Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!- (1091. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: ConroeMAC Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 2 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26.739
Cevap
309
Favori
1.788.122
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10891090109110921093
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    11 in hala başarılı olduğunu sanmıyorum ortalama kullanımda %20 kala 8 saatleri görüyorum çoğunluk wifi ben kasım sonu almıştım buna pilin yıpranmasını da katabiliriz tabi benim %89 görünüyor pil sağlığı accu battery den 3500 kusur mah kalmıs eğer gerçekse ya hızlı şary yıpratıyor pili ya da pil kaliteli üretilmemiş eskiden görüdğüm 10 üzeri saatleri göremiyorum ne hiketse miui 12 yi tam ekran hareketleri için bekliyorum ben 11 deki hareketler güzel değil ve tek el moduna geçilmiyor maalesef
  • harock kullanıcısına yanıt
    Dediğiniz gibi batarya yıpranma mantikli fakat pilde kullanıcıya göre değişir mesela benim gps ve senkronize ile işim olmuyor pek. Oyun vs de oynamam 11 saatleri görürüm çoğunluk wi-fi bağlantı ile. Ama miui 12 deki animasyon faktörleri 11 e göre batarya kısmin da negatif etkisi olabilir. Artik gelince değerleri herkes ölçer paylaşır.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kamil_3545 kullanıcısına yanıt
    Şu ilk resmi nasıl, hangi ayarda çektin hocam, düzenleme var mı, nefis gözüküyor
  • Lxde kullanıcısına yanıt
    Yok hocam hatta fotoyu çekince saldirdi psikopat bana saçıma atladi :))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • masterakif M kullanıcısına yanıt
    telefonu 48 mp moduna alıyorum ve önüne makro aparati takiyorum. Aparat bu.(Apexel 12-24) aliexpress ten 35 tl ye almistim.
    ★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!-
    Apexel 12-24 macro lens by kamil küçük, on Flickr

Daha sonra snapseed ile kirpma ve keskinlik ayari yapıyorum.tabi böceklere aşırı yaklaşmak gerekiyor.

• Şöyle birşey aldım çerçevesiz telefonu çerçeveli yaptı. Üstte altta ve yanlarda kalın kalın çevrçevelerim oldu köşeler de gözükmüyor 😅😅
    Alırken dikkat edin

★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!-

• Sayfa 1010 da verilen twrp ve rom yükleme yöntemi ile Masik 15'i yükleyebilirsiniz...

[URL unfurl="true"]https://yadi.sk/d/HxINdof_-y8D5A[/url]

[URL unfurl="true"]https://drive.google.com/file/d/113J-_EVDnZSYd_EYZp9Jg4C5K4WXmctL/view[/url]

[URL unfurl="true"]https://drive.google.com/file/d/1htDvYEICdnZ4X_5dp6ziIx49Glv1JPkI/view[/url]

[URL unfurl="true"]https://drive.google.com/file/d/1r5ZR4gTiudwozSYvKkESLcYtjjTRgXyt/view[/url]

[URL unfurl="true"]https://mega.nz/folder/upsA0CLZ#UKZa85Z6wFCSMzzpESLjeQ[/url]

• miui 12 yükleniyor şuan çok heyecanlıyım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ylönen

miui 12 yükleniyor şuan çok heyecanlıyım :)
    Cihaz ve sürüm nedir?

• play storeda miui 12 updaterlardan indirilen romu kursam sıkıntı çıkar mı?

• kamil_3545 kullanıcısına yanıt
    Fotoğrafta çok güzel de böcek sevmiyorum. Elinize sağlık

• ylönen kullanıcısına yanıt
    Sürüm nedir? Güncelleme ota ilemi geldi? Yurt içi garantili cihaz mı? Fazla soru sordum aydınlatırsanız memnun olurum :)

• car_lover C kullanıcısına yanıt
    Benzer koruyucudan kullanıyorum. Fakat söylediğiniz kadar kalın çerceve yok bende. 2 ay oldu takalı kalkma atma gibi hiç sorun yaşamadım.

• Arkadaşlar istanbulbilisim de 128 gb 2900 civarı. Diğer sitelerde 4000 e çıkmış. Mi9t ye yeni sahip olanlar nerden ve kaça aldılar yardımcı olur musunuz

• Google amcaya İSTANBUL BİLİŞİMİ sorun bakalım ne diyecek size...

Garantili 128 GB ALINMAZ absürt derece de
    PAHALI.

128 GB GARANTİLİ

64 GB GARANTİLİ

TAVSİYEM HER ZAMAN Kİ GİBİ GARANTİSİZ 128 GB ALMANIZ...

• Luttarte kullanıcısına yanıt
    Merhaba evet ota ile geldi yurt dışı cihaz hocam.

• Garantili cihaz kullandığım için henüz ROM işlerine bulaşmak istemiyorum o yüzden konuda da çok aktif olamıyorum. Ancak fotoğraf konusunda kesinlikle daha fazla mesaj olmalı. Makro fotoğraf paylaşan arkadasla birlikte ben de yakaladığım güzel anları paylaşmak isterim. Cihaz Mi 9T.

Fotoğraflarda ekstra efekt yok sadece birazcık canlılık ekledim

• Trendyol üzerinden 64gb 2994₺ aldım memnunum, artık alınır mı? Bence alınmaz çok pahalı oldu, ya garantisiz alın yada 2.el iPhone yönelin derim

• quote:

Orijinalden alıntı: Sanchize

Arkadaşlar istanbulbilisim de 128 gb 2900 civarı. Diğer sitelerde 4000 e çıkmış. Mi9t ye yeni sahip olanlar nerden ve kaça aldılar yardımcı olur musunuz
    Aman diyim, Mağdurları neredeyse dernek kuracak...

• 
Sayfa: önceki 10891090109110921093
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.