Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!- (140. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
26.739
Cevap
309
Favori
1.788.299
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 138139140141142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar kırılmaz cam ne önerirsiniz bu ekran bir kırılırsa mahvoluruz.ekran 1400 TL zaten tel 2000 aldım:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ihsanmx kullanıcısına yanıt
    Amazon global da bile tekli satışı 300 dolar ise, bizimkiler cinden hindistandan toplu alımla çok rahat 250 dolara getirtir. 130 140 dolar kar koyarak satıyorlar. Hay maşallah, memlekette herkes birbirini dudukleme derdinde ne güzel di mi.https://www.amazon.com/Xiaomi-AMOLED-Display-Factory-Unlocked/dp/B07THFLC8P

• Ronaldinho26 kullanıcısına yanıt
    Ekran nerde 1400 tl hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Ronaldinho26

Daha cihaz çok yeni amoled yanığı için. Cihaz baya kalıplı ben m note 3 den geçtim ses ideal mükemmel değil kötüde değil stereo hoparlör yok maalesef.
    Ekran kalitesi gayet iyi şuanda
    stereo olması sorun değil sesi yüksek çıksın yeter bana
  • funkerman kullanıcısına yanıt
    Amoled olduğu için öyle düşündüm pahalı olur min1000 TL olur

• llllxefsanexllll kullanıcısına yanıt
    Bana son ses fazla geldi iki kademe düşürdüm

• quote:

Orijinalden alıntı: llllxefsanexllll

stereo olması sorun değil sesi yüksek çıksın yeter bana

Alıntıları Göster
    Ses yüksekliği çok iyi

• az önce n11 üzerinden çekli mekli totalde 2925+7,50 tl kargoya aldım ...

İptal edip forumda satan arkadaştan almak fiyat olarak daha mantıklı sanırım ...

delta garanti + 128 gb modeli aldım ...

sizce n11 iptal edip forumda satan arkadaştan mı alayım , yoksa bu şekilde kalsın mı ? (Yorumlarınıza açığım , kararsız kaldım)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi melo1903 -- 12 Eylül 2019; 16:26:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ronaldinho26

Amoled olduğu için öyle düşündüm pahalı olur min1000 TL olur
    çinden baktım 600-700 liraya satıyorlar. ama orjinal değildir tabi. orjinali ne olur bilmiyorum.
  • forumda kim satıyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: melo1903

az önce n11 üzerinden çekli mekli totalde 2925+7,50 tl kargoya aldım ...

İptal edip forumda satan arkadaştan almak fiyat olarak daha mantıklı sanırım ...

sizce n11 iptal edip forumda satan arkadaştan mı alayım , yoksa bu şekilde kalsın mı ? (Yorumlarınıza açığım , kararsız kaldım)
    Bence iptal etmeyin mantıklı olanı yapmışsınız, 128 gb kayıtlı cihaz için iyi fiyat

• PearBear kullanıcısına yanıt
    Sağol üstad ,

Şimdi baktım kargo yapmışlar zaten

2006 ' dan beri Sony kullanıyordum artık Xiaomi den devam edeceğiz , yorumun için teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: melo1903

az önce n11 üzerinden çekli mekli totalde 2925+7,50 tl kargoya aldım ...

Hocam garantili kayıtlı evet ama, fazla sanki biraz fiyatı ben 128 liğini sıfır değil 10 gün kullanılmış olanı 1800 liraya aldım letgodan birisi satıyordu. Bozulursada ileride acımam paraya ne yapıyım bir risk aldık .

• llllxefsanexllll kullanıcısına yanıt
    Sefa diye bir arkadaş satıyormuş ,

bende forumdaki yorumlarda okudum .

sayfası buymuşhttps://forum.donanimhaber.com/sefa-ikinci-el-xiaomi-satis--121999466
  • Geniş açı kamerası tekleyen ya da akıcı olmayan var mı?

Bir kamera şekil bozulmalarını düzelt dediğim halde çok eğimli çıkıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben telefonu alalı 1 ay oldu sanırım. IMEI olayına henüz girmedim kayıtsız almıştım. BL kilidini de actirmadim. Bunu simdiden açtırıp 3-4 ay sonra IMEI işlemi yapsam olur mu ? Son olarak GCam öneriyor musunuz ? Önerirseniz son sürümü nedir acaba indirmek için ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cedayroy

Hocam garantili kayıtlı evet ama, fazla sanki biraz fiyatı ben 128 liğini sıfır değil 10 gün kullanılmış olanı 1800 liraya aldım letgodan birisi satıyordu. Bozulursada ileride acımam paraya ne yapıyım bir risk aldık .

