Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!- (138. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
26.739
Cevap
309
Favori
1.788.309
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 136137138139140
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Önceden kullanıyordum hissedilebilir derece pil tüketiyordu, şimdi nasıl bilmiyorum.Pil azalınca şarja takmadan önce pil tükeminden bakar mısınız % kaç tüketmiş?
  • merhaba arkadaşlar.. bu telefonu almayı düşünüyorum. ama kamerasında ois olmaması çok büyük bi dezavantaj mı? ois in eksikliği belirgin şekilde belli mi? ya da ois destekli samsung galaxy s8 mi alsam?
  • Espa kullanıcısına yanıt
    Hocam şu an yüzde 30luk şarj harcamış gibi gösteriyor ama hiçte öyle kullanmış değil. Çünkü aynı kullanımla dün aldığım değeri aldım ve adguard kurulu değildi. Daha sonra ne olur bilmiyorum ama tam ölçüm yapmak için accubattery indirdim bir de onunla bakıcam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • azizsilin A kullanıcısına yanıt
    Hocam yazılımsal ois olan eis desteği var telefonun. Ve ois den hiç bir eksiği yok. YouTube dan video çekimlerine bakabilirsiniz. Harika stabilize ediyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 128MilyarDolar

Bu cihazda kronik sorun yok fakat güncelleme konusunda görünen o ki üvey evlat. Globali geçtim EU betada bile kaç haftadır güncelleme verilmiyor. Gcam konusunda da pek umutlu değilim note 7 daha kısa sürede stabil gcam e kavuştu. Sanırım sensör ile alakalı anca bu kadar geliştirebiliyorlar.

Alıntıları Göster
    Android 10 ve Miui 11 test denemeleri yapıldığı için güncelleme verilmiyor diye biliyorum.Büyük ihtimalle belki ilk olmaz ama en stabil Mi 9T'ye gelir diye düşünüyorum

• Arkadaşlar garantisiz ve kayıtsız alıcam. Bari aldım mı da güvenilir ve her zaman teknik destek verecek bir yer istiyorum. semers için ne diyorsunuz 64gb 2100tl önerir misiniz (kayıt ücreti ayrıca istemiyorlar)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi By.Ny. -- 12 Eylül 2019; 0:53:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sirulas

128gb kırmızı modeliyle aranıza katıldım. Cihaz çarşamba günü büyük ihtimalle elime ulaşır. Pocophone'dan geçtim ekranına ve çentiğine bir türlü alışamadığımdan dolayı.
    Cihaz bu sabah elime ulaştı. Gün içinde kurulumları yaptım ve gün içinde uzun bir süre kullandım ve deneyimlerimi sizlerle paylaşayım dedim.

Cihaz tasarım olarak bana kalırsa muhteşem. Xiaomi telefon tasarımlarını mi mix 2 ve mi 6'dan beri çok seviyordum ve bu cihazda müthiş bir iş çıkarmışlar. Cihazın kalınlığı boyutu tam ekran olması işçilik ve kullanılan malzemelerin uyumu çok iyi. Flame red modeline sahibim cihazın arka kısmının tasarımı üçlü kameranın yerleşimi orjinal. Moda olan degrade renk tasarımı yerine parçalı kırmızı siyah renklerin uyumu çok iyi tasarlanmış. Dün yapılan apple etkinliğinde ne kadar rüküş telefonlar sunulduğunu gördük bu nedenle telefonumuzun değerini bilelim derim.

İşlemci performansı Pocophone'dan geçtiğim için pek fark yok gibi geldi bana ama MIUI arayüzü Mi 9T'den daha güncel ve daha stabil geldi bana pocophone'a göre. Ama oyun performansında gerisinde kalacağı şüphesiz 845'li cihazlara nazaran.

Parmak izi ve yüz tanıma gayet güzel çalışmakta. Sanılanın aksine pop up o kadar da yavaş değil yüz tanımak için kullanılabilir. Çift tıklayarak ekran açıldığı için zaman kaybı çok değil.

Şarj performansı Pocophone'a çok yakın. Ama çok video izlemedim o konuda Mi 9T daha avantajlı olacaktır.

Ses performansını genel olarak beğendim. Hoparlör ve 3,5mm jack performansı pocophone'dan daha iyi fakat bluetooth kulaklıkda nedense pocophone'nun sesi daha iyi gibi geldi bana. Type C ANC Xiaomi kablolu kulaklık performansı her iki cihazında birebir aynı. O portun ses çıkışında nedense Xiaomi geliştirmiyor sürücülerini. 3,5mm de ANC Xiaomi kablolu kulaklık bluetooth da ise Xiaomi Airdots youth edition kulaklığımı kullandım.

Kameraları deneme fırsatım olmadı.Fırsat bulursam deneyimlerimi paylaşacağım.

