Şimdi Ara

Xiaomi mi 9T/9T Pro/K20pro/Note 10/Note 8/Note 8 Pro/Note 7/mi 9/9lite/A3 (Uygun fiyat) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
339
Cevap
127
Favori
82.174
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Adana İlan Türü #Satılık Kondisyon #Sıfır
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kendisinden mi9t pro aldım telefon Kapalı kutusunda geldi havale yaptığım an kargoladı ilgilendi şimdide kayıt işlemi için ilgileniyor dürüst samimi düzgün bir insan kendisi kesinlikle tavsiye ederim bu kadarını tahmin etmemiştim.Gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uzanwaper -- 11 Ocak 2020; 13:57:56 >
  • Redmi note 8 in siyah rengi var mı bu arada imei ileride sıkıntı çıkarır mı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • BaverAn arkadaştan bir adet telefon aldım. Gerçekten on numara, ilgili, hoş sohbeti olan bir arkadaş. Bir çok satıcı, konuşurken zoraki konuşur fakat Baver gerçekten çok ilgili bir satıcı. Aklınızdaki bütün sorulara sıkılmadan gerçekçi ve samimi cevaplar veren kıymetli bir arkadaş. Gözünüz kapalı alışveriş yapabilirsiniz. Bundan sonra telefon ihtiyacım olduğunda iletişime geçeceğim tek kişi.
    Hayırlı bol kazançlar. Cihaz alan arkadaşlara da şimdiden hayırlı olsun. Güle güle kullanmak dileğiyle. İyi forumlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Buradaki yorumlardan yola çıkarak Baver Bey'den mi note 10 pro satın aldım. Ödemeyi yaptıktan hemen sonra kargo takip numarasını gönderdi. Telefonum kapalı kutu olarak geldi. Kendisine teşekkür ediyorum

• Merhabalar....

Telefonum sıkıntı çıkarmıştı ( Redmi Note 4X ) Baver kardeşimin konusunu gördüm yazdım hemen. Cumartesi olmasına rağmen bir koşu telefonu kargoya yetiştirdi sağolsun. Pazartesi sorunsuz elime ulaştı ( Redmi Note 8 )
    İlgili sevecen bir kardeşimiz bundan sonra ki ihtiyaçlarımda ilk arayacağım kişi Baver olacak. Telefonun Bootloader kilidini açtım TWRP ve Mi rom yükledim şuan sorunsuz kullanıyorum teşekkürler bol kazançlar kardeşim.
  • Baver hocamdan mi note 10 aldım. Çok ilgili ve dürüst satıcı. Kargo paketlemesi çok iyiydi, iki günde geldi. Telefonu gören herkes hayran oldu. Mi note 10 u ve baver beyden almanızı tavsiye ederim.
    Xiaomi mi 9T/9T Pro/K20pro/Note 10/Note 8/Note 8 Pro/Note 7/mi 9/9lite/A3 (Uygun fiyat)
    Xiaomi mi 9T/9T Pro/K20pro/Note 10/Note 8/Note 8 Pro/Note 7/mi 9/9lite/A3 (Uygun fiyat)

• Eşime almış olduğumuz k20 pro 8gb/256gb olan cihazı yaklaşık 2 haftadır sorunsuz kullanıyoruz. Aklınıza gelen her şeyi sorabileceğiniz bir satıcı. Siz soruyu sormadan cevaplar geliyor ve aklınızda soru işareti bırakmıyor. Muhtemelen son alışverişimiz olmayacak. Teşekkürler.

• Baveran hocamdan mi note 10 pro aldık. kendisi, almadan önce ve aldıktan sonra dahil tutumu davranışı ilgi alakası on numaradır. Cihaz zaten en iyilerden. Teşekkürler.
  • Mi note 10 inceleme aşamasındayım , baveran hocama merak ettiğim soruları sordum çok yardımcı oldu, umarım en yakın zamanda alışveriş yaparız :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrCaner -- 2 Şubat 2020; 17:9:21 >
  • Baver kardeşimden Mi 9 t prodan sonra ikinci kez mi note 10 promu teslim aldım. Kendisi gerçekten 10 numara satıcıdır. Gözünüz kapalı alışveriş yapabilirsiniz her konuda fazlasıyla yardım eder..bilmediğim birinden almaktansa gerekirse 100 tl fazla verir yine kendisinden alırım.

• xiaomi Redmi note 7 128 Gb Beyaz renk var mı?
  • Çok ilgili bir satici, 1-2 saat icinde kargo islemini yapti.Söylendiği gibi sifir,kutulu,jelatinli geldi.

Teşekkürler

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.