Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 9 SE ★ Ana Konu (177. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.573
Cevap
55
Favori
281.550
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 175176177178179
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Fiziksel tuş kullanmadan tek dokunuşla cihazın ekranını kilitlemeye yarayan uygulamadır.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: citiraga

Fiziksel tuş kullanmadan tek dokunuşla cihazın ekranını kilitlemeye yarayan uygulamadır.

Ben bir program kullanmadan, tuş kısa yolları ayarlarından ayarlanmıştım ekran kapatmayı. Bende menü tuşuna uzun basınca kapanıyor örneğin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlkerA. İ kullanıcısına yanıt

herhangi bir tuşa uzun basmanıza gerek bile yok aslında tuş kilidi için küçük bir wiget ekleyebiliyorsunuz telefona ama simgeyi değiştirme şansınız yok. Var olan simge de şeffaf ve kötü bir görüntüsü var. playstore da bulunan minik uygulamalar da her türlü özelleştirmeyi yapabiliyorsunuz. Son güncellemeden önce sorunsuz çalışıyordu ama şimdi çalışmıyor düzgün biçimde.

• citiraga kullanıcısına yanıt

Onay verdiniz mi cihaz yönetimi uygulamalarından ?

• mahferer kullanıcısına yanıt
    Tabii hocam zaten onay vermeden açılmıyor hiçbirisi. Dediğim gibi yeni romla birlikte başladı bu problem.

• quote:

Orijinalden alıntı: qqEagless

Hiçbir sıkıntı yok hocam. Ek ayarlardan baktınız mı? Kapanmıştır belki.

Gözüme batan diğer bir durum bildirim çubuğu çok büyük olmuş.

Tüm sorunların cevabını reddit'de buldum

MIUI 12.5.1'de MIUI optimizasyonu kapatırsanız bu sorunlar oluyor. Ben hep kapatırdım, artık kapattırmıyor,

Bende o ayar hep açık. Fakat bildirim çubuğu dediğim gibi büyük kalmış. Yazı boyutu XXS.

★ Xiaomi Mi 9 SE ★ Ana Konu

• qqEagless kullanıcısına yanıt

O bence iyi olmuş, pandemide gözler bozuldu

Gcam hangi versiyon sizin ? Twrp ile yüklenenler den mi?

O konuda haklısınız ★ Xiaomi Mi 9 SE ★ Ana Konu  fakat küçük tercih edenler de oluyor seçenek olsa iyiymiş. APK hocam hatta link bırakayım.

https://drive.google.com/file/d/1eWF4eHiSQXNChZf8SPsixg5h4Rca82It/view

-48MP çalışmıyor,

-Geniş açı çalışmıyor,

-Gece modu çalışıyor.

-Porte çalışıyor.

-60fps çalışıyor.

Geceleri çok iyi çekiyor ve portre modu (ön kamera) çok fark ediyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: citiraga

Uygulamaya gerek yok kendi içinde var.

• ★ Xiaomi Mi 9 SE ★ Ana Konu

Güncelleme sonrası YouTube müzik ekranı kapatsam dahi kilit ekranı ve bildirim çubuğundan gitmiyor. Siliyorum tekrar geliyor.

• Hala güncelleme gelmedi bana.

• ahmet3976 kullanıcısına yanıt
    Biliyorum hocam var kısayolu ama iconu değiştiremiyorsunuz

• Arkadaşlar merhaba ben yakın zamanda mi9 se almayı düşünüyorum şuan kullanmakta olduğum cihaz nokia 8 aslında memnunum telefondan ama mi 9 se alınca benim telefonu da kardeşime vereceğim, neyse konuyu çok uzatmadan 177 sayfa boyunca konuşmalar olmuş merak ettiğim cihazda ki kronik sorunlar var mı varsa nedir, küçük boyutlu uygun fiyata alabileceğim en mantıklı telefon bunu buldum sizlere de danışmak istedim şimdiden teşekkür ederim cevap vermek için zaman ayıran herkese.

• eraybtgn E kullanıcısına yanıt
    Kronik bir sorunu yok cihazın. Bazı arkadaşlar ghost touch sorunu yaşamışlar ama birçok kişide bu sorun yok. Cihaz oldukça seri çalışıyor, ısınma anlamında çok üzmez sizi. Amoled ekranlı olması çok iyi bir avantaj. Sağlam bir yapısı var kılıfla kullanıldıkça çok yüksek olmayan düşmelerde sorun olmaz. Kamerası yeterli gece hariç gayet başarılı çekim yapabilirsiniz. Batarya kapasitesi bazılarına yetersiz gelebilir ama günü çıkarıyor rahatça. 2 hat kayıtlı olunca band20 sorunu oluyor. Vodafone kullanıyorsanız sıkıntı olur 4.5g de. Ama 2.imei tek atılırsa ve sim kart burda kullanılırsa band20 çalışıyor(bu sorun çözülmüşte olabilir tam hakim değilim). Başka sormak istediğiniz bişey olursa sorun hocam. Sağlıcakla

• citiraga kullanıcısına yanıt

Hocam çok güzel açıklamışsınız her şeyi peki şöyle bir soru sorsam huawei p20 (lite değil normal) ikinci el 2000 tl bandında bulunabiliyor mi 9SE mi yoksa huawei p20 mi almak mantıklıdır iki telefonda boyut anlamında tam istediğim ölçülerde küçük telefonlar denilebilir günümüzde ki diğer telefonlara kıyasla, ben oyun oynayan biri değilim birincil öncelik iyi fotoğraf çekmesi sonra küçük boyutlarda olması ve batarya süresi önceliklerim bu şekilde sizin tavsiyeniz nedir mi 9 SE mi yoksa P20 midir.

• eraybtgn E kullanıcısına yanıt
    P20 kamera ve batarya konusunda mi 9se nin bir tık ötesinde ama geriye kalan özellikler için mi 9 se derim. Sizin için önemli olan biraz daha iyi bir kamera ve batarya ise gönül rahatlığı ile p20 yi alabilirsiniz. Yanlız ikinci el olayı sıkıntı olabilir p20 cihazlar 3 yıldır piyasada alırken iyice bakılıp incelenmeli. Bu konuya dikkat edin hocam. Tekrardan sağlıcakla umarım temiz düzgün bir cihaz bulursunuz. Yine sormak istediğiniz bişey olursa belirtin mutlaka. Forumda çok yardımsever insanlar var emin olun. Bizimde yetersiz kaldığımız konularda mutlaka destek veren birileri oluyor. Selamlar olsun.

• En son güncelleme sonrası telefon bayağı ağırlaştı. Sizlerde durum nedir?

• Dostlar telefon stabil şekilde çalışıyor mu? Eğer telefon akıcı ise almak istiyorum küçük olduğundan dolayı. Güncelleme alıp almamasından dolayı da şüphem var. Bu fiyat bandında önerebileceğiniz telefonlar varsa önerilere açığım.

• Ben miui 11 (miroom) ile kullanıyorum halen, bir problem yok, 2 seneyi gecti, halen aldigim gunku gibi devam ediyor performansı 👍
    Gittigi yere kadar devam edecegim, boyut olarak halen muadili bir cihaz yok ortada...

• 
Sayfa: önceki 175176177178179
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.