Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 9 SE ★ Ana Konu (158. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.573
Cevap
55
Favori
281.543
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 156157158159160
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kademeli dağıtılıyor, önümüzdeki günlerde gelir size de mutlaka.
  • arkadaşlar Android 10 geldi güncelledim peki şimdi önceki bootloader adımları aynen geçerli mi yoksa değişti mi adımlar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sahafiec

kademeli dağıtılıyor, önümüzdeki günlerde gelir size de mutlaka.
    Hocam dün gece android 10 güncelleme geldi. Telefonu (mi 9 se) guncelledim ama tam olarak değişen bir şey olmadı. Neler değişti acaba yardımcı olursanız sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba iki buçuk yıldır mi 6 kullanıyordum. Ekran yanığı ve bataryanın ölmesi sorunlarından dolayı değiştirme vakti geldi sizce mi 6 dan mi9 se ye geçmek mantıklı mı yoksa mi9 t mi tercih edilmeli.

• quote:

Orijinalden alıntı: yiğit_kemal

Hocam dün gece android 10 güncelleme geldi. Telefonu (mi 9 se) guncelledim ama tam olarak değişen bir şey olmadı. Neler değişti acaba yardımcı olursanız sevinirim.

Alıntıları Göster
    Parmak okuma hızlanmış gibi geldi bana.

• yiğit_kemal kullanıcısına yanıt
    Karanlık mod oldukça iyileştirilmiş. Daha öncesinde yazılar okunmuyordu fakat şuan gayet güzel.
  • 1 yıldır kullanıyorum çok memnunum değiştirecek olsam XİAOMİ ile devam edeceğim.
  • ★ Xiaomi Mi 9 SE ★ Ana Konu
    Son sürümde küresel karanlık mod çok hoş olmuş
    ★ Xiaomi Mi 9 SE ★ Ana Konu
    ★ Xiaomi Mi 9 SE ★ Ana Konu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Huseyiny2099 -- 3 Nisan 2020; 19:52:46 >

• Guest-FC6D03249 G kullanıcısına yanıt
    Mi 9T pop up kamera biraz sıkıntılıymış hocam. Görüntülü arama filan gelince cepte açılmaya zorluyormuş hata veriyormuş. Mi 8 geçen indirime girmişti bi bakın derim 2500 olmuştu mi garantili. 9 nisana kadar alırsanız da6 ay ekran değiştirme garantisi ek olarak veriliyor.
    https://www.evofone.com/mi-8?ps=2
  • Guest-FC6D03249 G kullanıcısına yanıt
    Bir de batarya konusunda mi 9 se tatmin etmeyebilir. kullanan biri olarak söylüyorum bir günü oyun oynamazsanız zar zor çıkarır. Oyun oynayacaksanız çok tavsiye etmem bataryadan dolayı.
  • serdocan S kullanıcısına yanıt
    hocam oyun oynamıyorum günlük kullanıyorum pil tasarrufu modunda bir gün yetiyor bana. Sizde neden durum öyle?
  • İlkerA. İ kullanıcısına yanıt
    İlk defa bir güncellemesi bukadar uzun sürdü hocam olabilir cidden.
  • Arkadaşlar Mİ9SE için kılıf ve kırılmaz ekran tavsiyesi istiyorum görüşlerinizi bekliyorum.
  • savcınız kullanıcısına yanıt
    Spigen var ama çok kaba gösteriyor, telefon baya büyüyor.
    Aslında bu telefonu kılıfsız kullanmak gerek, gerçekten çok güzel ve kibar bir yapısı var.

• Gorilla glass yok mu bu telefonda ekranda hayvan gibi bir çizik oluştu, hiçbir kötü kullanıma da maruz kalmamıştı, daha önce kullandigim6 Xiaomi cihaz da böyleydi gorilla olmasına rağmen çok rahat çiziliyordu.

• 3 seneden fazla sürekli kılıfsiz ve ekran koruyucusuz kullandım mi5i rahatsız edecek, görmek için zorlamak gereken kılcal çizikler dışında birşey yok ekranda, arka camda var derin çizik sadece. Bende de mi 9se düşünüyorum ama çizik olayı kafamı karıştırdı.

• Bu telefon neden tutmadı sizce? Mi 9 Lite sonradan çıktı SE modelinden daha çok tuttu. Bana göre Xiaomi'nin çıkardığı en güzel telefon

• quote:

Orijinalden alıntı: qqEagless

Bu telefon neden tutmadı sizce? Mi 9 Lite sonradan çıktı SE modelinden daha çok tuttu. Bana göre Xiaomi'nin çıkardığı en güzel telefon
    Çünkü Mi9'a çok yakın bir fiyattan ve çok az sayıda piyasaya verdiler. Bu telefon Xiaomi Türkiye garantili 3bin TL'den çıksaydı hemen bir tane daha alırdım.
    Telefon evet çok güzel, dizayn direkt iPhone XS

• Mi 9 lite 2500 hatta 2.200TL ye bile satıldı Türkiye garantili. 9se ilk çıktığında Türkiye garantili 4bin civarıydı yanlış hatırlamıyorsam.

• İlkerA. İ kullanıcısına yanıt
    İlk çıktığında 4.000 TL'ydi aynen. 128 GB sürümü kalmadı piyasada zaten.

• 
Sayfa: önceki 156157158159160
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.