Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 9 SE ★ Ana Konu (141. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.573
Cevap
55
Favori
281.550
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 139140141142143
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Band 20 konusunu bu kadar kafanıza takmayın. Desteklediği diğer bandları resimlerden görebilirsiniz. Ben İstanbuldayım hattım Vodafone herhangi bir sorun yaşamıyorum. Kamera olarak muazzam işler çıkarıyor bu cihaz. Boyut zaten çok iyi. Tercih sizin.★ Xiaomi Mi 9 SE ★ Ana Konu★ Xiaomi Mi 9 SE ★ Ana Konu★ Xiaomi Mi 9 SE ★ Ana Konu

• Arkadaşlar band20 şebeke sorunu yüzünden n11 den aldık telefonu.bir arkadaşın uyarısıyla global versiyon olduğunu tahmin ediyorum telefonun.tel program gitmesi nedeni ile şuan serviste.n11 böyle bir telefonun satılmasına nasıl müsade eder acaba.şebeke sorunu yaşarmıyım bu telde.iade atma şansım varmıdır,tüketici hakem heyeti yoluyla.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hercul3367 H kullanıcısına yanıt
    Telefonunuz ithalatçı garantili mi? Sorunu nedir?
    Global rom yok mu içerisinde ayrıca band20 desteği yok mu ? Tam anlaşılmamış yazdığınız

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hercul3367

Arkadaşlar band20 şebeke sorunu yüzünden n11 den aldık telefonu.bir arkadaşın uyarısıyla global versiyon olduğunu tahmin ediyorum telefonun.tel program gitmesi nedeni ile şuan serviste.n11 böyle bir telefonun satılmasına nasıl müsade eder acaba.şebeke sorunu yaşarmıyım bu telde.iade atma şansım varmıdır,tüketici hakem heyeti yoluyla.
    https://www.mi.com/global/verify#/en/tab/imei

cihazınızın Global mi yoksa China mı olduğunu burdan kontrol edebilirsiniz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oldsoundman -- 4 Aralık 2019; 12:10:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Saygun1987

Telefonunuz ithalatçı garantili mi? Sorunu nedir?
    Global rom yok mu içerisinde ayrıca band20 desteği yok mu ? Tam anlaşılmamış yazdığınız
    Tel şuan serviste olduğu için hiç bir bilgim yok.ama ithalatçı garantili yazıyordu n11 de.

• Ben kontrol ettim international version yazıyor, yani uluslararası fakat içinde global rom olmasına rağmen malum IMEI işleminden sonra band20 kayboldu, aslında içinde olan ve global romda desteklenen bir band nasıl kaybolur hala anlamış değilim,işin ilginci orijinal imeilerini geri yazmama rağmen geri gelmiyor

• Telefonum ithalatçı garantili yazmadım ki,telefonum uluslararası (global) modeli, telefon yurtdışı IMEI attırdım

• Telephoto kamera ile video cekmenin bir yontemi var mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: serdocan

Band 20 konusunu bu kadar kafanıza takmayın. Desteklediği diğer bandları resimlerden görebilirsiniz. Ben İstanbuldayım hattım Vodafone herhangi bir sorun yaşamıyorum. Kamera olarak muazzam işler çıkarıyor bu cihaz. Boyut zaten çok iyi. Tercih sizin.
    bu hangi prg bende bir bakayım

• quote:

Orijinalden alıntı: Saygun1987

Telefonum ithalatçı garantili yazmadım ki,telefonum uluslararası (global) modeli, telefon yurtdışı IMEI attırdım
    Yanlış kişiye yazmışım Hocam .
    Kusuruma bakma

• Telefon globalmış arkadaşlar band20 değilmiş.satıcı öyle dedi.globalda sorun yaşanırmı acaba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hercul3367 -- 4 Aralık 2019; 14:53:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: barut78

bu hangi prg bende bir bakayım

Alıntıları Göster
    Network Signal Guru hocam. Cihazın rootlu olması gerekiyor bakabilmek için.
  • Rootsuz play storeda Netmonitör diye uygulama var ordan telefonun kullandığı bandları görebilirsiniz,detay için mevbu root Network Sıgnal Guru

• Bı telefonda xiaomi nin kendi mail uygulaması yokmu? benmi bulamadım. tavsiye mail uygulaması alabilirim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar telefon yazılımını güncellemek istediğimde resimdeki gibi hatayı alıyorum. Yardımcı olabilecek var mı?
    ★ Xiaomi Mi 9 SE ★ Ana Konu

• Benim telefon sorgulamada global cıkmiyor imei atılmadi ama global olmayanlarda band20 yokmu

• telefon global ama miu11 gelmedi ,güncelle diyince xaomi sunucularında hata var veya güncelleme yok uyarısı veriyor.Güncelleme gelmedi mi?
  • t@rik kullanıcısına yanıt
    sende global rom yüklü değil. xiaomi. eu dan telefona uygun modeli indirip, twrp üzerinden kurman gerek. ya da mi flash ile global rom yüklemelisin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 139140141142143
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.