Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!- (1082. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26.740
Cevap
309
Favori
1.788.338
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10801081108210831084
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 300 liraya gecikmesi olmayan bluetooth kulakiçi kulaklık yok

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sirulas kullanıcısına yanıt
    Bazı kulaklıklarda oyun modu olduğunu yazıyor

• Minimum 900 lira en iyisi freebuds 3 tabi oyunlarda diğerleri tırt

Teşekkürler yanıt için

• Soundliberty 53 upgraded kullanıyorum kulaklık olarak oyunlarda benim kulagımı rahatsız etmiyor gecikme yok gibi birsey ama online oyunlar icin sıkıntı cıkarırmı bilemem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Müştemilat Bey -- 4 Temmuz 2020; 20:41:58 >
  • Hattım Vodafone ve vowifi ile arama yapamıyorum, sadece arama geliyor bana fakat bugün telefonuma türk Telekom hattı taktım ve vowifi çalışıyordu bu demek oluyor ki telefonun operatör jnternet ayarları sıkıntılı.

Telefona internet ayarları istedim ama gelmiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sirulas

300 liraya gecikmesi olmayan bluetooth kulakiçi kulaklık yok
    200 TL'lik Jbl BT110 kullaniyorum.Sorunsuz

• İyiymiş kaç ms gecikmesi var?

• fatih33yucel F kullanıcısına yanıt
    Vodafone Modem de seçiyor, burada başka farklı modeme bağlanınca sorun yaşamayanlar da vardı. Volte neyse de vowifi mevzusu karışık kesin çözümü yok hala.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Qcy t5'te oyun modu var. Sağ kulaklığa 3 kere tıklayınca oyun moduna geçiyor. Youtube'da incelemesi var fiyat olarak 160 lira civarı. Kullanıyorum tavsiye ederim.

• CeLLaT_1905 kullanıcısına yanıt
    Hiç gecikme oluyor mu? Ben açıkçası kz s1d almak istiyorum. Onda da oyun modu var

• Espa kullanıcısına yanıt
    Çok farklı internet ağı denedim. Sadece 1 kere çalıştı ve bir daha çalışmadı.

• quote:

Orijinalden alıntı: sirulas

İyiymiş kaç ms gecikmesi var?
    Herhangi bir gecikme sozkonusu degil.Film ve Muzikde .Siz de nasil bir gecikme var?

Edit: Oyun tabanli problemler den bahsetmisiniz .Ben oyun oynamadigim için farketmedim.Ama bunun kulaklik ile olmadigini dusunuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oldsoundman -- 5 Temmuz 2020; 11:21:25 >
  • Film ve müzikte çok sıkıntı olmaz bluetooth kulaklıkların oyunlardaki gecikmeleri sıkıntı

Anladim, ama kulaklik ile alakali degildir. Sistemin protokelleri ile alakali olmali.Android tabanli veya oyun sistemiyle olma ihtimali yuksek diye dusunuyorum.Yoksa protokol ( kulakligin) Degismiyor.Olsa olsa Youtube veya Baska platformda da yasatir.

• Arkadaşlar belli ki orginal miui 12 geçikecek belki sonra stok roma dönerim..Custom rom yüklemeyi düşünüyorum

Hangisini önerirsiniz ?

miuimix

EURom
  • Mi 10 lite daki on ve arka kamera ayni anda cekim yapma ozelligi uygulama ile mi alakali yoksa donanimsal mi? Biz de yapabilir miyiz o sekil cekim

• Yok bir parmaklarını geçmez 100ms altı gecikmeye sahip bluetooth kulaklık oyunlarda. Aşmak çok zor o sıkıntıyı üreticinin sağlam argeyle kulaklığa yatırım yapması lazım

• 9t cihazım geldi. içersinde MIUI GLOBAL 10.3.11 yüklü geldi.

nete bağlandığında MIUI 11 güncellemesi uyarısı geliyor. Fakat bu sürümü yüklemek istemiyorum.

MIUI 12 yi neden göremiyorum? 12 için önce 11 i mi yüklemeliyim?
  • 
Sayfa: önceki 10801081108210831084
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.