Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!- (1033. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
26.739
Cevap
309
Favori
1.788.150
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10311032103310341035
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bildiğim kadarıyla yok.25 gün sonra miui 12 çıkacak o sürümde cogu hatalar gidelir gibi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar bu cihazın indirimlerini nerden takip edebilirim acaba?İndirim olur mu bu cihazda?Her yerde 3200 falan şu an bundan düşük fiyata satıldığı oldu mu son zamanlarda?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sert-aç

android sistem cok jarz tuketiyor yaomam gereken bir ayar varmi acaba
    Geriye dönük mesajlarımda üç dört yerde yazdım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar akşam 9.20 ekran sarariyor sabah 6.00 açılıyor ve ben hic bir ayar da yapmadım kapatamıyorum da şu menüleri hepsine girdim baktım olmuyor bilen yardımcı olabilir mi
    ★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!-

• Worawerz W kullanıcısına yanıt
    Ekran/okuma modu/zamanlama off/okuma mod off

• tekin-71 kullanıcısına yanıt
    Işte sorun orda onlar kapalı zaten hocam

• Türk Telekom vowifi ilk mesajdaki yöntemle aktif edebildim, çok teşekkürler

• Worawerz W kullanıcısına yanıt
    Extradan sarı ışık programı yükledin mi hocam.

• Sorunu buldum hocam telefonu ilk aldığımda açarken saati öyle ayarlanmıştım drive yedeği de o şekilde oluşmuş telefonu sıfırlayınca da ordan yedek yükleyince aynı şekilde geri gelmiş yani sıfırlayıp yedekten almamak lazımmış

• quote:

Orijinalden alıntı: Worawerz

Sorunu buldum hocam telefonu ilk aldığımda açarken saati öyle ayarlanmıştım drive yedeği de o şekilde oluşmuş telefonu sıfırlayınca da ordan yedek yükleyince aynı şekilde geri gelmiş yani sıfırlayıp yedekten almamak lazımmış
    ee nasıl çözdün yani

İlk yazdığında ayarları kapattığını ama ekranın hala sarı kaldığını yazdın

• lazer__ kullanıcısına yanıt
    Bu sorunu yaşayan bir arkadaş daha varmış öyle çözmüş bende sıfırlama yapmayacağım için otomatikman çözememiş oluyorum hocam aslında doğru 😁😁

• Cagtay13 kullanıcısına yanıt
    quote:

Bayramda aldım telefonu, Fiyatlar 3000 civarı idi, 150 TL çek kullandım 2850 ye geldi.
    Dolar düştü acaba dedim bayramdan sonra fiyatlar biraz geriler mi diye, şuan en düşük 3100 maalesef.
    Anlaşılan bu telefonu 3 bin altına zor satacaklar, şuan ki durum bu maalesef.
    İlk bulduğunuz fırsatta alın derim ben, babalar günü kuponu filan.
  • Arkadaşlar iyi günler sorunum şu google playden herhangi bir oyun veya uygulama indireceğim zaman özellikle büyük boyutlu ekran kapanıp belli bir süre geçince indirme devam etmiyor. Ekran kapanma süresini uzatarak çözüm bulmaya çalıştım. Muhtemelen pil ayarları ile ilgili bir sıkıntı fakat çözümü bulamadım. Başına gelip çözüm yolunu bilen varsa yardımcı olursa sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
  • Merhaba. Mi 9T cihazı satın aldım ikinci el olarak. Bootloader kilidi için arkadaş önceden başvuru yapmış, fakat sanırım daha süresi dolmadığı vakit tekrar açmaya çalışmış ve 627 saat tekrar süre verdi. Başka bir hesapla bu kilit açma işlemini aynı cihaz üzerinde yapsak, bu süreyi düşürebilir miyiz acaba?

★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!-

• Frost05 kullanıcısına yanıt
    Daha da uzar,tavsiyem bekleyin o süreyi

• ★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!-

Merhaba arkadaşlar. Ayarlar - uygulamaları yönet bölümüne girdiğim zaman daha önce indirdiğim ve kullandığım uygulamaların depolama verisi 0,00 olarak gözüküyor. Uygulama detaylarında depolama kısmına tıklayınca "veri yok" yazıyor ve uygulamayla ilgili ön bellek temizliği vb işlem yapamıyorum. Aynı durum bazı sistem uygulamaları ve servislerinde de var. Google da aradım, ayarları kurcaladım ama bir çözüm bulamadım, yardımcı olursanız çok sevinirim. Cihazım Türkiye garantili, miui 11.0.5.0 (QFJMIX) kararlı sürüme sahip.

• Aynı durum bende de vardı şuan ne durumda bilmiyorum ama şöyle yapın marketten https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ceyhan.sets&hl=tr uygulamasını indirip uygulamları yönet kısmına girip istediğiniz uygulamada deneyin birde o kısım android in kendi uygulamalrı yönet şeklinde olduğundan veri temizlersiniz diye düşünüyorum ama orada da uygulamların pil kullanım kısmı farklı veri gösteriyor ilginç şekilde ayrıca normalde devre dışı bırakılamayan bazı uygulamları oradan devre dışı da bırakabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harock -- 5 Haziran 2020; 12:41:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: harock

Aynı durum bende de vardı şuan ne durumda bilmiyorum ama şöyle yapın marketten https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ceyhan.sets&hl=tr uygulamasını indirip uygulamları yönet kısmına girip istediğiniz uygulamada deneyin birde o kısım android in kendi uygulamalrı yönet şeklinde olduğundan veri temizlersiniz diye düşünüyorum ama orada da uygulamların pil kullanım kısmı farklı veri gösteriyor ilginç şekilde ayrıca normalde devre dışı bırakılamayan bazı uygulamları oradan devre dışı da bırakabilirsiniz
    Teşekkür ederim, uygulamayı indirdim ve dediğiniz gibi uygulamaların ön bellek temizliği ve diğer işlemler yapılabiliyor. Peki bu durum neden olur onu merak ediyorum, telefonu 1 ay kadar önce aldım, son sürüme güncelleyip hard reset attım ve her şey yolunda. Tam hatırlamıyorum ama bir süredir böyle garip bir sorunum var.

• Bende bilmiyordum bazı uygulamalarda yapıyor bunu ama olay tamamen miui in salaklığı bırak android in kendi uygulama yöneticisini kullan çözüm bulursam haber ederim ben ilk aldığımdan beri cihazı sıfırlamadan yükseltme yaptım belki ondan dolayı olabilir

• harock kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam. 👍🏻

• 
Sayfa: önceki 10311032103310341035
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.