıyor sıkılıyor. Çünkü vakit kaybı yaşıyorsun e haliyle genç 15 20 yaşlarındaki gibi tahammül edemiyorsun. Uğraş işi hobi yaşla da alakası yok aslında ama işte bakış açısı mühim.

Ben bilerek böyle ucuz diye aldım uğraştım imei tamirini kendim yaptım bana 1 tane sim slotu da yeter 2. olmasa da olurdu vs. işte en kötü diyordum orjinal kendi romu sorun olursa çünkü sıfırlayınca imei uçuyormuş vs eurom vs takılıyorum, derken hani memnunum. Neticede cebimden çıkan para belli yani, yarı yarıya daha uyguna aldım. Şuan böyle bir imkanım olsa gene tercihimi malum yollu cihazdan yana kullanırdım. Ha bozulma riski yok mu ? var, düşer kırılır ? belki suya düşer bozulur vs ? e bu durumlarda zaten garantinin bir işe yaradığı da yok ki zaten. Ha durduğu yerde bozulma riski ? bu var, var ama e yarı fiyatına bu riski bilerek almışım. Sırf garanti için de x2 fiyat ödeyemem. Parayı havadan kazanmıyoruz değil mi ? bozulursa da bozulsun tamir edilmiyor mu ? edilir. Paramızla elbette yaptırır geçeriz ne yapalım. Ama başından işte aaa garanti var aaa şöyle böyle diye de x2 fiyat ödemeyi mantıklı bulmuyorum. Mesela bundan sonraki cihazımda büyük bir ihtimal one plus serisinden birşey olur. Gene aynı malum yollu imei şeklinde takılırım.

• şeffaf yüzüklü veya destekli kılıf tavsiye alabilir miyim? bir de iyi bir ekran koruyu lazım
  • Beyler gelecek olan miui 12' de super walpaper desteği bizim cihazlarda olacak mı bilgisi olan var mı ?

• deaththroes kullanıcısına yanıt
    Hayır

• Ahh ahhhh o mpx 200 Ler 220 ler az sabahlamadım rom atacağım diye uykusuz uykusuz işe gittik kaç gün
    HTC nin ürettiği sda marka operatör cihazları vardı tabii o zamanlar IMEI sorununyoktu wm5 atacağım diye kaç kere boot da kalmıştı cihaz.
    Mpx.gen.tr bilirsin o zaman hocam

• Bir Mpx fan'dan selamlar
    En son Mpx220 anakart cortlamıştı Rom, rom dediğimiz için.
    Sonra İ780, Toshiba g50 derken Android'e bulaştık.
    WM gerçekten iyidi zamanında.Aptal herifler Mobile'de gelecek göremediler..

• mpx.gen.tr tishortleriniz duruyor mu? ,🙃

• hgaziyilmaz H kullanıcısına yanıt
    Hayır
    Dursa da o dönem m olan ölçü şimdilerde xl oldu

• 
Sayfa: önceki 10921093109410951096
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.