Şimdi Ara

Xiaomi Mi 9T 64Gb 2.543,04 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
2.144
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• rezerve
  • Alacak olanlar 2 saat içinde almazsa %4 bitecek axess ayarlamaya çalışın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Resmi xiaomi garantilileri 2700 değil mi zaten?

• Fiyatlar artmazsa 11.11 de Xiaomi Türkiye garantililer bu fiyata alınabilecek .

• 6.39 inch ekran boyutu diyor...Benim 7 inch tablet kadar neredeyse...Telefon için çok büyük değil mi ebat?
  • D@rbeli M@tk@p kullanıcısına yanıt
    Hocam ekran gövde oranı yüzde 90a yaklaşık olduğu için o kadar büyük değil. Geçen senenin 5.5 inç telefonuyla aynı boy ve ene sahip.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • MuharremAylar kullanıcısına yanıt
    Eyvallah kardeşim...
  • BuZ-MaViSi kullanıcısına yanıt
    İthalat garantili olanları da 2.400e kadar düşer diye tahmin ediyorum. Elektronik arayışında olan çoğu kişi 11 11i bekliyor ama o gün de stoklar yetmeyebiliyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • redmi note 8 pro 128 gb mı yoksa bu mu? pop up benim için önemli değil. redminin 8t modeli gelirse onda nfc olacakmış. bu durumda redmiye sanki daha yakınım sizlerin fikri nedir?
  • gittigidiyorda bu fiyata iniyor sık sık. bir gün kazananlar kulübü indirimi diye düşürüyorlar bir gün telefon indirimi diye düşürüyorlar. şu an migrosta 2700 lira xiaomi türkiye garantili vade farksız 10 taksit. kutunun içinden kulaklık da çıktı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gramatik -- 24 Ekim 2019; 1:10:48 >
  • eskikarateci kullanıcısına yanıt
    Hocam mi 9t süper amoled, note 8 pro ips lcd. O yüzden ben mi 9t tercih ettim. Ama note 8 pro'nun işlemcisi daha önde.
  • MuharremAylar kullanıcısına yanıt
    Snapdragon varken mtk işlemci alınmaz ama mtk işlemcide gayet iyi skorlar alıyor. Mi 9t daha pahalı ve hafıza kartı desteği yok. Ek olarak note 8 proda 64 mp arka kamera mevcut daha iyi sonuçlar elde edebilir. Mi 9t daha çok tasarım ve ekran olarak güzel.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.