Şimdi Ara

Xiaomi mi 9T/9T Pro/K20pro/Note 10/Note 8/Note 8 Pro/Note 7/mi 9/9lite/A3 (Uygun fiyat) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
339
Cevap
127
Favori
82.174
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Adana İlan Türü #Satılık Kondisyon #Sıfır
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ilk telefonumuzu aldık. Sorunsuz bir şekilde 2 günde geldi, teşekkür ederim baver hocam. Gonul rahatlığıyla alabilirsiniz.

Xiaomi mi 9T/9T Pro/K20pro/Note 10/Note 8/Note 8 Pro/Note 7/mi 9/9lite/A3 (Uygun fiyat)Xiaomi mi 9T/9T Pro/K20pro/Note 10/Note 8/Note 8 Pro/Note 7/mi 9/9lite/A3 (Uygun fiyat)

• Çoğu arkadaşımız gibi bende burada yazılan yorumları okuyarak telefon almaya karar verdim ,

NOTE 8 almak için kendisiyle irtibata geçtim ve bütün sorularıma hiç sıkılmadan cevap verdi

Çarşamba günü ödemesini yaptım ve 1 saat içerisinde kargoya teslim etti , takip numarasını da bana bildirdi.

Kargom 2 gün sonra elime ulaştı.

Gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz.

Buradan kendisine tekrar teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cagataytr -- 7 Şubat 2020; 21:50:27 >
  • Mi Note 10 almak için iletişime geçtim, sağolsun çok yardımcı oldu oldukça ilgili bir satıcı tüm sorularımı tek tek cevapladı. Alışverişi normalde cumartesi günü gerçekleştirecektik ancak ben şehir dışında olduğumdan dolayı pek müsait olamayınca bugüne kaldı, bu süre içerisinde yine iletişim halindeydik. Bugün havale işlemi gerçekleştirdikten yarım saat sonra kargoya teslim etti ve takip numarasını gönderdi. Ürün elime ulaştıktan sonra ürün görselleri ile birlikte mesajı editleyeceğim.

Ekleme:
    Xiaomi mi 9T/9T Pro/K20pro/Note 10/Note 8/Note 8 Pro/Note 7/mi 9/9lite/A3 (Uygun fiyat) Xiaomi mi 9T/9T Pro/K20pro/Note 10/Note 8/Note 8 Pro/Note 7/mi 9/9lite/A3 (Uygun fiyat) Xiaomi mi 9T/9T Pro/K20pro/Note 10/Note 8/Note 8 Pro/Note 7/mi 9/9lite/A3 (Uygun fiyat) Xiaomi mi 9T/9T Pro/K20pro/Note 10/Note 8/Note 8 Pro/Note 7/mi 9/9lite/A3 (Uygun fiyat)

Telefon sorunsuz bir şekilde elime ulaştı. Gayet özenli kargoda hasar almayacak şekilde paketlenmiş, fotoğraflarda görüldüğü gibi kapalı kutu olarak gönderdi sağolsun. Gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zhongli -- 12 Şubat 2020; 22:57:18 >

• Mi9T modeli telefon almak için görüştük. Alışveriş sırasında, öncesinde, sonrasında çok yardımcı oldu. Her zaman bilgi verdi. Buradaki yorumlara bakarak seçtim ürün almaya karar verdim. Güven konusunda hiç problem yaşamadım. Her şey için teşekkürler. Umarım önümüzdeki zamanda tekrar alışverişimiz olur.
  • Edit: Baver Bey ile görüştüm, kendisi hemen dönüş sağladı, bir adet note 10 pro sipariş edildi. Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iNFeRNuS -- 15 Şubat 2020; 20:24:34 >
  • Kendisi çok ilgili bi satıcı teşekkür ediyorum kendisine :)

• Bir adet Xiaomi Mi Note 10 Pro alındı. Kendisi gerçekten çok ilgili, esprili ve iyi niyetli birisi. Çok hızlı bir şekilde kargoya verdi. Kargo elime ulaşınca fotoğraflarını editle ekleyeceğim.
  • İkinci telefon olarak arkadaşıma mi9T aldım on numara insandır her türlü yardımcı olur
  • Xiaomi mi 9T/9T Pro/K20pro/Note 10/Note 8/Note 8 Pro/Note 7/mi 9/9lite/A3 (Uygun fiyat)

Baveran'dan aldığım cihaz elime ulaştı. Teşekkürler.
  • Baveran arkadaşımızdan bir adet note 8 bir adette mi note 10 aldım telefonlar sıkıntısız şekilde elime geçti,tüm sorularınızı eksiksiz cevaplıyor kendisi yardımsever ve yaptığı şeyin arkasında bir insan kesinlikle tavsiye ederim.
  • Baveran dostum diye girmek istiyorum çünkü o bir satıcıdan da öte iyi bir karakter, çok iyi bir insan. Kendisinden eşim için Note 8 aldım. Başından sonuna dek her an ilgilendi, yardımcı oldu. Cihazda her hangi bir sorun yok. Kayıt işlemlerini her şeyini hallettik. Güvenerek ve samimiyetle alabilirsiniz. 3-5 kuruş için de sakın başka bir yerlere gitmeyin. Bu kardeşim işini çok iyi yapıyor. 😊 👑

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gultekin05 -- 21 Şubat 2020; 18:2:4 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Görüşme sağlandı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A N K A R A -- 22 Şubat 2020; 18:21:5 >
  • Bende perşembe günü bir adet mi note 10 pro aldım arkadaştan, Ürün C.tesi günü elime sorunsuz bir şekilde geçti. Çok saolsun yardımlarını esirgemedi
  • Merhaba herkese. Ben de buradan gördüğüm yorumlar üzerine Baver kardeşimden mi note 10 pro sipariş ettim. Sağolsun her konuda yardımcı oldu. Her sorumu cevapladı. Telefonu da sipariş verir vermez hemen kargoladı. İki gün içinde sapasağlam geldi cihaz. Hiçbir sorun çıkmadı. Baver kardeşimden telefon almak isteyenler bir dakika bile düşünmeden alsın. Bu zamanda böyle güvenilir insan bulmak zor 😀😀

• Oneplus 7t pro var mıydı acaba? Şansımı deneyeyim dedim

• Nedense mesajı guncelleyemedim. Özelden görüştüm kendisiyle. Teşekkürlerimi iletiyorum

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.