Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!- (130. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.739
Cevap
309
Favori
1.788.236
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 128129130131132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    https://www.mi.com/tr/service/wheretobuy/

Kendi sitelerinde yetkili satıcı olarak linkteki mağazalar görünüyor. Benim anladığım ve bir firmadan öğrendiğim; bir çok resmi (ya da yetkili diyelim) dağıtıcı var ve bu dağıtıcılar Xiaomi Türkiye Garantili olarak satıyorlar. Garantilerini ise Genpa sağlıyor dediler.

Fakat, ne kadar doğru bilemiyorum. Bende tam anlamıyla çözemedim maalesef.
  • Merhaba dostlar tam uyumlu ekran koruyucu ve kılıf öneriniz var mı paketin içindeki yeterli midir yoksa alternatif almalimiyim kamera çizilmesi hakkında korkularım var

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kamera için bu koruyucu kullanıyorum tam oturuyor güzel

Xiaomi Redmi K20-K20Pro-Mi 9T-Mi 9TPro Yüksek Çözünürlüklü Kamer 26,13 TL yerine 21,13 TL
    https://urun.n11.com/ekran-koruyucu/xiaomi-redmi-k20-k20pro-mi-9t-mi-9tpro-yuksek-cozunurluklu-kamer-P364339360

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Peki ekran için ne önerirsiniz çarşıda birinde bulabildim ama düz cam olduğu için kenarları hem tam oturmadı hem de hava kaldi

• Averell Dalton kullanıcısına yanıt
    Yeni link

https://www.facebook.com/groups/408315216710215/

• hako7445 H kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam siz grubun yöneticisi misiniz? Önceki grup neden kapandı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Averell Dalton -- 10 Eylül 2019; 10:17:40 >
  • Merhaba arkdaşlar,

Xiaomi mi 9t modeline ben de dün itibari ile kullanmaya başladım. Bu telefona iphone 7 den geçtim.
    Öncelikle kolay kolay telefon değiştirmem bir önceki telefonum iphone 5 di. Fakat tatilde ekranı kırdığım dönem telefondan soğuyup telefon araştırırken kanıma girdi bu model. Ekranı yaptırdıktan sonra sattım mi 9t aldım türkiye garantili.

Öncelikle telefonun kamerası bence iphone 7'den iyi.
    Keza pil ömrü efsane diğerinin yanında.

Telefon hızlı ona laf yok. Fakat bence androidin optimizasyon sorunları var. Şöyle anlatayım.
    İos da bir işlem yaparken nispeten efektler yavaş ama hep aynı hızda.

Bu telefon resmen uçuyor ama tam ekran uygulamalarından çıkarken bir anlık bir aksama o bütün hızı gölgeliyor.
    ios android karşılaştırmasına daha fazla girmeyeceğim ama bu husus dikkatimi çektiği için paylaşmak istedim.

Bence bu fiyata alınır gönül rahatlığı ile. İlk android telefonum olduğu için izlenimlerimi kullandıça paylaşırım.

Aman iphone dan geçecek arkadaşlar yedeğinizi google drive a alıon kesin.
    Ben almadan geçtim elimdeki yedeği bir şekilde programla tanıtrırım diye.

Telefon defterini vcf dosyası olarak buluttan aldım. Gerçi o da iş gördü çünkü gereksiz uygulamalar silinsin istediğimden sadece telefon numaralarını almak istiyordum.

• https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/dev-xtrme/
    Bunu deneyin arkadaşlar içersinde xml dosyalari olusturabiliyorsunuz geceportresi gunduzportresi gecemanzara vs...zevkinize göre reçeteler olusturun onlarca ayar seçeneği var keskinlik parlaklik vs. Ayarlanabiliyor özellikle gece müthiş işler çıkartıyor gören ağzı qcik kalıyor bu konuda supheniz olmasın .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusuftaner -- 10 Eylül 2019; 10:41:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusuftaner

https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/dev-xtrme/
    Bunu deneyin arkadaşlar içersinde xml dosyalari olusturabiliyorsunuz geceportresi gunduzportresi gecemanzara vs...zevkinize göre reçeteler olusturun onlarca ayar seçeneği var keskinlik parlaklik vs. Ayarlanabiliyor özellikle gece müthiş işler çıkartıyor gören ağzı qcik kalıyor bu konuda supheniz olmasın .
    Suan bende kurulu olan gcam bu zaten ama gelistirilmesi gerekiyor yine de sani1ny, urnyx gibi modlardan daha iyi.

