Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 9 SE ★ Ana Konu

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
3.340
Cevap
91
Favori
240.773
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Xiaomi >> ★ Xiaomi Mi 9 SE ★ Ana Konu
Giriş
    181 Mesaj

Band 20 konusunu bu kadar kafanıza takmayın. Desteklediği diğer bandları resimlerden görebilirsiniz. Ben İstanbuldayım hattım Vodafone herhangi bir sorun yaşamıyorum. Kamera olarak muazzam işler çıkarıyor bu cihaz. Boyut zaten çok iyi. Tercih sizin.
    |
    |
    ghane kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    436 Mesaj
    Arkadaşlar band20 şebeke sorunu yüzünden n11 den aldık telefonu.bir arkadaşın uyarısıyla global versiyon olduğunu tahmin ediyorum telefonun.tel program gitmesi nedeni ile şuan serviste.n11 böyle bir telefonun satılmasına nasıl müsade eder acaba.şebeke sorunu yaşarmıyım bu telde.iade atma şansım varmıdır,tüketici hakem heyeti yoluyla.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Telefonunuz ithalatçı garantili mi? Sorunu nedir?
    Global rom yok mu içerisinde ayrıca band20 desteği yok mu ? Tam anlaşılmamış yazdığınız

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    hercul3367 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4389 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: hercul3367

Arkadaşlar band20 şebeke sorunu yüzünden n11 den aldık telefonu.bir arkadaşın uyarısıyla global versiyon olduğunu tahmin ediyorum telefonun.tel program gitmesi nedeni ile şuan serviste.n11 böyle bir telefonun satılmasına nasıl müsade eder acaba.şebeke sorunu yaşarmıyım bu telde.iade atma şansım varmıdır,tüketici hakem heyeti yoluyla.
    https://www.mi.com/global/verify#/en/tab/imei

cihazınızın Global mi yoksa China mı olduğunu burdan kontrol edebilirsiniz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi edarguner -- 4 Aralık 2019; 12:10:15 >

Orijinalden alıntı: Saygun1987

Telefonunuz ithalatçı garantili mi? Sorunu nedir?
    Global rom yok mu içerisinde ayrıca band20 desteği yok mu ? Tam anlaşılmamış yazdığınız
    Tel şuan serviste olduğu için hiç bir bilgim yok.ama ithalatçı garantili yazıyordu n11 de.

|
    |

Ben kontrol ettim international version yazıyor, yani uluslararası fakat içinde global rom olmasına rağmen malum IMEI işleminden sonra band20 kayboldu, aslında içinde olan ve global romda desteklenen bir band nasıl kaybolur hala anlamış değilim,işin ilginci orijinal imeilerini geri yazmama rağmen geri gelmiyor

|
    |
    edarguner kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    160 Mesaj

Telefonum ithalatçı garantili yazmadım ki,telefonum uluslararası (global) modeli, telefon yurtdışı IMEI attırdım

|
    |
    edarguner kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    394 Mesaj
    Telephoto kamera ile video cekmenin bir yontemi var mi?

|
    |
    Ryzen 5 1600 /Asus ROG Strix GTX 1070 Ti /12Gb Kingston HyperX FuryDDR4 /ASUS ROG Strix B350-F /Phanteks P400S /Evga 750 GQ /Cooler Master Hyper 212x / 1TB Toshiba HDD / 240GB Corsair LE / 120GB Kingston UV400
  • Yüzbaşı
    844 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: serdocan

Band 20 konusunu bu kadar kafanıza takmayın. Desteklediği diğer bandları resimlerden görebilirsiniz. Ben İstanbuldayım hattım Vodafone herhangi bir sorun yaşamıyorum. Kamera olarak muazzam işler çıkarıyor bu cihaz. Boyut zaten çok iyi. Tercih sizin.
    bu hangi prg bende bir bakayım

• Yarbay
    4389 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Saygun1987

Telefonum ithalatçı garantili yazmadım ki,telefonum uluslararası (global) modeli, telefon yurtdışı IMEI attırdım
    Yanlış kişiye yazmışım Hocam .
    Kusuruma bakma

|
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hercul3367 -- 4 Aralık 2019; 14:53:28 >
    quote:

Orijinalden alıntı: barut78

bu hangi prg bende bir bakayım

Alıntıları Göster
    Network Signal Guru hocam. Cihazın rootlu olması gerekiyor bakabilmek için.
    |
    |

|
    |
  • Binbaşı
    1434 Mesaj
    Bı telefonda xiaomi nin kendi mail uygulaması yokmu? benmi bulamadım. tavsiye mail uygulaması alabilirim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1008 Mesaj
    Arkadaşlar telefon yazılımını güncellemek istediğimde resimdeki gibi hatayı alıyorum. Yardımcı olabilecek var mı?

• Yüzbaşı
    844 Mesaj
    Benim telefon sorgulamada global cıkmiyor imei atılmadi ama global olmayanlarda band20 yokmu

|
    |

Battlefield nick:Haci1983
  • Binbaşı
    1434 Mesaj

sende global rom yüklü değil. xiaomi. eu dan telefona uygun modeli indirip, twrp üzerinden kurman gerek. ya da mi flash ile global rom yüklemelisin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    t@rik kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
kolayoto.com
SEO
Media Sözlük
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,953
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.