Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 11 - ANDROID 10 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!-

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
20.316
Cevap
416
Favori
1.193.037
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Xiaomi >> ★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 11 - ANDROID 10 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!-
Giriş
    361 Mesaj

Efsane. Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    ALIENWARE kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Temalar programına az önce güncelleme geldi... Karanlık mod + daha fazla kategori + daha fazla hareketli duvar kağıdı....

Hayırlı olsun

|
    |
    Kilit ekranı için guzel bir tema kopyala yapıştır yapın arama ekranına. Tạm biệt thế giới

|
    |

Redmi Note 9s(6/128) ve bu mi 9T (6/64)

Note9s'te karar kılmıştım fakat bunun tasarımı daha hoş geldi. Ayrıca ekranın super amoled gerçekten çekiyor beni.

Ön kamera konusunda endişelerim olmasa direk bunu alırım diyordum ki biraz araştırınca bazı sorunlar çıkmış. Ön kamerayı buna dahil etmezsek ekran hertz problemi ve batarya beni biraz itti bu telefondan.

Ayrıca Note 9s e göre de yıl olarak eski bir telefon siz olsanız tercihinizi hangisinden yana kullanırdınız ikisinin fiyatı da aynı şuanda.

Garanti bataryayı değişirse cidden iyi bi iş yapmış olur. Garanti bitmeden bi değiştirtmek gerek zayıflamaya başlarsa.

|
    |
    Worawerz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bende senle aynı ikilemde kaldım ama bahsettiğin kamere problemi biraz şans işi diğerleri ise yazılımsal sıkıntılarmış android 10 güncellemesiyle gelmişler telefonun android 9 halinde o sorunlar mevcut değilmiş en kötü güncelleme yapmam beklerim diye düşündüm bugün 9t sipari verdim bakalım ne olucak umarım pişman olmam
    |
    |
    i dont care kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: diabolik3315

Bende senle aynı ikilemde kaldım ama bahsettiğin kamere problemi biraz şans işi diğerleri ise yazılımsal sıkıntılarmış android 10 güncellemesiyle gelmişler telefonun android 9 halinde o sorunlar mevcut değilmiş en kötü güncelleme yapmam beklerim diye düşündüm bugün 9t sipari verdim bakalım ne olucak umarım pişman olmam
    Beklemek istiyorum biraz daha ama zam geldikçe geliyor biraz daha zam gelirse bu telefonda üst limitimin dışında kalacak. Güncelleme bekliyorlar anladığım kadarıyla yakın zamanda bi an önce gelse de gecikmeden alsam diye bekliyorum.

Ben seçildim hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    ALIENWARE kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2043 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ALIENWARE

Arkadaşlar aramızda Miui 12 Global Beta test programına seçilen var mı?
    Seçildim ama henüz güncelleme gelmedi haftaya geleceği söyleniyor.

• Binbaşı
    1430 Mesaj

Senin yüzünden bırakıyorum xiaomi eu romu android 9 indiriyorum
    |
    |
    lazer__ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    kaldırımlarda park edecek yer yok,kafeler dolu,avmlerde kuyruk var,otoparklar dolu,tatil gelince otellerde yer yok, benzinliklerde sıra var,marketlerden millet poşet poşet alıyor,herkeşin elinde aypon var,caddeler lüks arabalardan geçilmiyor,halkpazarlarında iğne atsan yere düşmez,ramazan gelince pide kuyrukları var,millet şans oyunları için sıraya giriyor,starbuckslarda bi kahveye 15 20 lira veriyoğlağ,blek frideylerde alışveriş yapıyorlar,krismislerde çam ağaçları yok satıyor,pazar günleri sinemalarda bilet kalmıyor,kargolarda yoğunluk var, her evde elektrik var,herkesin interneti var, herkesin sosyal medya hesabı var,eskiden fırın yoktu buzdolabı yoktu,yol yabdı,köprü yabdı, avrupada 1 tane domatesi kaç yurolara alamazsınız,nusret'in restoranı hep kalabalık,her sömestrede tatile gidiyorlar ,yaz gelince hep düğün var,hastanelerin yenidoğan birimlerinde yoğunluk var,forumun araba bölümü çok aktif,hurdacılar çöpleri atv ile topluyor,yerli araba gö?lerde,avrupa'da benzini tl çevirince burası daha ucuz,iskandinav ülkeleri battı,avrupadan ilerdeyiz,almanya kıskanıyor, hollanda 3.havalimanını çekemiyor...Ejderya ve smotie ile
  • Yarbay
    2043 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Mordecaí

