Şimdi Ara

Xiaomi mi 9T/9T Pro/K20pro/Note 10/Note 8/Note 8 Pro/Note 7/mi 9/9lite/A3 (Uygun fiyat) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
339
Cevap
127
Favori
82.174
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Adana İlan Türü #Satılık Kondisyon #Sıfır
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eşe dosta derken 4. cihazı aldım kendisinden. 10 numara 5 yıldız bir insan, sohbeti güzel, yardımcı olmaya hazır. Tereddütsüz alışveriş yapabilirsiniz.
  • Elinde olmayan bir cihaz için bile yardımcı oldu, çok ilgili bir arkadaş.
    Kargo bekleniyor.
  • 2. 9t siparişini veriyoruz hayırlısıyla kendisi 10 numara insan güvenilir satıcıdır. Önümüzde ki aylarda da bi note 8 düşünüyoruz bakalım
  • Telefonu 1 hafta önce teslim aldım mi 9t sorunsuz kullanıyorum, almayı düşünenler çekinmeden alsın güvenilir satıcı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mi9t pro bugün elime ulaştı telefon süper herşey anlatıldığı gibi.

Ama ben telefon haricinde Baveran dan bahsetmek istiyorum. Kendisini zerre kadar tanımıyordum fakat tanıdığıma çok mutlu oldum.

İnanılmaz ilgili bir satıcı çok yardımcı oldu bana İstanbul'a yolun düşerse abi kesinlikle misafirim olmanı isterim. Hiç düşünmeden alışveriş yapabilirsiniz çok güvenilir bir insan.

Xiaomi mi 9T/9T Pro/K20pro/Note 10/Note 8/Note 8 Pro/Note 7/mi 9/9lite/A3 (Uygun fiyat)
    Xiaomi mi 9T/9T Pro/K20pro/Note 10/Note 8/Note 8 Pro/Note 7/mi 9/9lite/A3 (Uygun fiyat)

• Efsane mi9t

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Baver Kardeşimizden mi 9t almıştım 1.5 hafta oldu herhangi bir problem yok baver satış öncesi nasıl ilgilyse satış sonrasıda aynı derecede ilgiye sahip kendisine tekrar teşekkür ederim
  • Yanina kardeşini de aldık. Yine sorunsuz bir alışveriş oldu teşekkürler

• Bugün 3. mi9t proyu aldim kendisinden. Gecenlerde attigim mesajdaki Söylediğim hersey tekrardan geçerli. Kendisine birkez de burdan tesekkur ederim.

• Redmi note 8 aldım, on numara satıcı, benden çok ilgilendi kargo durumlarıyla bile. Tereddütsüz alışveriş yapılabilecek bi arkadaş. Artık eşe dosta almaya başlarız. Hayırlı satışlar olsun.

• Baver Hocam teşekkür ediyorum her şey için güzel bir alışveriş oldu.
    Mi Not 10 aldım elime ulaştı her şey dediği gibi sorunsuz sıkıntısız bitti alışveriş.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.