Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!- (1079. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
26.739
Cevap
309
Favori
1.788.117
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10771078107910801081
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!-

Geliyor!

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bana yaklaşık 2 hafta önce geldi yükledim bile kullanıyorum tabi benim tel pro modeli ondanmı erken geldi bilmiyorum.@LacWer
  • Beyler ekran koruyucu kullanmayıp ekranda ufak kılıcak çizik sorunu falan yaşayan oluyor mu? Bıktım koruyucuların kenarlardan kırılmasından. Çıkarıp sade ekranı ile kullanmak istiyorum ama biraz çekiniyorm çizik oluşur diye
  • Ya kısmet mi 9t aldım. Eski telefonum redmi 4x in mi accountunu mu kullanmam mı, yoksa bu telefon için yeni mi account açmam mı daha mantıklı olur acaba?
  • merhaba, pil ömrü ve kamera nasıl, bu iki özellik açısından tavsiye eder misiniz?
  • Dengema D kullanıcısına yanıt
    Her telefon alındığında hesap açılırsa vay halimize

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mi 9t kullananlara sorum olacaktı. 3000-3500 Tl aralığında xiaomi mi 9t almaya karar verdim ama tavsiye eder misiniz? Başka önerilere de açığım.

• curry_30 kullanıcısına yanıt
    Ben olsam 3500e mi9t alacağıma, az daha zorlar mi note 10 lite alırım.
    Haftalar öncesi 2994₺ aldım 64gb, fiyat arttığı için artık alınmaz

Garantisiz 9T PRO. Garantili olacaksa mecbur 9T.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunuscan86

Beyler ekran koruyucu kullanmayıp ekranda ufak kılıcak çizik sorunu falan yaşayan oluyor mu? Bıktım koruyucuların kenarlardan kırılmasından. Çıkarıp sade ekranı ile kullanmak istiyorum ama biraz çekiniyorm çizik oluşur diye
    Bütün telefonlarımı koruyucu cam olmadan kullanırım, kılcal çizik dahi olmuyor. Dikkat etmeye bağlı.

• yunuscan86 kullanıcısına yanıt
    Kılcal çizik değil ama darbeye bağlı çatlak oluyor başıma geldi.

• İlk sayfa da verilen BL açma kısmında cihaz içerisinden de gerekli işlemleri yapıyoruz mu ?

Yani OEM Kilit Açma seçeneğini aktif ediyoruz + Ayarlar/Ek Ayarlar/Geliştirici Seçenekleri/Mi Kilit Açma Durumu altından "Hesap ve Cihaz Ekle" butonuna tıklayarak Mi hesabımız ile telefonumuzu birbirlerine bağlıyoruz değil mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efebora06 -- 2 Temmuz 2020; 0:0:8 >
  • Merhaba, Mi9 T de oluşturduğum albümleri bilgisayara aktarmak istiyorum ama bilgisayara bağladığımda dosya ve klasörlerde bulamadım. yardımcı olursanız sevinirim.
  • Miuı 12 hala gelmedi benim cihaza. Benim gibi başka gelmeyen var mı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sağolun hocam note10 lite a baktım daha makul geldi. Muhtemelen note10 lite a yönelecem. Fikir belirten diğer arkadaşlara da teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi curry_30 -- 2 Temmuz 2020; 0:42:42 >
  • MIU Global 11.0.5 (QFJMIXM) sürümü olup miu12 gelen var mı?
  • blackmilk35 kullanıcısına yanıt
    Miui klasöründe olmaları gerekiyor.

Dosyalarım - miui - cloud

• quote:

Orijinalden alıntı: yunuscan86

Beyler ekran koruyucu kullanmayıp ekranda ufak kılıcak çizik sorunu falan yaşayan oluyor mu? Bıktım koruyucuların kenarlardan kırılmasından. Çıkarıp sade ekranı ile kullanmak istiyorum ama biraz çekiniyorm çizik oluşur diye
    Bunu alın varlığı bile belli değil. Yalnız uygulamak biraz Zor. Çünkü tam oturuyor ekrana. Neredeyse 2 ay olacak ne kalkma ne toz toplama ne de çizik var. Şaşırtıcı derece başarılı

https://www.hepsiburada.com/case-4u-xiaomi-mi-9t-cam-ekran-koruyucu-nano-cam-seffaf-p-HBV00000LM8Y2?magaza=Hepsiburada

• efebora06 kullanıcısına yanıt
    Bootloader kilidi açmak başlığı altında hem video hem de miui sitesi linkleri mevcut ayrıntılı yazıyor.

En son eklediğim "BOOTLOADER KİLİDİ AÇMAK İÇİN BAŞVURU YAPIP ÇOK UZUN SÜRE ALANLAR İÇİN SÜREYİ 1 HAFTAYA DÜŞÜRME YADA ANINDA AÇMA" başlığı için zaten daha önceden başvuru yapıldığı için o ayarların açık olması gerekli.

Sıfırdan başvuru yaparken bu yöntemle anında açılabilir mi deneyen söylesin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 10771078107910801081
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.