Rootu at ve işlemci frekanslarını düşür hatta 2 tanesini tamamen kapat +1 saat ekler. Ağır grafikli oyun oynamadığın sürece hissetmezsin 2 çekirdek eksikliğini

• Teğmen
    156 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    abdu55

Günaydın arkadaşlar elim kolum bağlandı benim telefonum ziraat yapı kredi ve akbank uygulamalarının hiçbirine girmiyor açılış ekranında takılıp kalıyor uygulamaları kaldırıp yine yüklüyorum yine aynı bunların bir ortak özelliği olmalı bende öyle bir ayar kapalı olabilir ya da başka bir durum sıkıntı nedir sizce

• Yarbay
    3381 Mesaj

Root ( Magisk) var mı telefonda ?
    |
    |
    abdu55 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    abdu55

Root yok ama gelişmiş ayarlarını falan açmıştım

|
    |
    efebora06 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3381 Mesaj

Uygulamaları komple silip telefonu kapatıp açın ve tekrar yükleyin.

Root yoksa hata vermemesi lazım..
    |
    |

Mobil veri den girmeyi deneyin hocam. Bende de benzer sorun olmuştu banka uygulaması değil ama farklı bi uygulama da giriş yapmaya çalıştığımda Wifi den girmemişti sonrasında tesadüfü mobil veri açık Wifi kapalı halde iken giriş yaptı uygulamaya

|
    |
  • Binbaşı
    1471 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Mordecaí

Hayırlı olsun

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: i dont care

Bu aralar telefon alma düşüncem var. İki telefon arasında kaldım.

Redmi Note 9s(6/128) ve bu mi 9T (6/64)

Note9s'te karar kılmıştım fakat bunun tasarımı daha hoş geldi. Ayrıca ekranın super amoled gerçekten çekiyor beni.

Ön kamera konusunda endişelerim olmasa direk bunu alırım diyordum ki biraz araştırınca bazı sorunlar çıkmış. Ön kamerayı buna dahil etmezsek ekran hertz problemi ve batarya beni biraz itti bu telefondan.

Ayrıca Note 9s e göre de yıl olarak eski bir telefon siz olsanız tercihinizi hangisinden yana kullanırdınız ikisinin fiyatı da aynı şuanda.
    9s nin cezbeden yanı pilini 5000 olması ancak ekranı amoled değil.. Sürekli bakacağın şey ekran olduğuna göre bence 9t daha cazip bu yönü ile... üstelik 9t nin ekranı düz amoled değil süper amoled

Tasarım olarak da 9t çok daha güzel ve kibar..
    9S nin arka kamera tasarımına bak eşek kadar kocaman siyah bi kare var ayrıca çıkıntı olarak da baya yüksek
    Bana göre bu tasarım çok çirkin ve kaba

Ön kamerasında çentik yok ama kullanırken gözüm sürekli takılırdı.

İşlemci kağıt üzerinde 9t den daha iyi gözükse de günlük kullanımda fark edilmez

9t nin ön kamerası hakkında bu forumda hiç şikayet görmedim illaki şikayet eden olmuştur belki ama ben görmedim

Ekran konusunda gördüm birkaç kişi ghost touch sorunu yaşayan.. Onlar da garantiden değiştirdi.. Biraz da elektronik şans işi olabiliyor

Özetle ben tasarım ve ekran farkından dolayı 9T alırdım
    Hatta bi tane daha aldık 9T den.. Beğenmedi bizimkiler 9S yi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazer__ -- 23 Mayıs 2020; 10:51:39 >
    |
    |

Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
bankalar.org
canlı radyo dinle
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,734
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.