Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!- (134. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26.739
Cevap
309
Favori
1.788.142
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 132133134135136
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Garanti varsa gönderin hocam. Bu hiç normal bir durum değil. Vakit geçmeden gönderirseniz direkt cihaz değişimi gibi bir hak tanıyordu sanırım kanunlar. Çok bilgim olduğunu söyleyemem ama.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben vatan bilgisayardan 64 gb. mavi 9t yi fibabanka kredisi ile 6 taksitli olarak Mi band 4 hediyesi ile birlikte 3.500 tl ye aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esendağlı -- 11 Eylül 2019; 10:7:10 >
  • rawkid2 kullanıcısına yanıt
    Garanti yok hocam. Malum yolla aldim. Şans işi iste onceki telefonum mi 5 te o kadar kronik sorun olan bi model oldugu halde hic bi sıkıntı olmadan 3 seneye yakin kullandim. Bundada suanlik bilinen bi kronik problem yok ama ekranda problem çıktı :)

• MuharremAylar kullanıcısına yanıt
    Eyvallah bu şekilde kullanmaya devam edicem şimdilik. İleride belki ekran değişimi yaptırırım.

• funkerman kullanıcısına yanıt
    Ne kadar süredir kullanıyordunuz? Ben de kayıt dışı almayı planlıyorum ama bu gözümü korkuttu baya. Delta garanti gibi ithalatçı garantiler zaten kullanıcı hatası derdi ama Xiaomi belki ilgilenirdi. Eğer tamir için fiyat sorarsanız bir yerlerden bilgilendirir misiniz, önden bilgimiz olsun bizim de.
    İki haftadir falan daha yeni yani. Ekran degisimi 1000 tl hocam ben simdi bi daha tekefon alsam yine garantisiz alırım bu şans işi biraz garanti olup rezil olmakta var o da bi ihtimal. Ben telefonu (128gb) 2100 e aldım 1000 tl degisim olsa 3100 tl yinede garantiliye gore avantajli tabi 2 sene içinde baska bi arıza cikarmazsa :)

Hocam ilanlardan baktım ben de, birçok firma 15 gün içinde çıkan sorunlara karşı birebir değişim öneriyor. Aldığınız yere sorup şansınızı deneseniz bir?

A50 için ekran değişimini Samsung 480 liraya yapıyormuş mesela. Ama bu garantiyle beraber mi harici olarak ücreti mi bilmiyorum.
    Benim aldığım satıcının öyle bi iddiasi yok hocam. Olsa bile ekran jelatinini çıkarmazsan iade alıyorlar. Ya da kontrollu kargoyla yolluyor adam ayni gun sıkıntı olursa iade edersin.

• Hacı selam bu cihazı almayı düşünüyoruzda buda mi8 lite gibi üvey evlat muamelesi görmez değil mi? Sirf bu yüzden 8 liteyi devrettim

• İnternet ten veya sahibindenden alan var mı imei çakılmış 2200-2300 arası 128 güvenilir satici önerisi olan varmı 64 gb 1990 tl hasan baharda

• quote:

Orijinalden alıntı: MuharremAylar

Pro modu öneririm hocam. Zifiri karanlıkta çekilmişhttps://new.reddit.com/r/Mi9T/comments/ctdx08/regular_night_mode_left_vs_pro_mode_with_32/
    32 seconds shutter time

Bende mi 5 ten geçeceğim 2.5 yıl kullandım çok memnundum bir anda sustu. Mi9se alacaktım IMEI atilanlardan küçük olması için iki kişiyi aradım dün bitti dediler bende akşam n11 den siparişi geçtim bu sefer 9t ithalatçı garantili bakalım inşaallah sorun çıkmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: 01Mrt

Mi9 SE de olan imei yazılmış cihazlarda band sorunu var mı bu cihazda?
    Ayrıca imei yazma konusunda bir karmaşa var mı öğrenmek isterim.
    Cevap bekliyorum...

quote:

Mi9 SE de olan imei yazılmış cihazlarda band sorunu var mı bu cihazda?
    Ayrıca imei yazma konusunda bir karmaşa var mı öğrenmek isterim.
  • asures A kullanıcısına yanıt
    Şans hocam çıkarda çıkmayabilirde, güzel telefon ama ben baya memnunum. Sizde memnun kalırsınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: nediyonlasen

İnternet ten veya sahibindenden alan var mı imei çakılmış 2200-2300 arası 128 güvenilir satici önerisi olan varmı 64 gb 1990 tl hasan baharda
    Cihazın yurtdışı fiyatı zaten 300 euro, burada 1990 TL ye nasıl satıyorlar? Çin den mi acaba?
  • 01Mrt 0 kullanıcısına yanıt
    Mi 9 se deki sorun yok band20 gitmiyor.
    İmei konusunda karmaşa yok, çok kolay bir şekilde yapabilirsiniz.
    İlk sayfada yazıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de eşime N11 den aldım. 128 GB (Kırmızı) ithalatçı garantili 2950 TL. Bilgin olsun hocam.
  • minimalist kullanıcısına yanıt
    iraktan fln geliyor 1650 liraya geliyor vergisiz 1700 diyelim uasitmasi vs gerisi kar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Beyler telefonu henüz imei kaydettiemedim.8 aylık süreci kullanacağım

Hattım turktelekom, cihazı tanımadğı için 4,5 g servislerinden yararlanamıyorum.mesela 4.5 g internet paketi satın alamıyorum. Bu durumun çözümü varmıdır

• 
Sayfa: önceki 132133134135136
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.