Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 9 SE ★ Ana Konu (156. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.573
Cevap
55
Favori
281.550
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 154155156157158
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • telefon görüşmesi yaparken bazen cızırtı oluyor ve karşı tarafın sesi 3-5 saniye içerisinde tamamen kesiliyor. birde ahize sesi çok yüksek acınca cizirti yapıyor patlamış gibi bu normal mi, başına gelen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: famepa

Hamza bey in talimatını uyguladım. Sim 2'ye imei yi de yazdım ama restore bacup işleminde qfil programı donuyor. Dolayısıyla Band 20 aktif olmuyor? Nasıl çözebiliriz?
    bende de donup kaliyor. cozumu nedir? normalde bu islem kac dk surmeli?
    ★ Xiaomi Mi 9 SE ★ Ana Konu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Selamlar beyler;
    Bende artık mi9 de sahibiyimde bir kaç sorum olacaktı sizlere
    Bu telefona tam uyan ekran koruyucu tavsiye edebilir misiniz?
    Bir de kutudan şarj aleti için ekstra bi çevirici çıktı ancak zaten şarj aletinin ucu normal prize girmekte , bu hızlı şarj için falan mı? O parça olmadan şarj etmem telefona zarar verir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bizdeki prizlere uyuyorsa adaptörü kullanma. Zore marka 9h esnek ekran koruyucular var. Xiaomi tavsiyeli. darbeyi dağıtmıyor güzel ben memnunum

Edit:zore

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ergenius -- 6 Mart 2020; 1:29:42 >
  • İlk kamerayı açtığım zaman kamera bir şey göstermiyor siyah kalıyor oradan video ya ya da 48 mp ye geçip geri geldiğimde gösteriyor böyle olan başka var mı global stabil kullanıyorum

• Arkadaşlar migrosta satılan mi 9 se lerde band20 yok mu

• canpolat_28 kullanıcısına yanıt
    Neden ki? Migros IMEI atılmış kaçak telefon mu satıyor ki band 20 uçsun?

• Anxiolytic kullanıcısına yanıt
    Band20 olmaması sadece IMEI atılmış anlamına mı geliyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canpolat_28 -- 6 Mart 2020; 22:25:13 >
    Dostum IMEI çakılması nedeniyle band 20 gidiyor gerçi onun da çözümü bulundu artık. Migros'dan ya da başka bir yerden yurtiçi kayıtlı telefon alıyorsan için rahat olsun, bu konuda sorun yaşamazsin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben haziran ayindan beri gunluk kullaniyorum. Telefon gayet iyi ilk gunden beri yolda bırakmadı. İmei kayitsiz global versiyon. İlk hat 4 ay sonra kapandi. 2. Hat 5 aydir kapanmadi mesaj da gelmiyor :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anxiolytic kullanıcısına yanıt
    Hocam Vodafone hatta bazı bölgelerde 4g de internet gidiyor 3g ye alınca düzeliyor sebebi ne o zaman ?

• Arkadaşlar bu telefonu beğendim hem küçük nfc li hem de işlemcisi iyi. Fakat nereden en ucuza alabilirim? Direk kapalı kutu faturalı olarak. Önerileriniz için teşekkür ederim şimdiden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mayl -- 7 Mart 2020; 0:7:22 >
  • Merhabalar, operator logosunun yanında lte işareti h+ yazdırmak için ne yapıyorduk? Bana hatırlatır mısınız?

Arkadaşlar, yukarıda 4 mesaj önceki mesajımda görüleceği üzere IMEI işlemi sonrası çekim sıkıntısı yaşamıştım. Alt katlarda ve asansörde şebeke gidiyor ve normal evde de hız düşüklüğü yaşıyordum. Forumlarda çok araştırdım. Yapılacak baya işlem var ama, bizim bilgimiz yetersiz olduğu için cesaret edemedim. Cihazı satıp yurt içi garantili almayı kararlaştırmıştım. Dün akşam GSM Turkey diye forum gördüm. Uzaktan bağlanıp yardım bilgisi vardı vhatsp dan ekleyip yazdım sorunu. PC ile dün gece 1 saat uğraştı. Çözülmedi yarın akşam devam edelim,dedi tamam dedim. Bu gün yeni efs dosyaları ile tekrar işlemler yaptı ve Allah razı olsun sorunu çözdü. İşlem öncesi ve sonrası netvork Signal guru ile alınan ekran görüntüleri ektedir. Kendisinden Allah razı olsun. Bunu reklam gibi düşünmeyin . Benim gibi bu işlerden anlamayan arkadaşlara faydalı olur diye yazdım. ★ Xiaomi Mi 9 SE ★ Ana Konu ★ Xiaomi Mi 9 SE ★ Ana Konu

• oozdemir43 O kullanıcısına yanıt
    Hocam bizde ki migrostan alınma cihaz

• Sonuç itibariyle uzaktan vatandaşı baglandiriyoruz o mu çıkarıyor lte yazısını, şöyle biri soru sorunca saçma sapan yukarıdaki konulara devam veya tamamen alakasız mesaj atılması da yeni moda

• mayl M kullanıcısına yanıt
    128 ithalatçı garantili 2400 liraydı hb de sepete attım akşam, şimdi baktım uçmuş, kaçtı...
    1900 e IMEI çakılmış dışında en uygun 128 GB nereden alınır. Bu boyutlarda başka alternatif varmı önereceğiniz? Mi5 den geçeceğim büyük telefon sevmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: jaroo1

telefon görüşmesi yaparken bazen cızırtı oluyor ve karşı tarafın sesi 3-5 saniye içerisinde tamamen kesiliyor. birde ahize sesi çok yüksek acınca cizirti yapıyor patlamış gibi bu normal mi, başına gelen var mı?
    bende böyle bir durum olmuştu kılıf ahizeyi kapatıyordu kılıfı cıkarıp öyle deneyin
  • MySun kullanıcısına yanıt
    Hocam ben de büyük telefon sevmiyorum. Mi 9 se kafama yattı.
    elektronik satan migroslara bakılabilir. Kalan olabilir.
    Yoksa internetten n11 gittigidiyor hepsiburada gibi sitelerde günlük kontrol yapılarak bulunabilir diye düşünüyorum.

• 
Sayfa: önceki 154155156157158
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.