Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Xiaomi Mi 9'un global versiyonu tanıtıldı, Avrupa fiyatı açıklandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
44
Cevap
1
Favori
3.322
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> Xiaomi Mi 9'un global versiyonu tanıtıldı, Avrupa fiyatı açıklandı
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    189 Mesaj

şayomi 2 yıldır kullanan arkadaşım var hiçbir sıkıntısı yok gayet memnun
    aplle veya samsungla karşılaştırılacak bi cihaz değil evet fiyat olarak onların yarı kadar
    p 20 de güzel cihaz ama alıp kullanan görmedim sanki oda bu fiyat politikası ile aplle samsung u takip eder yavaştan ya batar ya fiyatları aşşağıya çeker yoksa bu piyasada işleri zor
    |
    |
    Mobil Uzman kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bilgiye dayalı bir yorum değil bu. Youtube'daki şarj testlerini izledin mi hocam? 3400 mah'lık Mi 9, 4100 mah'lık Exynos'lu S10+'tan daha iyi pil ömrü sunuyor. SD855 7nm tam bir teknoloji harikası. İşlemcinin güç tüketimi, eskisine göre tam %40 daha düşük.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cleancoder -- 25 Mart 2019; 3:39:27 >
    |
    |
    dodofran kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam performans olarak hiç yarı kadar falan değil. Aksine Xiaomi'nin en büyük kozu uygun fiyata, yüksek performans sunması. Yotube'da izleyin. SD855'li Mi 9, Exynos'lu S10+'tan daha hızlı çalışıyor. Sadece IP sertifikası gibi birkaç özellikten kısılmış onlar da hayati şeyler değil. Huawei bana Android dünyasının Apple'ı gibi geliyor ısınamıyorum. İşlemcileri de Snapdragon kadar iyi değil zaten, çok pil tüketiyor.
    |
    |
    Fthcyr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    68 Mesaj
    Xiaomi Mi 9 ve Samsung Galaxy S10+'ın pil performans testini merak eden varsa buyrun buradan seyredebilir;https://www.youtube.com/watch?v=_ka_mB7z0Ak
    |
    |
  • Yüzbaşı
    741 Mesaj

iyi de ben zaten exynos tan daha iyi değil demedim ki? yazdığımı tekrar okursan daha iyi anlarsın. günü kurtarmaya yönelik dedim.
    sabah prizden alıp akşam eve geldiğinde şarja takıcaksın yani durum bu.
    |
    |
    cleancoder kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
üniversite
Mobilya Takımları
Masal
haberler
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,203
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.