Alıntıları Göster
    ikinci elden ziyade gerçi sizinkide sıfır ayarındaymış hayırlı olsun öncelikle ...

Esasında sd855 li bir cihaz düşünüyordum fiyat çok yüksek geldiği için orta segment telefonlara yöneldim ...

ondada kayıtlı mı olsun garantisi olsun mu olmasın mı derken çokça kafam karıştı .

kayıtsız olarak alıp imei kendim atarım orada sıkıntı yok da en azından garanti noktasında bir muhattap olursa ,hiç birşey yapmasa dahi tüketici mahkemesiyle en azından verdiğimizi kurtarırız düşüncesindeyim ama verdiğimiz rakamlar gerçekten yüksek ...

geçen sene eşime yılbaşından önce 2999 tlye migrostan mi 8 aldım ...(ritzy garantiliydi sanırım) amiral gemisiydi sd845 en güncel işlemci vs

bu sene fiyatlar uçtu yine de alınabilecek amiral gemisi telefonlara yakın özellikte bir telefon ...(belki de bana öyle geliyor)

• quote:

Orijinalden alıntı: Belo Betty

Mi9t'yi bizzat Adana-Real teknosa ekstraa mağazasında inceledim. Evet gerek kamera gerek hızı güzel. Ancak tasarımını hiç beğenmedim.
    O yukarıdan fışkıran kamerayıda ha keza.

Kullananlar oraya dikkat etsin, cihazın içine ordan toz alabilir.

Bunun haricinde alınabilir elbette.

mi9se yerine genelde mi8SE tercih edin diyorlar(bende Mi8se kullanıyorum) aralarında pek fark yokmuş.

Note 7 için birşey diyemiyorum seveni kadar sevmeyenide var. yanlız sd660 artık eskidi kanaatindeyim, SD 660 ailesinden daha önce cihaz kullandım 14nm boyutlu işlemci artık oyunlarda ısınıyor ve kenbdini kısıtlıyor.

Soc olarak tabanı 10nm ve SD 710 , 4GB ram oalrak alın ve alternatif olarak meizu x8'i de değerlendirin derim. tam bir f/P

Yinede deneyip görün öyle karar verin

Alıntıları Göster
    zevkler ve renkler tartışılmaz ama telefonun tek eleştirilmeyen ve en çok beğenilen özelliği tasarımı yaw

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volkie -- 12 Eylül 2019; 17:23:3 >

• 2 yıl İthalatçı garantili olarak, n11 mobil uygulamasında şu an 64 gb modeli, 2660 liraya alınabiliyor. (https://urun.n11.com/cep-telefonu/xiaomi-mi-9t-64-gb-6gb-ram-45g-cep-telefonu-P364099405 )

-Forumun çek satış kısmından elektronikte geçerli 75 lira indirimli hesaplar satılıyor, 15 liraya o alınır. 60 lira buradan kar edilir. (https://forum.donanimhaber.com/cek-satis-takas-bolumu--114648771-12293 )

-İş Bankası kredi kartı varsa 50 lira da maxipuan hediye ediliyor. (https://www.n11.com/kampanyalar/is-bankasi-kampanyasi-ile-maxipuan-kazanma-sansi )

2550 liraya mal edilebiliyor gün itibariyle. Hiç bir kampanya, çek hesap vb. kullanılmadan ise 2660 lira. Kayıttır, güncellemedir, devlet yasa mı çıkartmış telefonları mı kapatacakmış derdi olmadan.
    2250 2300 liraya garantisiz cihazlardan almaktan daha mantıklı şu şartlarda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Evrekas -- 12 Eylül 2019; 17:12:11 >

• bende sahibinden üzerinden ankara gökhan gsm den havale sonrası kargo ile mavi mi9t 128gb fason kutu orjinal aksesuarları kayıtsız şekilde 2150tl ye aldım.
    yarın elimde olur paylaşırım burada, en azından ankara dan alacak olanlara refarans olur. imei işini benim evde kullanmadiğim iki tel var onların imeisini atarak kendim yaparım sonra
  • 
Sayfa: önceki 138139140141142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.