Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!- (139. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
26.739
Cevap
309
Favori
1.788.150
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 137138139140141
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SUPERMAN

Arkadaşlar Merhaba G7 den sonra Mi9T veya Mi9 Se veya note7 ye geçilirmi tavsiyelerinize ihtiyacım var bugün almak istiyorum hazır indirim varken
    Mi9t'yi bizzat Adana-Real teknosa ekstraa mağazasında inceledim. Evet gerek kamera gerek hızı güzel. Ancak tasarımını hiç beğenmedim.
    O yukarıdan fışkıran kamerayıda ha keza.

Kullananlar oraya dikkat etsin, cihazın içine ordan toz alabilir.

Bunun haricinde alınabilir elbette.

mi9se yerine genelde mi8SE tercih edin diyorlar(bende Mi8se kullanıyorum) aralarında pek fark yokmuş.

Note 7 için birşey diyemiyorum seveni kadar sevmeyenide var. yanlız sd660 artık eskidi kanaatindeyim, SD 660 ailesinden daha önce cihaz kullandım 14nm boyutlu işlemci artık oyunlarda ısınıyor ve kenbdini kısıtlıyor.

Soc olarak tabanı 10nm ve SD 710 , 4GB ram oalrak alın ve alternatif olarak meizu x8'i de değerlendirin derim. tam bir f/P

Yinede deneyip görün öyle karar verin

• herkese merhabalar.

2000-2200 tl civarına kayıtsız alanlara soruyorum. içinden çıkan şarj aleti 5v-3a, 9v-2a, 12v 1.5a mı? benim aldığımdan 5v-2a lik şarj aleti çıktı da ona göre telefoncudan orjinalini isteyeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -hj-

herkese merhabalar.

2000-2200 tl civarına kayıtsız alanlara soruyorum. içinden çıkan şarj aleti 5v-3a, 9v-2a, 12v 1.5a mı? benim aldığımdan 5v-2a lik şarj aleti çıktı da ona göre telefoncudan orjinalini isteyeceğim.
    evet hocam sıfır açılmamış kayıtsız telefon aldım içinden hızlı şarj destekli orjinal şarj cihazı çıktı 5v 3a
  • Gece telefonu bıraktığımda şarjım 72 sabah 68 ile uyandim normal mi bu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • C0LDWAVE kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam saolun

• quote:

Orijinalden alıntı: Monitour

Gece telefonu bıraktığımda şarjım 72 sabah 68 ile uyandim normal mi bu ?
    Biraz fazla gitmiş ilk sayfada yazan ayarları deneyin derim. Ben bütün ayarları denedim ilk sayfadaki çift kullanırım telefonu türkcell ve türk telekom gece 3'de AOD açık yüzde 39 ile bıraktım telefonu ve sabah 10:30'da telefonu elime aldığımda yüzde 38 şarjı vardı. İnanamadım biraz kurcaladım telefonu acaba AOD şarj yüzdesini uzun süreler boyunca düzgün güncellemiyor mu diye fakat 5 dakika telefonu kurcaladım ve şarjı hala yüzde 38'di. Snapdragon 730 bekleme durumlarında çok iyi iş yapıyor dediler ama bu kadarını beklemiyordum. Snapdragon 855 veya A13 bionic kullanmadım ama şuan ilk günden SD 730 benim oyumu aldı diyebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sirulas -- 12 Eylül 2019; 13:15:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sirulas

Biraz fazla gitmiş ilk sayfada yazan ayarları deneyin derim. Ben bütün ayarları denedim ilk sayfadaki çift kullanırım telefonu türkcell ve türk telekom gece 3'de AOD açık yüzde 39 ile bıraktım telefonu ve sabah 10:30'da telefonu elime aldığımda yüzde 38 şarjı vardı. İnanamadım biraz kurcaladım telefonu acaba AOD şarj yüzdesini uzun süreler boyunca düzgün güncellemiyor mu diye fakat 5 dakika telefonu kurcaladım ve şarjı hala yüzde 38'di. Snapdragon 730 bekleme durumlarında çok iyi iş yapıyor dediler ama bu kadarını beklemiyordum. Snapdragon 855 veya A13 bionic kullanmadım ama şuan ilk günden SD 730 benim oyumu aldı diyebilirim.