• 4 + 4 yasal kullanımda bir de yılbaşı ilr bir 4 ay daha kullanılır deniliyor, tam olarak nedir bu, nasıl oluyor?

• sirulas kullanıcısına yanıt
    Nerden ne kadara aldınız hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: MuharremAylar

Nerden ne kadara aldınız hocam.
    N11'den 128gb aldım garantili 2900 küsürdü. Satıcı techpazar'ı bir konuda beğendim. Ürünü iyi kargolamışlardı ve ürünün kargosunda kendi etiketlerinde görevilinin önünde cihazı açıp kontrol edin gibi uyarıları pakete yapıştırmışlardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sirulas -- 12 Eylül 2019; 1:42:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnizukaSensei

Hocam şu an yüzde 30luk şarj harcamış gibi gösteriyor ama hiçte öyle kullanmış değil. Çünkü aynı kullanımla dün aldığım değeri aldım ve adguard kurulu değildi. Daha sonra ne olur bilmiyorum ama tam ölçüm yapmak için accubattery indirdim bir de onunla bakıcam.
    Hocam o kullanıma bakma tüm internet trafiği adguard üzerinden olduğu için android pili, adguard tuketiyor diye algılıyor. Adguard mukemmel bir adblocker uygulama da, tarayıcı da telefona ne kadar reklam varsa hepsini blokluyor, geçen kara cuma da indirimde ömür boyu premium key aldım oneplusa telefon zaten hızlıydı onunla adete ucuşa gecti.

• Şu telefona hafıza kartı slotu koysalardı S10 Plustan geçerdim. Çentik yok ve sanırım kaviste yok zaten oyunla da işim yok. İnsan bir zaman sonra çentiğine, kavisine, ekran koruyucusuna telefonun sövesi geliyor.

• volkie kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam o zaman kullanmaya devam. Teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: nediyonlasen

Valla hocam garantisiz 1350 tlye note 7mi alsam garantisiz 2000e 64gb mi9tmi bilemedim xda note 7 çıktı çıkalı note 7yi besliyor mi9t cihazı resmen mi8 lite gibi üvey evlat muamelesi görüyor sensör gece hakkını veremiyor diyor arkadaşımda var. Sende birkaç sayfa önce dedinya bu cihazın gcamlı versiyonu bile note 7 kadar fark etmiyor diye haklısın galiba
    Butce de sorun yoksa tabi ki 9T ama bu cihazin oturmasi icin de biraz zaman gecmesi gerekiyor gibi gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: MrOpen

Android 10 ve Miui 11 test denemeleri yapıldığı için güncelleme verilmiyor diye biliyorum.Büyük ihtimalle belki ilk olmaz ama en stabil Mi 9T'ye gelir diye düşünüyorum

Alıntıları Göster
    Guncelleme vermemelerinin miui11 ve android 10 ile hic bir alakasi yok. Zaten hali hazirda Mi 9, 9T pro, Mix 3 gibi cihazlara gelistiriyorlar bu mantikla onlara da guncelleme gelmemesi gerekiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: 128MilyarDolar

Guncelleme vermemelerinin miui11 ve android 10 ile hic bir alakasi yok. Zaten hali hazirda Mi 9, 9T pro, Mix 3 gibi cihazlara gelistiriyorlar bu mantikla onlara da guncelleme gelmemesi gerekiyor

Alıntıları Göster
    Emin değilim ama bunu bir kaç yerde okumuştum ve mantıklı gelmişti.Bu saydığın ürünlerden de dünya genelinde en çok satılan Redmi K20,yani Mi 9T. En çok satılan ürüne ilk desteği vermek daha mantıklı bence. Custom Romlar dahil hiç bir geliştirici güncelleme vermiyor,ki güncelleme vermek zor bir şey değil.4 yıl önce çıkan telefonlara bile hala verdiklerine göre.

• Daha dün aldım hocam gidip gayet güvenilir ve sağlam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ihsanmx

128i nerde 245e veriyorlar merak ettim?
    erbil de. aldırdım ben bir tane kendime. kullanıyorum şuan.
  • Arada telefon çaldığinda kimin aradığınız gorunmuyor kikit ekrani görünüyor sadece kilidi acinca bildirim panelini indirince görünüyor kimin aradığı. Bir de gecenlerde sarj 20 altina inince arka plan siyah oldu dokunmatik calismadi kapatip actim oyle düzelti sizde de var mi boyle sorunlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi egun. -- 12 Eylül 2019; 10:46:13 >
  • Arkadaşlar Merhaba G7 den sonra Mi9T veya Mi9 Se veya note7 ye geçilirmi tavsiyelerinize ihtiyacım var bugün almak istiyorum hazır indirim varken

• 
Sayfa: önceki 136137138139140
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.