Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 9 SE ★ Ana Konu (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.573
Cevap
55
Favori
281.542
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu gereksiz kullanmadığımız hangi programları silebiliyorum acaba? Ayrıca klavyede bir modifiye yapılabiliyor mu? Biraz daha ios tadında bi klavye fena olmazdı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thief.

Bu gereksiz kullanmadığımız hangi programları silebiliyorum acaba? Ayrıca klavyede bir modifiye yapılabiliyor mu? Biraz daha ios tadında bi klavye fena olmazdı
    klavye olarak belki seversiniz diye ss ini atayım xperia klavye.

★ Xiaomi Mi 9 SE ★ Ana Konu

• quote:

Orijinalden alıntı: osmancan71

Globalda band 20 oldugu yazıyor özelliklerinde. Ama alan arkadaslar nereden aldıgıyla birlikte tam bilgilendırırse bızım içinde iyi olur. Satıcılara pek güven olmaz çünkü

Alıntıları Göster
    semers iletişim mecidiyeköy şubesinden aldım global versiyon kutu da global yazıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 01Mrt

imei olayı herkese hayırlı olsun bakalım kim bulmuş acaba Osman abimiz mi? :)
    Hüseyin Kaya ve ekibi yaptı ilk olarak imei işlemini. (semers iletişim)
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolga68

Bu semers iletişim xiaomi powerbank satan semers mi acaba bilginiz var mı?

Alıntıları Göster
    Aynen onlar :) Türkiye ilk xiaomi powerbanklari getirmişlerdi. O zamanlar semers dışında çoğu satıcı bilip bilmeden fake xiaomi powerbank satıyordu.. Bayağı olmuş yaa
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thief.

Bu gereksiz kullanmadığımız hangi programları silebiliyorum acaba? Ayrıca klavyede bir modifiye yapılabiliyor mu? Biraz daha ios tadında bi klavye fena olmazdı
    Hocam birtek miui forum uygulaması kalkıyor. Klavye olarak swiftkey önerim yıllardır kullanırım tema desteği de bol. Ben bugün eu rom kuracağım içinde gereksiz google uygulamarı yok en azından. Eğer bilgisayara haşir neşir iseniz rom root işlerinden anlarsanız sizede kurmanızı tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: arifakinti

semers iletişim mecidiyeköy şubesinden aldım global versiyon kutu da global yazıyor.

Alıntıları Göster
    fiyatıda iyi oranın. bende alırsam ordan alırım muhtemelen.
  • quote:

Aynen onlar :) Türkiye ilk xiaomi powerbanklari getirmişlerdi. O zamanlar semers dışında çoğu satıcı bilip bilmeden fake xiaomi powerbank satıyordu.. Bayağı olmuş yaa

Alıntıları Göster
    Xiaomi kulaklığı ilk onlar patlattı. Hala kullanırım o zaman aldığımı.

Beyler bu arada şuan 2150 fiyat çekiyor kaçakçılar siz ne diyorsunuz? Bugünlerde telefon alma düşüncem var.
  • quote:

fiyatıda iyi oranın. bende alırsam ordan alırım muhtemelen.

Alıntıları Göster
    Valla hocam semersden yıllardır alışverim oluyor tavsiye ederim. Cihazlarıda global. Zaten globali olan modellerin çin versiyonunu getirmezler genelde. Alırken teyit etmekte fayda var tabi yine.
  • quote:

Valla hocam semersden yıllardır alışverim oluyor tavsiye ederim. Cihazlarıda global. Zaten globali olan modellerin çin versiyonunu getirmezler genelde. Alırken teyit etmekte fayda var tabi yine.

Alıntıları Göster
    bakalım hele elimdekini satayımda :D alması kolay arkadaşıma aldırcam istanbulda orda iyice dener fabrikasyon sorunu varmı diyede.
  • quote:

Orijinalden alıntı: buraoca2

Anladım hocam sağolun, Redmi Note 7 vs. Kırılmazsa Mi9 se hiç kırılmaz diyordum, şaşırdım haberi gördüğümde

Çok haklısınız hocam, Mi8 i kayıtsiz alip, İmei işlemlerini bekleyen kişiler dediginiz gibi bu açıdan hüsrana uğradı.

Alıntıları Göster
    İlginç bu Xiaomi hocam çözemedim bende..

Hiç sormayın hocam bende Pocophone da o hüsranı yaşadım iyi bilirim

• quote:

bakalım hele elimdekini satayımda :D alması kolay arkadaşıma aldırcam istanbulda orda iyice dener fabrikasyon sorunu varmı diyede.

Alıntıları Göster
    Hayırlısı olsun Çok iyi olur hocam Double Check
  • quote:

Alıntıları Göster
    5 tane powerbank almıştım.. Sağolsunlar iyi yardımcı oldular ve ilgilendiler.. Birde telefon almak nasip olacak inşallah

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bildirim konusu dışında telefonu çok beğendim heleki bu fiyata. Umarım bildirim sıkıntısınıda en kısa sürede çözerler

• quote:

Orijinalden alıntı: tolga68

5 tane powerbank almıştım.. Sağolsunlar iyi yardımcı oldular ve ilgilendiler.. Birde telefon almak nasip olacak inşallah

Alıntıları Göster
    Hocam 3 şubeleri var bi çağlayan bir tahtakale birde mecidiyeköy de. Tahtakale deki aksesuar satıyor sadece. Benim favorim mecidiyeköy deki çünkü oraya bakan arkadaşı yıllardır dh den ve miuiturkiye forumdan tanıyorum takip ediyorum ..
  • mi 9 se almayı düşünüyorum ankaradayım önerebileceğiniz bir yer var mı acaba? illa istanbuldan alcaksam nerden almalıyım 2250ye kayıtlı diye satıyorlar ama güvenemedim pek sizler kaça aldınız?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefon kilitliyken gelen bildirimler düşmüyor mu yani ne geliyor ne gidiyor bi haberiz?

Bu tema yüklediğimizde onun klavyesi aktif olmuyor mu? Bunu nasıl cozumleyebilirim.

Menudeyken en sol kısma geldiğimizde arama kısmında telefon içi aramalar yapıyorlar videolarda, bende işe Google'da arama yapıyor bunu nasıl ayarlayabilirin?

Instagram'da profil sayfanın olduğu kısımda kayma var. Eşimin 9se de duzgunken benimkinde kaymalar mevcut bunun bi ayarı vs var mi

• quote:

Orijinalden alıntı: funkerman

2000 2500 arası bişey gelirse tam f/p telefonu olur.
    vergilerle katlanır bence.
  • Malum yolla kayıtlı cihazlar 2200 civarında, en sonki vergi artışından sonra çok çok iyi fiyat ama güvenemiyorum açıkçası. Güncellemeleri otomatik alması benim için önemli ama sırf buyüzden 1000 fazla vermek de istemiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.