Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 9 SE ★ Ana Konu (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.573
Cevap
55
Favori
281.543
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar telefonu ikinci kez şarja taktiktan sonra aldığım ekran süresini ve açık kalma süresini paylaşıyorum. Normal kullanımda aldığım veriler bunlar.
    ★ Xiaomi Mi 9 SE ★ Ana Konu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Wi-Fi ile kullanımda ekran süresi:

https://ibb.co/K7g38rs

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Çirkinlik Ne Kadar Kolay -- 11 Mayıs 2019; 20:44:56 >
  • Çirkinlik Ne Kadar Kolay Ç kullanıcısına yanıt
    Ekran açıkken nele4 yaptınız hocam ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • malum metod ile... IMEI işlemini hallettiren oldumu ?

teorik ile anlatım ile işlemin kesin olduğu farklı bir durum

eğer imei yazdıran oldu ise... arkadaşlardan şunu rica ediyorum

ikimici sim yuvasına simi takarak arama ve aranma - mobil data ve wifi işlemlerini kontrol edebilirler mi ?

mümkün ise sonucu bana cevab şeklnde yazın.. tüm mesajları okuyamıyorum

sorun yok ise 2. sime internet için kullandığım sim i takacağım.. mobil wifi den kurtulacağım

extra bir istek.....

mi9se .. daha doğrusu snapdragon 7xx serisinin wifi bandı 700mb. sd660 vb grub ise 200mb diye sitesinde okuduğumu hatırlıyorum
    dolayısı ile mi9se nin wifi gücünü ve performansını kontrol edebilmek istiyorum.

bildiğiniz metod - yöntem - yazılım varsa onu da paylaşır mısınız ?

BT olarak note3pro dan 1 tık iyi... ama bu değerlendirmem eski kulaklığım ve yan odaya geçerek yapılan pratik de aldığım sonuç
  • Bu telefonun batarya performansı mi 5 ile ayni. Bende mi5 i ilk aldığımda mobil veri de 6 saat wifi de 8 saat süreler alıyordum. Tavsiyem hizli sarji sadece gerekli durumlarda kullanın yoksa 1 seneye batarya performansı düşmeye başlayacaktır.

• tosuntosun T kullanıcısına yanıt
    Evet iki sime de imei atıldı. İki sim de aktif olarak kullanılıyor. Şehirler arası yolculukta bir operatörun çekmediği yerde ayarlardan internet hattını diğer hatta çeviriyorum. Yani hem arama hem mobil veri anlamında bir sorun yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: arifakinti

Evet iki sime de imei atıldı. İki sim de aktif olarak kullanılıyor. Şehirler arası yolculukta bir operatörun çekmediği yerde ayarlardan internet hattını diğer hatta çeviriyorum. Yani hem arama hem mobil veri anlamında bir sorun yok.
    o zaman hep birlikte OLEY OLEY OLEYYYY diyoruz ama kesinlikle timsah yürüyüşü yapmamm... baştan belirteyim

mahsuru yok ise kim attı imei ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: A.kaanalper

Ekran açıkken nele4 yaptınız hocam ?
    Chrome, YouTube, oyun, uygulama.

• quote:

Orijinalden alıntı: tosuntosun

o zaman hep birlikte OLEY OLEY OLEYYYY diyoruz ama kesinlikle timsah yürüyüşü yapmamm... baştan belirteyim

mahsuru yok ise kim attı imei ?

Alıntıları Göster
    Semers İletişim mecidiyeköy şubesi Hüseyin bey Ayrıca benim cihazım Türkiye de ilk imei atılan Mi9 se

• quote:

Orijinalden alıntı: arifakinti

Semers İletişim mecidiyeköy şubesi Hüseyin bey Ayrıca benim cihazım Türkiye de ilk imei atılan Mi9 se

Alıntıları Göster
    yani şunu mu demek istiyorsun...

eğer hata yapsalardı ilk çöp tlf senin mi olacak tı

semers ile tlf u almadan önce çok konuştum... bi türlü mavi gelmedi oraya.. dolayısı ile meccuren başkasından aldım

kısmet

• Telefonu 3. kez şarj ettim şu an ekran açık kullanım 7 saati geçti ve şarjım yüzde 19. Fazlasıyla tatmin edici bir süre.