Alıntıları Göster
    Hocam güvenlik dışında o dediğiniz ayarları yaptım şarjı bu kadar götüren şey ne merak ediyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Monitour

Hocam güvenlik dışında o dediğiniz ayarları yaptım şarjı bu kadar götüren şey ne merak ediyorum

Alıntıları Göster
    Kurduğunuz uygulamalar olabilir. Ben mesela facebook kullanmam ve onunla ilgili tüm servisleri kapatırım. Biraz araştırın bulursunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Belo Betty

Mi9t'yi bizzat Adana-Real teknosa ekstraa mağazasında inceledim. Evet gerek kamera gerek hızı güzel. Ancak tasarımını hiç beğenmedim.
    O yukarıdan fışkıran kamerayıda ha keza.

Kullananlar oraya dikkat etsin, cihazın içine ordan toz alabilir.

Bunun haricinde alınabilir elbette.

mi9se yerine genelde mi8SE tercih edin diyorlar(bende Mi8se kullanıyorum) aralarında pek fark yokmuş.

Note 7 için birşey diyemiyorum seveni kadar sevmeyenide var. yanlız sd660 artık eskidi kanaatindeyim, SD 660 ailesinden daha önce cihaz kullandım 14nm boyutlu işlemci artık oyunlarda ısınıyor ve kenbdini kısıtlıyor.

Soc olarak tabanı 10nm ve SD 710 , 4GB ram oalrak alın ve alternatif olarak meizu x8'i de değerlendirin derim. tam bir f/P

Yinede deneyip görün öyle karar verin

Alıntıları Göster
    Meizu x8 kullandınız mı?

• Nihayet telefonu aldım problemsiz elime ulaştı kırılmaz cam lazım acil olarak en uygun ve kaliteli nereden edinebilirim ilk sayfada ki birçok ayarı yaptım sistem uygulamaları nasıl sildiniz?

• Az önce forumdan sefa beyden 2238 e 128gb kayıt + kargo dahil almış bulunmaktayım. İnşallah sorunsuz gelir.

Samsung telefondan geçiyorum. Smart switch ile bilgilerimi aktarabilir miyim? Veya başka bir program ile.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MuharremAylar

Az önce forumdan sefa beyden 2238 e 128gb kayıt + kargo dahil almış bulunmaktayım. İnşallah sorunsuz gelir.

Samsung telefondan geçiyorum. Smart switch ile bilgilerimi aktarabilir miyim? Veya başka bir program ile.
    Hayırlı olsun bende sabah msj yazdım ama hala dönmedi
  • KORKMAZ60 kullanıcısına yanıt
    Hocam, sefa bey WhatsAppdan gelen mesajlara genelde en geç yarım saatte dönüyor. Siz nerden yazdınız.

• Imei repair sadece Sim2 ye yapiliyor, bu durumda telefon kayit spresi dolana kadar cift sim sonra tek sim olarak mi kullaniliyor ?

• Arkadaşlar merhaba almayı düşünüyorum amoled yanığı ,sararma vs gibi durumlar varmı ? ses kaltesi nasıl , tel büyükmü ele sığıyormu ?
  • sertay_a kullanıcısına yanıt
    Demek ki burdakiler çok uçuk karla satıyorlar hocam, eyvallah

• ihsanmx kullanıcısına yanıt
    oyleyse fiyatlar cidden cok ucuk 245 de cok uygun geldi dogrusu almanyada 350 euro 128gb si nereye gitsen oyle cinde bile 280dolara bulsan sevin orda 245 nasil oluyor anlamis degilim azerbeycandan tanidigim var oda 900 manata en uygun bulabilmis

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ihsanmx

Demek ki burdakiler çok uçuk karla satıyorlar hocam, eyvallah
    öyle düşünme sonuçta getirende para alıyordur, ayrıca riski üzerine alıyor adam.
  • llllxefsanexllll kullanıcısına yanıt
    Daha cihaz çok yeni amoled yanığı için. Cihaz baya kalıplı ben m note 3 den geçtim ses ideal mükemmel değil kötüde değil stereo hoparlör yok maalesef.
    Ekran kalitesi gayet iyi şuanda

• 
Sayfa: önceki 137138139140141
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.