• quote:

Orijinalden alıntı: 128MilyarDolar

Peki anladigin kadariyla sistemin bugunden itibaren imei atilan cihazi nasil tespit edecegini aciklayabilir misin?

Onceden alip imei atsaydin sikinti yoktu ama suan yasa yururluge girdi ve atamiyorsun???

Alıntıları Göster
    Hocam sakin olun. Benim teknik bilgim yok, teknik bilgime dayanarak vs gibisinden bir ibare de kullanmadım. Kanunda yazana göre konuştum.

GEÇİCİ MADDE 6 – (1) Kurumun MCKS’sinde kayıtlı olmakla birlikte bu maddenin yürürlüğe girdiği tarihten önce elektronik kimlik bilgisi değiştirilmiş olan cihazlar ile Kurumun uluslararası dolaşım hizmetleri çerçevesinde yaptığı düzenlemelere uymayan cihazlara elektronik haberleşme hizmeti verilmesi dört ay içinde engellenir.

Dediğiniz gibi bu tespit edilir edilemez vs. bunu bilmiyorum ama kanun da yazan bu. O yüzden ikilemde kaldım bende. Yoksa uygun fiyata bulmuştum alacaktım.

• arkadaşlar merhaba,
    ben de mi9t aldım. ilk defa ios dışında bir işletim sistemi kullanıyorum. öncelikle biraz telefonu öğrenmem gerekiyor.
    anladığım kadarıyla ios'teki jailbreak'in karşılığı bunda root. bununla ilgili detaylı bilgi sahibi olabileceğim sayfalar önerir misiniz?
    ayrıca ilk olarak merak ettiğim sorular

1. jailbreak'te telefon güncellendiğinde silinip tekrar garanti kapsamında olabiliyordu bunda da aynı şey geçerli mi?
    2. jailbreak'teki tweak dediğimiz uygulamaların karşılığı burda apk mı?
    3. jailbreak yapabilmek için ios sürümünün önemli olduğu gibi bunda da miui veya android sürümünün önemi var mı?
    4. işlemler esnasında cihazın çöp olma riski var mı?
    5. son olarak da ilk defa bu sistemi ya da bu telefonu diyeyim kullananlara önerileriniz var mı?

ilk sayfayı okudum ancak bütün 130 sayfayı okuyamadığım için yazmak istedim.

şimdiden teşekkürler.

• gan140 G kullanıcısına yanıt
    Kimden aldınız hocam?

• Arkadaşlar hangi satıcıdan almamı önerirsiniz varmı güvenilir? Kayseride elden satanlardan alacamda 2300-2400 istiyor 64de

• nevermore78 N kullanıcısına yanıt
    Hocam bizim ülkede hemen herşey anlık değişiyor bende alırsam cihazı bekleme taraftarıyım 8 ayda belki daha sağlıklı yöntemler çıkar.

• quote:

Orijinalden alıntı: yusuftaner

https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/dev-xtrme/
    Hocam hangi sürümü indirelim

• Ayyıldız’dan (sahibindendeki) 6/128 Mavi rengini 2100 TL’den kontrollü kargo şeklinde,geçen hafta sipariş vererek, bugün teslim aldım. İstanbul’a haftasonun da girmesi sebebi ile neredeyse 1 haftada geldi. Öncelikle Ayyıldız ‘a 30 TL kargo parasını gönderiyorsunuz. Ürün PTT şubesine geliyor. Bilgi mesajından sonra şubeye gidip ürünü açıp kontrol edip o şekilde teslim alıyorsunuz. Bende sorun çıkmadı. Tavsiye ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BLacKeLDiaBLo -- 10 Eylül 2019; 12:50:57 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BLacKeLDiaBLo kullanıcısına yanıt
    sarj aleti kutu durumu nedir burdan alan baska bir arkadas 18w kendi sarj aleti cikmadi demisti

• quote:

Orijinalden alıntı: Brgst

sarj aleti kutu durumu nedir burdan alan baska bir arkadas 18w kendi sarj aleti cikmadi demisti
    Kapalı kutu 100 TL daha pahalıydı(aslında 10 dolar ama işte son alıcıya 100TL oluyor). Ben de gerek görmedim. Hızlı şarj aleti midir anlamam açıkçası... Gelen ürün bu;

★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!-
    ★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!-

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• BLacKeLDiaBLo kullanıcısına yanıt
    18 watt bu kendi sarj aleti ilginctir birine baska sarj aleti vermislerdi fiyatlar bence hala bir tik inebilir 1.5 ay once kirmizi 128gb 2100 almistim istanbul ici hic acilmamis kutu

• 
Sayfa: önceki 128129130131132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.