• Kamera performansı ile ilgili henuz herhangi bir kullanıcı yorumu yok. Gece modu, düşük ışık koşullarında performansı, ois var mi, tele foto bokeh efekti, selfy kamerasi vs.

• Dün semers iletişimden siyah modeli aldım. Konuda mesajla sorularıma cevap veren arkadaşlara çok teşekkür ederim. Iphone se'den bu cihaza geçtim. Köy yolundan 4 şerit otobana çıkmış gibiyim. İlk kez android kullanıyorum klavye hariç tema uygulamalar vs hiç zorlanmadım.

Telefon inanılmaz şık iphonedan geri kalır yanı yok.

Amoled ekran çok hoşuma gitti farklı bir boyut.

Telefon çok hızlı ilerleyen zamanlarda böyle devam eder mi bilmem ama kasılacak gibi durmuyor.

Parmak izi gayet hızlı. Ekran koruyucu uyguladım buna rağmen açılmadığı olmadı. 3 yıldır iphone se'de şifre giriyordum. Parmağım çabuk terlediği için hiç parmak izi kullanamamıştım.

Yüz tanıma o kadar hızlı ki güvenilir olduğunu düşünmüyorum.

Batarya öyle 2 günü götürür diyemem ama tüm gün wifi açık gece yüzde 38'le şarja taktım.

Kamera uygulamasını sevmedim kamera çok iyi fotoğraflar çekse de. Biraz kurcalayınca istediğim şekle sokacağım gibi.

Miui arayüzünü çok beğendim anasayfa butonunu falan kapatınca görüntü gayet hoş oluyor.

Oyun oynama alışkanlığım yok şimdilik. Ama onda da üzmeyeceğini düşünüyorum.

• Goudelock kullanıcısına yanıt
    klavye için linkteki apk yı indirin ve kurun
    eminim çok beğeneceksiniz.

Xperia™ klavye
  • quote:

Orijinalden alıntı: mert25

klavye için linkteki apk yı indirin ve kurun
    eminim çok beğeneceksiniz.

Xperia™ klavye
    GBoard ufak dokunuşlarla iphone gibi oluyor. Asagida paylasiyorum.

• su1k4st S kullanıcısına yanıt
    Dostum parmak izini tanıtırken direkt parmağını düz bir şekilde basma. Elinde normalde parmağınla nasıl okutuyorsan o şekilde kaydet parmak izinin sorun çözülecektir. Bende Nano ekran koruyucu var semers iletişim takmıştı.

• Benim en büyük korkum arka kamera çıkıntısı. Telefonu sırt üstü kıyamıyorum cidden direkt lens yere değiyor. Ya kamera koruyucu alsam işe yarar mı? Veya kamerayı da koruyan bir kılıf var mı piyasada ?

• Bende cihazı yeni aldım adaptörüm bu şekilde sizin de aynı mı?

• merhabalar

Magisk ve dolby yükleyen varsa hangi versiyonları nasıl yüklediklerini anlatabilirler mi ?

ben twrp den ikisini de önce Magisk olmak üzere yaptım ama tlf root olmadı.. ki ben bi türlü Magisk ile nasıl root ettiklerini ve root isteyen apk ları yüklediklerini anlamadım gitti...

...
    @memo611

kutudan çıkan adaptör ve fiş Türkiye uyumlu evet... usb voltmetren varsa dolum esnasında 9v ve 1,52A gibi değerleri görmen gerek ... %10 dan 100 e ulaşması da 80dak civarında
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.