Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!- (1036. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26.739
Cevap
309
Favori
1.788.242
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10341035103610371038
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Ordinaryus1 O kullanıcısına yanıt
    Shazaam, opera, amoled pro, poweramp yandex navigasyon, volume styles

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BekirARSLAN

Bayramdan önce mi Shop tadan 3099 a 128 lik aldım şuan bu fiyata 64 luk var piyasada artık 3000 TL altına çok zor iner

Alıntıları Göster
    Sağ olun hocam.Valla öyle bir dönemde bozuldu ki telefonum.Her türlü kazıklanacaz birkaç ay öncesine göre yapacak bir şey yok.
  • Arkadaşlar timelapse için harici bir programı yüklemek zorunda mıyım? Kendi ayarlarını kullanarak yapmayı bulamadım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzhan78

Arkadaşlar timelapse için harici bir programı yüklemek zorunda mıyım? Kendi ayarlarını kullanarak yapmayı bulamadım
    Kamera arayüzünde videoya gelip sağ üstteki üç çizgiye tıklayınca hızlandırılmış cekim diye geçiyor hocam. Tam timelapse mantığı değil, fotoğraf çeke çeke yapmıyor ama videoyu hızlı bir şekilde kaydediyor. Hızını da ayarlardan ayarlayabiliyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cpurss79 -- 6 Haziran 2020; 20:58:7 >
  • Di Zetemeno kullanıcısına yanıt
    Ben kullanıyorum hocam. Gayet iyi koruma sağlıyor önden çıkıntılı yere düşmelere karşı içiniz rahat olsun. Ama bu fiyata pahalı ben 2 ay önce 39tl aldım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • LacWer L kullanıcısına yanıt
    Kılıfın kenarlarında sararma oldu mu ?

• sonic35 kullanıcısına yanıt
    Hayır hocam daha bi sararma yok ama bir kaç ay sonra olur mu bilmem

• LacWer L kullanıcısına yanıt
    eyvallah hocam nerden aldınız zam mı geldi acaba yoksa bu sayfa mı kazıkçı? ucuz ve orijinal satan bir link var mı?
  • Bugün kılıfı çıkarıp biraz takıldım çok iyi oluyor. Telefon daha ince ve güzel gözüküyor.
  • Di Zetemeno kullanıcısına yanıt
    Hocam fiyat zaten bu. Spigen ayda bir Hepsiburada üzerinden indirim kampanyası yapıyor ben oradan aldım

• fox5578 kullanıcısına yanıt
    Cam olduğu için çok kaygan dikkatli kullanılmalı. Yoksa can sıkar
  • quote:

Orijinalden alıntı: cpurss79

Kamera arayüzünde videoya gelip sağ üstteki üç çizgiye tıklayınca hızlandırılmış cekim diye geçiyor hocam. Tam timelapse mantığı değil, fotoğraf çeke çeke yapmıyor ama videoyu hızlı bir şekilde kaydediyor. Hızını da ayarlardan ayarlayabiliyorsunuz.

Alıntıları Göster
    Teşekkür ederim sağolun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Espa kullanıcısına yanıt
    Böyle güzelliği saklamak zorumuza gidiyor ya böyle olmazki simsiyah kap kullanıyoruz 😁😁

• quote:

Orijinalden alıntı: cpurss79

Dün Instagramdan sonra oldu fakat bugün tarayıcı ve whatsapp kullanıyordum anasayfaya dönünce yine oldu. Navigasyon tuşları olmadan kullanmayı pek sevmiyorum açıkçası. Ama hiç olmadı denerim.

Edit: Bu arada Android 9 ve MIUI 11.0.1 .

Alıntıları Göster
    Ben de cihazı aldığım ilk 2 ay navigasyon tuşları ile kullandım. Sonra tam ekran görünüme geçtim. Kullanım olarak çok daha rahat. İlk bir hafta alışana kadar baya uğraştım ama şuan memnunum tavsiye ederim. Bu arada sorun yazılımsal büyük ihtimalle. Android 10 Güncellemesini de yükleyip Hard reset atıp kullanın derim.

• Worawerz W kullanıcısına yanıt
    Ben şeffaf kullanıyorum mavi renk güzel gözüküyor
  • Note9s bunun arasında kaldım kaç gündür bilemedim valla.Beni şaşırtın hangisini tercih edeyim
  • Cagtay13 kullanıcısına yanıt
    Note9s'in artısı bataryası ve azıcık daha iyi işlemcisi. Ama haddinden fazla büyük. mi 9t ise alüminyum daha kullanılabilir bir kasaya ve amoled ekrana sahip. kameraları çok yakın (incelemelerden gördüğüm kadarıyla) sadece note 9sin fazladan makro kamerası var. Mi 9t alırdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mtolgae -- 7 Haziran 2020; 2:59:58 >
  • Cagtay13 kullanıcısına yanıt
    9s in ekran 9t den sonra çok kötü geldi bana. Aynı şekilde dış ses de düşük. 9t bangır bangır ses çıkarırken 9s de neredeyse yarı ses çıkıyor tuhaf. Malzeme kalitesi ise mukayese edilemeyecek kadar fazla. Ama siz yinede aklınızda soru işareti kalmaması açısından 2 cihazı da canlı deneyin.

• 9S acayip derecede çirkin o arka kamera ne ya

• 
Sayfa: önceki 10341035103610371038
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.